GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

kurwa no wygrywam wszystkie turniejowe ale co z tego skoro narazie moge grać 2 dziennie bo mam jebaną blokade na 21h po 2 wygranych meczach dopóki rangi nie wbije (6 wygranych mi brakuje, czyli 3 dni) przesada to jest w chuj aż mnie to zniechęciło do tej gry :/
@mmammag
 
A ja sobie dzisiaj w te sobotę siedzę w domu (mam nadzieje, że mistrz mahon nie widzi) i nakurwiam w Hotline Miami. Supa giera. Chyba jedyny znany mi przykład gdzie soundtrack robi 50% grywalności w grze.
 
1511469_800781406626384_5952378428770974053_o.jpg
 
A ja sobie dzisiaj w te sobotę siedzę w domu (mam nadzieje, że mistrz mahon nie widzi) i nakurwiam w Hotline Miami. Supa giera. Chyba jedyny znany mi przykład gdzie soundtrack robi 50% grywalności w grze.
No, a i fabuła i klimat całkiem intrygujące jak na takie GTA 2 bez eksploracji świata i pojazdów.
 
No tak, tak, tak. Ja mówiąc o muzyce miałem jednocześnie na myśli klimat. Fajnie się gra w te gre pod wpływem. Jestem na początku, więc o fabule nic nie mogę powiedzieć jo.
 
kurwa no wygrywam wszystkie turniejowe ale co z tego skoro narazie moge grać 2 dziennie bo mam jebaną blokade na 21h po 2 wygranych meczach dopóki rangi nie wbije (6 wygranych mi brakuje, czyli 3 dni) przesada to jest w chuj aż mnie to zniechęciło do tej gry :/
@mmammag

Pierwsze słyszę o czymś takim. Turniejowe zaczynałem grać w sierpniu, od tamtej pory już trochę tych godzin uzbierałem i nie mam żadnych ograniczeń...
 
żeby otrzymać range trzeba wygrać 10 meczy, jak siejesz za duży rozpierdol to po 2 meczach wygranych cie blokuje na 21h, podobno to zostalo wprowadzone pare miechów temu chuj wi po co
 
Wie ktoś może, gdzie mógłbym kupić UFC 3 na Ps3? Allegro raczej odpada. Najlepszy byłby sklep internetowy z opcją zapłaty kartą. Szukałem, ale nie znalazłem, może ktoś pomoże.
 
Wie ktoś może, gdzie mógłbym kupić UFC 3 na Ps3? Allegro raczej odpada. Najlepszy byłby sklep internetowy z opcją zapłaty kartą. Szukałem, ale nie znalazłem, może ktoś pomoże.
na Allegro, ogólnie gra u nas jakoś ciężko dostępna, do tego cena w ogóle nie spada, tylko rośnie jakby wydano ją w edycji limitowanej XD
nie mam pojęcia czemu
 
na Allegro, ogólnie gra u nas jakoś ciężko dostępna, do tego cena w ogóle nie spada, tylko rośnie jakby wydano ją w edycji limitowanej XD
nie mam pojęcia czemu
Dzięki. Muszę kogoś poprosić albo samemu założyć konto na allegro.
 
Rockstar postanowił zabawić sie w Ubisoft i przeprosić graczy darmową grą za opóźnione GTA V na PC. Lista poniżej:

Max Payne 3
L.A. Noire: The Complete Edition
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Grand Theft Auto 4
Bully: Scholarship Edition
Grand Theft Auto San Andreas
Manhunt
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Grand Theft Auto: Vice City
Midnight Club 2
Grand Theft Auto 3

Nie powiem, zaszaleli :D
 
Panowie jak się nazywa ta najnowsza gra od UFC? Bo ja już się pogubiłem? To jakieś EA UFC czy jak? I to wyszło już w ogóle? Bo jakoś nie w temacie byłem/jestem.
 
Panowie jak się nazywa ta najnowsza gra od UFC? Bo ja już się pogubiłem? To jakieś EA UFC czy jak? I to wyszło już w ogóle? Bo jakoś nie w temacie byłem/jestem.

Pełna nazwa to EA Sports UFC. Wyszło już pół roku temu ;)
 
Jutro cdp.pl otwiera nowy sklep. Na start 40 000 produktów. Chcą przebić empik i merlin. Dotychczas były tam same cyfrówki. Teraz ma być wszystko włącznie ze sprzętem.

Paczki można będzie odbierać za darmo w kioskach RUCH. Nie wiem czy to aż taka frajda, w momencie, gdy na muve.pl dostawy kurierem są darmowe :)
 
Mówią,że ludzie nie będą tam wchodzić żeby szukać przecen tylko żeby kupować, ale takie tam gadanie, zobaczymy jak to będzie :) Nic konkretnego nie powiedzieli jeszcze, jutro się okaże. Na otwarcie sklepu pewnie będą jakieś tytuły do zgarnięcia za taniochę.

Swoją drogą - tylko ja ty gram w BF4? Można by zebrać jakąś ekipę, stworzyć pluton i pośmigać sobie na TS :)
 
nie chodzi o to, po prostu jest to spierdolona gra z roku na rok coraz bardziej, coraz wiecej bugów i wszystkiego... ja odchodze od tej serii zupełnie, chyba że naprawde wyjdzie zajebista część, a hardline napewno taką nie będzie.
 
nie chodzi o to, po prostu jest to spierdolona gra z roku na rok coraz bardziej, coraz wiecej bugów i wszystkiego... ja odchodze od tej serii zupełnie, chyba że naprawde wyjdzie zajebista część, a hardline napewno taką nie będzie.

A mi np. o to chodzi, bo cs'a też potrafią psuć aktualizacjami (np w mapie Bazaar w Operacji Vanguard nie można było bomby podłożyć w punkcie B). Ale co kto lubi ;)
 
Wie ktoś może, gdzie mógłbym kupić UFC 3 na Ps3? Allegro raczej odpada. Najlepszy byłby sklep internetowy z opcją zapłaty kartą. Szukałem, ale nie znalazłem, może ktoś pomoże.
kupiłeś już tą grę? Ja kupiłem za 49zł na Allegro + 10zł wysyłka. Mega okazja. Stan idealny. Mam już trylogię gier UFC :D
 
ktoś musiał ją znienawidzić skoro puścił za taką cenę :D
Wcześniej brałem udział w licytacjach, ale cena zawsze przekraczała 80zł, a ja stwierdziłem, że mogę dać za tą grę max 60zł. Na szczęście znalazł się koleś, który najpewniej nie był "obcykany" w temacie i się udało kupić w cenie promocyjnej. Zakupiłem wtedy od niego również MMA EA Sports za 19.99zł. Jeśli chodzi o trylogię UFC to najbardziej podoba mi się UFC 2010. Dziwię się w UFC 3 nie wyeliminowali problemu "znikającej" siatki oktagonu.
 
Back
Top