GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jakby kogoś interesowało to Bloodborne ma przypominać mechaniką Dark Soulsy, ale walka ma być bardziej skupiona na ofensywie, także tej bronią palną. Bohater przybywa do starożytnego miasta szukając leku na zarazę, ale i owo miejsce zostało nią zainfekowane - czemu zawdzięczamy przeciwników z trailera.
 
grał ktoś w UFC na PS4 ? warto to brać czy olać ? nie ukrywam, że to ostatnia szansa dla mojej PS4 - bo na tą konsolę nie ma gier. A w samą fifę nie mam zamiaru grać, na sprzęcie za który wydałem grubo ponad 2500k :-)napakowali półki jakimiś śmiesznymi killzone-ami czy innymu assasinss kupami, gdzie od pierwszej części jest jeden oklepany temat, skok na główkę w gnojówkę.
 
Sam osobiście nie grałem w to nowe UFC, ale chciałem specjalnie dla niego kupić sobie PS4... Po oglądnięciu gameplay'ów i po wypowiedzi osób, które interesują się MMA (bo o dziwo gracze, którzy nie mają pojęcia o MMA potrafią się tym zachwycać) poczekam z zakupem konsoli. Mogę Cię pocieszyć tym, że powoli (za kilka miesięcy) będą się pojawiały odbre tytuły.
 
paxx - nie wiedziałem że jest demo :D właśnie pobieram jak wrócę z pracy to pyknę i napiszę swoją opinię, grałem we wszystkie poprzednie części więc bedzię jakies porównanie. Zobaczymy co z tego będzie. Generalnie są oferty na gry w formie cyfrowej, po 90zł więc cenowo nie jest źle.



RaphTaba - no wiadomo że niedługo będą sie pojawiać, ale zrobiłem kolejny błąd, kupiłem ps4 w dni premier.... tak ...biegłem między pułkami w starunie, w tłumie gimbusów, po swoją konsole :-) to samo było z PS3.... i znów narzekam na brak gier.. Ale co zrobić, jestem fanem wszystkich elektronicznych nowienk i przedewszystkim uwielbiam gry, bardziej niż filmy czy seriale.
 
A na ps3 tez narzekales po czasie? Za niedługo będzie znowu sezon na nowe gierki, więc wystarczy poczekać do jesieni
 
Na ps3 też narzekałem na początku, później to wiesz, petarda. seria GOW, Uncharted, TLOU.. dużo by wymieniąć, no i nieśmiertelne Red Dead Redemption które gniecie jajka.
 
https://www.youtube.com/watch?v=0GCx2wW61aQ



Proszę Chmura, możesz już obwieszczać całemu światu, że to najlepsza gra w historii gier.
 
Panowie zgłosiłem się do bety nowego BF'a . Dzisiaj gdy uruchomiłem orgina , pojawił się w mojej bibliotece . Czy to oznacza , że moge śmiało ściągać i grać ?
 
Ja już grałem kilka godzin po konferencji, ale po dwóch godzinach gry odinstalowałem bo dla mnie to jest BF3 z modem (ta seria w moich oczach skończyła się na części drugiej (i na Killem All)). Nuda straszna i nie wiem jak ktoś może za to zapłacić pełną kwotę (60$).
 
Panie Wujek, takie pytanie małe, jak zacząć grać w WoT (ewentualnie ile to kosztuje) i czy może orientujesz się, czy ów gra poprawnie działa na systemach linuxowych?
 
Nic nie kosztuje. Rejestruj się, ściągaj i graj. Co do linux, to nie mam pojęcia jak tam działa.
 
UWAGA! BóL DUPY!



Żesz kurwa mać, jak mnie to drażni, że z oryginalną grą jest 1000 razy więcej pieprzenia, niż ze ściągniętą. Instaluję sobie znowu oryginalnego Wiedźmina 2, zainstalowało się, wymusza na mnie jakieś ściągnie po wpisaniu kodu. Okej, pobieram to i próbuję grac... Ale co? Od nowa mi to wypierdala, żeby pobrać jakieś zasrane rzeczy (Polski Dubbing i główne pliki (9GB!!!). I czego bym nie kombinował, cały czas to samo.... Pamiętam, że z jedynką miałem ten sam problem... Ja pierdolę, ściągnałbym, cracka podłożył i grał, a jak się zapłaci, to grać ciężko... To serio zniechęca do kupywania gier.
 
