GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja widziałem pierwszy i drugi. W drugim meczu odrobił. Poszedł w gateway first, a później mass stalkery, JDG za chciwie zaczął dronować i przegrał.
 
TaeJa wygrał już 9 dużych turnieji, a teraz będzie prawdopodobnie kolejna wygrana i póki co nie przegrał ani jednej mapy.



Mówią, że terran teraz najsłabszy, ale TaeJa i tak wszystkich mieli.
 
Może mi ktoś pomóc "rozwiązać" o co chodzi? Mianowicie komputer automatycznie dopasował mi wymagania do Wiedźmina 2 na poziom detali bardzo wysoki oraz rozdzielczosć dał najwyższą. Niestety mocno mi zacinało. Teraz gram na 1300x900 bodajże i na średniej jakości detali, a dalej mi zacina.... Pamiętam,że kiedyś grałem na rozdzielczości 1600x900 i jakości detali wysokiej i mi nie zacinało, ewentualnie bardzo nieznacznie czasami.
 
Hubi a masz anty-aliasing włączony czy coś takiego? Spróboj pokombinować z tym. Albo zmniejsz albo wyłącz całkiem.
 
^też właśnie patrzyłem na MC. ale na forach coraz więcej opinii tego typu :





Panowie ja juz mam, wersja cyfrowa ze us psstore. Pobiera sie na poczatku 2,7GB i one day patch. Potem ciagnie reszte. Tak na goraco, miazga, patch poprawil rozgrywke zdecydowanie.


Iiiiiiiiiiiiiiiits tiiiiiiimmmmmee !!!
biggrin.png






Zastanawiałem się czy brać, ale wezmę, na allegro jest wersja cyfrowa za 95zł :)
 
jak ktoś na ps4 chce pograć to dodawać psn id paxx_pl zrobiłem z 8 walk jak narazie super 0 lagow online fajnie pdozielone na dywizji od biłaego pasa do czanrego czyli bedzie znajdywac ludzi o podobym skillu cos jak sezony w fife
 
Właśnie skończyłem Wolfenstein the new order.



Dawno nie grałem tak dobrej gry. W tej grze cały czas coś się dzieje, i cały czas co innego.
 
O co tutaj chodzi w tch poddaniach. w trójce to kręciło się gałką i było dobrze , tu wygląda to wolno
 
Czemu nie mogą zrobić animacji sędziego gdy przerywa walkę? Kijowo to wygląda jak ten sobie tak stoi z boku.
 
http://www.gog.com/



Magrunner : Dark Pulse za darmo.



Podobny niegłupi nawet miks Portal z twóczością Lovecrafta. Opis brzmi o tyle karkołomnie, że Portal to świetny zespół (powiedzmy) death metalowy inspirujący się Lovecraftem.
 
W tym tygodniu śmiałkowie ubiorą obcisłe majtasy, założą na dłonie specjalne rękawice i z furią rozwścieczonych byków wskoczą na matę oktagonu! Tam rozpocznie się walka o kontrakty, sławę, pieniądze i darmowe puszki energetyków! Europejska premiera EA Sports UFC odbędzie się już w piątek, więc bez problemu możemy zerknąć na oceny pierwszej poważnej bijatyki na obie konsole aktualnej generacji.
Przeglądać się pierwszym recenzjom niemal w każdym tekście dziennikarze doceniają wyśmienity i jednocześnie dynamiczny system walki, który sprawia, że podczas rywalizacji czujemy się jak w prawdziwym oktogonie. Twórcy nie tylko stworzyli ładną grę, ale także wsadzili w swoje dzieło wielkie emocji.
Musicie pamiętać, że najlepsze pojedynki odbywają się w Sieci • niektórzy recenzenci podczas testów odczuwali, że właśnie na nad tryb multiplayer autorzy spędzili najwięcej czasu, ponieważ pojedynki ze sztuczną inteligencją nie są aż tak ekscytujące. Jest to w zasadzie standard, bo zawsze lepiej odczujemy mocne uderzenie w głowę (nawet takie wirtualne) od żywego oponenta. Warto jeszcze wspomnieć, że tytuł charakteryzuje się wyśmienitą oprawą wizualną, ale nie jest to najłatwiejszy przedstawiciel gatunku • aby osiągnąć sukcesy w starciach musimy spędzić przy konsoli wiele godzin.
Nasze recenzje EA Sports UFC znajdziecie w nadchodzącym numerze PSX Extreme oraz w niedługim czasie na PPE.
Tak prezentują się pierwsze oceny:
Eurogamer • 7/10
GamesRadar • 3.5/5
DualShockers • 9/10
Videogamer • 6/10
EGM • 9/10
GameRevolution • 4/5




ppe.pl
 
@paranoid



Dzięki, akurat to miałem wyłączone, ale usunąłem inne pierdoły i już się nie zacina, mimo,że ustawiłem większą rozdzielczość.
 
Hotline Miami - eleganckie to jest. Mechaniki to się uczy w 20 sekund, ale żeby przejść jakieś piętro na luzaku to już nie za bardzo. Będzie grane, wstępne przejście pierwszych czterech chapterów (każdy kilka - kilkanaście minut, zależnie od umiejętności grającego) nastroiło mnie bardzo pozytywnie.
 
Nie. Ma być streamowanie gier z PS3, po uprzednim ich sobie kupieniu na PS4 w PS+ czy jakoś tak.
 
Jak ktoś chce UFC za 94zł to polecam - http://allegro.pl/ea-sports-ufc-ps4-edycja-cyfrowa-24-7-automat-i4351593977.html



Sam tu brałem, z tym że ja mam w pakiecie z inna grą.
 
Na originie jest Titanfall za daremo na 48 h (liczone od pierwszego uruchomienia) - trzeba zainicojwać pobieranie jeszcze dziś, jutro chyba już będzie nie aktywne
 
14, nie mam, ale ci co mają - polecają :) i uważaj z trialem - jak z niego nie zrezygnujesz to z automatu dostajesz abonament
 
Laqi jak masz hajs na ps4 i nie martwi Cię to, że póki co nie ma jeszcze na tą konsolę gier to śmiało kupuj. Ale przemyśl czy nie warto jeszcze trochę poczekać? Ale i tak masz plusik, że wybierasz maszynkę od Sony ;)
 
No generalnie na ten moment słabo z grami. Ja kupiłem w dzień premiery, mam z 7-8 gier + te z PS+ ale nie uważam aby było w co grać, napieram ciągle w fifke no i teraz UFC :D Rekord 15/2 14KO/TKO 1DEC. Niedługo ubije Waidmana i będę miał pas !
 
Back
Top