GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

No właśnie nie - wiadomo było,że będą nowy bohaterowie itp, ale chodziło mi o to, żeby nowa historia(chociażby całkowicie nowa) rozgrywała się w świecie znannym po wydarzeniach z trylogii. Chociażby tak, jak jest to w Dragon Age.
 
Bo obejrzeniu filmików z gier z E3 z nowej generacji m.in. Wiedź mi 3, stwierdzam, że zbieram na PS4. W 2015 może się uda kupić :)
 
Trailer zacny



https://www.youtube.com/watch?v=mM14LqBqx2Y







Co do samej gry, kampania dla 4 osob? Watpie, by duzy procent graczy z tego korzystal.
 
http://youtu.be/R81xOMybdFg



Czekam :)



https://www.youtube.com/watch?v=oVWCKzIS6Qk



GTA V na PC, PS4 i XboxOne :



Lepsza grafika, nowe rodzaje samochodów, broni, zwierząt itp. + więcej ludzi na ulicach, aut, więcej szczegółów
 
1. Projeck Beast przebił najnowszego Wiedźmina III na E3.



2. Gra ta sprzedała dla mnie PS4.



https://www.youtube.com/watch?v=XfYyJtyLf0o
 
Na razie to gameplayu Bloodborne były łącznie trzy sekundy jakiś czas temu, więc to jedna wielka niewiadoma. Choć klimat na trailerze bardzo fajny. Pogram może za jakieś 6 lat.



#cebulakbezkonsol:C
 
1. Projeck Beast przebił najnowszego Wiedźmina III na E3.

lol_ricky_gervais.gif
3783720-lol.gif


comment_q2svgkRp4QpAbkDAnIpqZJA8dOavI9lD.gif
1485.gif
tumblr_ml3zjyGk2f1s2kzvmo1_500.gif
 
Halny litości z gifami. Też mogę wrzucić 2x tyle i się ponabijać z Twojego wyobrażenia, że Wiedźmin może cokolwiek zrobić Miyzakiemu. Napisz mi tylko: czy grałeś w gry z serii Souls, a zwłaszcza te pierwsze?
 
Serio tak się jaracie nowym wiedźkiem po tych trailerach/gameplayach? Bo dla mnie nic nowego one nie odkryły, wręcz mam wrażenie że to się tylko lekko różni od Wiedźmina 2 sposobem gry. Sam na tę grę jako fan serii jestem napalony, ale nie ze względu na przeciętne trailery, jestem napalony ze względu, iż wiem, że ta gra będzie zajebista, tak po prostu :-)
 
Uncharted wygląda kozacko. W poprzednie części nie grałem bo miałem x360, ale teraz majać ps4 pozycja obowiązkowa żeby w to zagrać.
 
Czy w gry z PS3 można grać na PS4?



No i ile wołalibyście za 1,5 letnie PS3 320 GB + jeden pad + gry



- Red Dead Redemption



- The Last of US (PL)



- Uncharted 2 (PL)



- Uncharted 3 (PL)



- Demon's Souls



- Far Cry 3 (PL)



- God of War 3 (PL)



- Batman Arkham City (PL)



- Tom Raider (PL)



- Saints Row 3 (PL)



- GTA V (PL)



- Heavy Rain (PL)



- Sleeping Dogs (PL)



- InFamous 2 (PL)



- Medal of Honor Warfighter (PL)



- Assassin's Creed II (PL)
 
^nie można grać w gry z ps3 na ps4 i na odwrót, jaki był by sens tak robić ? uśmiercili by PS3 całkowicie.
 
Gambit - a nie chcesz pohandlowac kilka tytułów oddzielnie?:) Byłbym zainteresowany TLOU, HR, RDR i GTAV:)
 
przez to całe E3 nie mogę się skupić na sesji. Boże, nienawidzę się uczyć przy laptopie : D



@Halny



tumblr_static_a1vsrhuceaacsd-.jpg




Jaram się wiedźminem, ale From Software to artyści
 
Napisz mi tylko: czy grałeś w gry z serii Souls, a zwłaszcza te pierwsze?


Próbowałem i są kurewsko nieprzystępne, fabuła jest iluzoryczna, że szczerze powiedziawszy nie chce mi się nawet tego komentować jak taka gra ma być w jakimkolwiek aspekcie lepsza od Wiedźmina, chyba, że kurewsko wyśrubowanym poziomem trudności.
 
Próbowałem i są kurewsko nieprzystępne, fabuła jest iluzoryczna, że szczerze powiedziawszy nie chce mi się nawet tego komentować jak taka gra ma być w jakimkolwiek aspekcie lepsza od Wiedźmina, chyba, że kurewsko wyśrubowanym poziomem trudności.


