GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ukończyłem właśnie Heavy Rain. Szkoda,że takie krótkie a moje zakończenie było.hmmm, chyba gorszego nie ma :D Tak czy inaczej, jutro odpalam na najniższym poziomie trudności bo szczerze mówiąc, w znacznej mierze to mi pewnie wypaczyło fabułę bo w dość ważnych akcjach nie ogarnąłem kontrolera :)
 
Sterowanie zostało na szczęście ułatwione w Beyond: Two Souls, za które odpowiedzialni byli twórcy HR i które dzisiaj ukończyłem.

Inne zalety, prócz uproszczonego sterowania? Ellen Page i Willem Dafoe - miła odmiana dla typowych aktorów podkładających głos, a także muzyka. Sam pomysł stworzenia i wykorzystania Aidena przypadł mi do gustu - możliwość zrobienia nim paru rzeczy było dla mnie czystą przyjemnością i świetnie się przy tym bawiłem.

Niestety, mam duże "ale" do historii, która została nam podana ... a raczej formy, w jakiej została ona przedstawiona. Całość polega na skakaniu po wydarzeniach z życia naszej bohaterki, gdzie nic większego sensu nie ma i za dużo rzeczy nie łączy się ze sobą. W pewnym momencie miałem problem z rozpoznaniem, w którym momencie życia Jodie jestem... Same misje również nie zachwycają - kiedy możemy wykorzystać skradanie, wygląda to bardzo sztywno i sztucznie, a misja z bezdomnymi czy na pustyni (szczególnia ta druga, jedna z najdłuższych w grze) niczego nie wnoszą. Twórcy próbują wzbudzić w nas strach wobec stworów i współczucie wobec dziewczyny, ale całości brakuje klimatu, którego namiastkę można było poczuć na początku "Heavy Rain", a jeszcze bardziej jest on zabijany przez efekciarstwo, które zaserwowano nam w tej produkcji.

Porównując oba tytuły studia Quantic Dream - przyjemniej grało mi się w "Beyonda", za to historię (sposób jej podania i ogół), pomimo głupstw, które były widoczne, ma jednak "Heavy Rain". Tutaj oceniam 6/10, gdzie o sile tej oceny stanowi grywalność, aniżeli strona fabularna.
 
Kto poleci gry na PS3 na move dla 10-13 latków? Dwie córki - może coś do potańczenia i syn.
 
Pierwsze x 360 byly wadliwe ze az głowa boli,wersja ze starą płytą główną ,od 2009 robili juz inne mniej nagrzewające sie procki do tej konsoli a wersje slim z dyskami 250 moji koledzy mają juz ok 3 lata i wszystko smiga az milo ,niema roda.Ja miałem 2 biale xboxy 360 ,jeden padł mi po roku grania ,wysłałem na gwarancje i dali mi nowy który padl po 3 miesiącach.PS3 mam od 2007 r i nic sie nie dzieje ,oddałem dla dziewczyny bo mam ps4,ona kupiła sobie ps move kamerke i eye peta i napier...a jak glupia ;D .Szczerze to nie sprzedasz nigdzie bialą starą wersje z 20 gb dyskiem za 300 zł,chyba ze wkumplowi ale tez nie ładnie bubla oddawac który za tydzien nawali,jest mozliwosc nakladania pasty termoprzewodzacej na procek ale to tez trzeba miec dobrą znajomosc ile kłasc i jak
 
A gry na mova najlepsze to eye pet czyli taki fajny zwierzaczek z którym dziecko moze sie pobawic ,duzo roznych fajnych rzeczy ,ale sie nudzi szybko,są gry party mozna grac w 2 osoby,są gry taneczne
 
Jak nie lubie takich bijatyk 2D, to Mortal zapowiada się świetnie, super są te animacje wnętrzności :)
 
Gry z gatunku MOBA mozna lubic badz nienawidzic. Trwaja prace nad nowa gra tworcow Guild Wars oraz Starcraft-a 2. Jesli system bedzie polaczeniem tego z Guild Wars 2 + Smite to mysle iz gra moze sporo namieszac. Dodatkowo grafika prezentuje sie wysmienicie:



Zwiastun:







Gameplay:



 
Ten nowy mortal zupełnie do mnie nie przemawia. Powielone schematy z genialnego poprzednika i zjebany design. Nowi zawodnicy to jakaś porażka i tandeta, przypominająca największe wpadki z nieudanych części. Dlaczego Boon zawsze po wydaniu jednej dobrej produkcji musi spierdolić trzy kolejne ?
 