Hubi a to nie jest tak, że w Wieśku internet był wymagany do pierwszego uruchomienia gry? Tzn. wpisać jakiś kod aktywacyjny i ściągnąć patcha, chyba 1.35, który ważył 50 - 100 MB i wtedy neta możesz już odłączyć? A to to waży tyle GB to jakieś nowsze, opcjonalne łatki, które nie były potrzebne do gry.



Szukaj patcha 1,35



http://pl.cdprojektred.com/download/hotfix-1-35/
 
Wiesz, zawsze możesz kupić oryginał i ściągnąć pirata. W ten sposób masz czyste sumienie i wg. prawa nie robisz nic złego, bo możesz mieć kopię posiadanej oryginalnej gry. I mówię serio. A to, że jest dużo komplikacji przy oryginałach, to efekt piractwa. Nie muszę przypominać dlaczego powstał STEAM i inne tego typu platformy, by właśnie przeciwstawić się fali piractwa. Tak samo zabezpieczenia są coraz bardziej upierdliwe z powodu tego procederu.
 
Ale to nie są żadne zabezpieczenia, tylko po prostu kurewsko denerwujące rzeczy, które muszę pobrać aby pograć w grę. Teraz kolejny syf, tym razem 16GB. Niedługo będę musiał kupić nowy dysk do tej gry, bo będzie już mi prawie 40GB z tymi patchami czy kij wie czym zajmuje.



@up



Tak zrobiłem przy jedynce, ale po to się kupuje grę, aby w nią grać z płytki, w wersji fizycznej.







To jest prawie tak wkurwiające jak fakt, że gdy kupujesz płytę z filmem to jest on w jakości jakbyś pobrał z neta ważący 500mb plik....
 
Hubi, przeczytałeś mojego posta czy tylko wylewasz żale xD

To jest prawie tak wkurwiające jak fakt, że gdy kupujesz płytę z filmem to jest on w jakości jakbyś pobrał z neta ważący 500mb plik....


Rozumiem czasy gdy filmy kupowało się na korytarzu w liceum, ale tego co napisałeś to nie ogarniam. Kupujesz BluRaya masz bluraya, chyba że na targ jedziesz i handlujesz z chinolami xD
 
Steam powstał przede wszystkim po to by zarabiać pieniądze, a nie "walczyć" z piractwem.
 
@Gambit



Kupuję w empiku. Czytałem Twojego posta i to nieprawda, nic nie mogę zrobić poza pobieraniem zasranych rzeczy, nawet nie mam "launchera" normalnego z opcją odpal gre, tylko cały czas każe mi wpisywać kod (wpisałem dwa różne...) zaakceptowało i coś pobiera....
 
Steam powstał przede wszystkim po to by zarabiać pieniądze, a nie "walczyć" z piractwem.


Steam powstał by zarabiać pieniądze pod pretekstem piractwa. Gdyby tego piractwa nie było, nie powstałby STEAM.
 
Wszystko powstaje, żeby zarabiać pieniądze. Ja tam się cieszę, że istnieje steam. Przynajmniej więcej kasy trafia do autorów gier niż w tradycyjnej dystrybucji.
 
Hubi, a jaką wersję kupiłeś? Jak już była 2.0 to wiadomo, patch nic nie da, ale jak jest 1.0 to nie ma bata żeby nie działało.
 
Ja kupiłem kolekcjonerke Wieśka (80 zł, obie gry w pudełku) - jedynke odpalam i chuj, trzeba czekać do dnai następnego - patch. Przy dwójce chyba nic mi się nie pobierało, a jak już, to na pewno nie jakieś masakryczne ilości.



A ja zaraz instaluję GTA V :)



Nie wiem, zawsze byłem zwolenników blaszaków, ale na konsoli to jest całkowicie inna kultura grania - przed PC siadam, odpalam jakiegoś FPS, po chwili wyłączam i szukam szczęścia w internetach. Na konsoli jest zupełnie inaczej - pufa, duży tv, piwko i nawet w strzelanki mi się gra przyjemnie :)



BTW - pierwszy Stalker pierwszy pojawił się na PS3 później? Bo chce się zapoznać z tą serią (mam trójkę, ale nie znając poprzednich nawet nie ruszam) i wolałbym na konsoli niż blaszaku.
 
Back
Top