To teraz pojechałeś grubo po bandzie. Fabuła w serii Souls jest 3x lepsza niż u Wiedźmina. Zarówno pierwszej, jak i drugiej części. Czyli wychodzi na to, że nie grałeś w grę, a oceniasz, która jest lepsza. Ja jak i zapewne koledzy wyżej, którzy również twierdzą, że Bloodborne rozłożył Wiedźmina na łopatki, graliśmy w obie gry i z pełną powagą twierdzę, że Dark/Demons Souls miażdży oba Wiedźminy fabułą, klimatem i gameplayem. I podpisuję się pod tym jako człowiek pracujący swego czasu w gamedevie oraz recenzujący gry wideo. Dark Souls to nie tylko poziom trudności, on wręcz jest trzecioplanowy. Dark Souls to do tej pory najlepsza gra na jakikolwiek system z racji integracji grającego z otaczającym go światem. Żadna gra do tej pory nie uczyniła tego w takim stopniu. Mówienie więc, że Dark Souls i przyszłe Bloodborne to tylko poziom trudności to mega ignoranctwem. Na dodatek Bloodborne jest robiony przez Miyazakiego, który był odpowiedzialny za Demons/Dark Souls, a nie za Dark Souls 2. Samo to gwarantuje, że nowy ex PS4 będzie mistrzostwem, który spokojnie jest w stanie zjeść na śniadanie Wiedźmina 3.



Obejrzyj poniższy film i powiedz jeszcze raz, że Dark Souls to tylko poziom trudności ;):







https://www.youtube.com/watch?v=2lnq44iwiVM
 
Kiedy się nauczycie, aby nie oglądać trailerów, które praktycznie nigdy nie mają wiele wspólnego z rozgrywką albo jest mocno zniekształcona? Robicie niepotrzebny hajp, a potem rozczarowanie :-)
 
Na dodatek dodam, że Wiedźmin nawet jakby był na sterydach to nie ma takiej społeczności jaka wytworzyła się wokół gier z serii Souls. To jest po prostu gigantyczny tłum ludzi na forach, Reddicie czy YouTube. Żadna inna gra nie ma tylu kanałów traktujących tylko o mitologii Dark Souls. Masz jakiś kanał omawiający fabułę Wiedźmina? Bo ja mam kilka w których są godziny, GODZINY rozpraw, monologów i opisów fabuły Dark Souls. Myślę, że samo to jest kompletnym zaprzeczeniem Twojego:



"fabuła jest iluzoryczna".



Pogadamy dalej, jak nadrobisz gry z FromSoftu. Ludzie dla samego Miyazakiego kupują konsole i ja również PS4 kupię tylko z powodu jego nowej gry. A Wiedźminy również uwielbiam. Pierwszą część kilka razy.
 
Jesteś śmieszny, mając jedynie debut trailer Bloodbourne twierdzisz, że jest lepszy od Wiedźmina 3, a mi śmiesz zarzucać, że jadę grubo po bandzie. Masz takie same, a nawet mniejsze powody do tego, żeby dyskredytować Wiedźmina. Poza tym powoływanie się, że coś będzie lepsze, bo stoi za tym Miyazaki jest jeszcze bardziej śmieszne.
 
Jesteś śmieszny, mając jedynie debut trailer Bloodbourne twierdzisz, że jest lepszy od Wiedźmina 3, a mi śmiesz zarzucać, że jadę grubo po bandzie. Masz takie same, a nawet mniejsze powody do tego, żeby dyskredytować Wiedźmina. Poza tym powoływanie się, że coś będzie lepsze, bo stoi za tym Miyazaki jest jeszcze bardziej śmieszne.


Ty jesteś śmieszny, bo oceniasz gry, choć tylko w jedną grałeś. No to chyba paranoja? Myślałem, że żaden dorosły człowiek nie będzie porównywał jednej rzeczy do drugiej nie zapoznając się w ogóle z produktem do którego porównuje tę rzecz. To tak jakbym ja mówił, że jedna książka jest lepsza od drugiej, choć przeczytałem tylko 10 stron tej drugiej książki. Prawda, że głupota? I to właśnie Ty jesteś śmieszny pisząc takie kwiatki "nie grałem w grę, ale wiem, że fabuła jest iluzoryczna" - choć społeczność wokół Wiedźmina i Dark Souls mówi coś innego na miażdżącą przewagę tego drugiego. To Ty jesteś śmieszny pisząc "Dark Souls to tylko poziom trudności", skoro nawet nie grałeś i nie masz pojęcia czym wciągnęła ona miliony graczy. Więc ten atak na mnie Ci się nie udał i zastanów się drugi raz nazywając kogoś "śmiesznym" śmieszku. Ja opisywałem tylko wrażenia jakie zrobiły na mnie oba trailery. I nie twierdzę, że gra "jest" lepsza, ale że będzie lepsza, po co tym co widziałem. I mam większe powody by tak sądzić (dyskredytować LOL), bo grałem w obie gry. Czego Ty nie zrobiłeś nawet, więc to jak kłótnia z dzieckiem uważającym, że ma rację i tupie nóżkami. A powoływanie się na Miyazakiego ma ogromne znaczenie i wiedziałbyś o tym gdybyś choć minimalnie zapoznał się z grami stworzonymi przez tę osobę. Także pozdrawiam i po raz kolejny liczę, że zapoznasz się z tematem na który dyskutujesz.



A gry z serii Wiedźmin uwielabiam, kupię przedpremierowo trójkę - gdzie tu dyskredytacja :D?
 
Póki gra nie znajdzie sie w czytniku to zadnej oceny nie mozna dac. Jak narazie e3 to dla mnie lekka porazka, same kontynuacje i wiekszosc na starych silnikach, fragmenty gameplayu wymaksowane graficznie i daty na przyszly rok ( jesli 10 gier ma byc w tym roku to 9 z nich bedzie w nastepnym).
 
Back
Top