Kazuya, dupa w eye peta smiga? Toz to dla 12 latkow max i to na kilka godzin moze.
Start the party 1 i 2 daja rade. Te sportowe gry ( obie czesci, zapomnialem nazwy), w sumie tez. Inne to chujnia
 
"Kto poleci gry na PS3 na move dla 10-13 latków? Dwie córki - może coś do potańczenia i syn. "


Little big planet. Nie wiem czy korzysta z muve ale powinno się dzieciakom spodobać.
 
Move na LBP to pomylka,ale sama gra zacna. Zwlaszcza dwójka.
Kierwa, PS3 ma tyle gier, gdzie grafa nawet zacna, a ostatnimi czasy moje brzdace non stop w Minecrafta łupią.
Gdzie tkwi tajemnica tej gry?
 
Ukończone "The Last of Us". Kurde, to jest naprawdę świetna gra - przemyślana od początku do końca, dośc realistyczna i dopracowana. Do tego trudno nie mieć wrażenia, że twórcy nie powiedzieli nam wszystkiego, jeśli chodzi o relację Ellie z Joelem.


Jedyne, co w tej grze znalazłem złego, to niedopracowane AI, gdzie przeciwnicy zaczynają głupieć (niezauważają nas). Gdybym jednak miał wystawić ocenę, byłaby jedną z tych najwyższych.
 
Napisalem ten post w nieistniejacym juz temacie (jakby co do usuniecia).



Otoz mam komputer stacjonarny (skladak), ktory przez ostatnie trzy lata byl uzywany sporadycznie (raz na 6 miesiecy przez 2-3 tyg. max.). Po pierwszym polroczu bez uzywania pojawil sie taki maly problem. W momencie kiedy wlaczam listwe zasilajaca (do niej podlaczone sa wszystkie kable od pradu) ow komputer uruchamia sie (bez koniecznosci nacisania przycisku power na obudowie). Jak by tego bylo malo BIOS wskazuje blad i musze wylaczyc naped dyskietek (myslalem, ze problem rozwiaze wymontowanie owego napedu - nic z tego, blad jak byl tak jest). Nie byloby w tym nic trudnego, ale za kazdym razem kiedy wylacze listwe i prad przestaje plynac ustawienia BIOSu sie resetuja i cala sekwencje musze powtarzac od nowa.



Nie jest to dla mnie jakis mega problem (komputera uzywam tylko do ogladania filmow i tlko jak jestem na urlopie), ale jestem po prostu ciekaw co jest przyczyna calej sytuacji. Moze mozna zrobic cos co zlikwiduje ta niedogonosc ?
 
Kurwa, Fred Durst z Limp Bizkit streamuje na Twitchu Call of Duty :-)



http://www.twitch.tv/limpbizkittwitch
 
Panowie zakupiłem dziś nowe UFC od EA Sports i zdziwił mnie brak części flagowych zawodników np Diego Sancheza. Da się ich jakoś odblokować czy coś w tym stylu ?
 
6b7b437d8fcea8da5c10542d283c9278.png
 
Kiedyś już w to grałem (za czasów jak streamował to mkrr3) potem przestałem. A teraz chciałem wrócić. Ściągnąłem klienta, zainstalowałem wszystko jak trzeba, odpalam i zaczynam kampanię. 2-4 minuty i rozłącza mnie "mój czas minął bla bla bla" szukałem na forum, napisałem do supportu, zaktualizowałem wszystko, sprawdziłęm czy antywir i zapora niczego nie blokują ale nie minęło. Przeinstalowałem - też nic. W końcu wyjebałem to i ściągnąłem ze steama. Odpalam przez steam to mam że "moja wersja gry jest nieaktualna" a jak chce zaktualizować przez steama to nie widzi żadnych nowych aktualizacji...
 
Obecnie trwa przerwa techniczna sprawdz jeszcze raz steama czy nie znajduje nowych aktualizacji.
 
Nie mogę już edytować.


Gra się odpala ale dalej to samo - po 2-3 minutach wyrzuca do ekranu logowania i komunikat że połązenie zerwane, mój czas minął. Tylko że mam neta po kablu więc żadne wifi ani radiówka mi nie zanika...
 
Back
Top