GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@PioTRTek



Zgadzam się z tobą w 100%. EA UFC to kiepski symulator mma z zajebistą oprawą wizualną. Od momentu gdy ogłoszono, że to EA przejęło licencje od THQ i zrobi najnowsze UFC wiedziałem, że będzie tak samo słabe jak EA MMA
 
Panowie sprawę mam. Pogrywam sobie od czasu do czasu w UFC Undisputed 3 na PS3 ale nudzą mnie w kółko ci sami zawodnicy do wyboru. Konsolę mam podłączoną do sieci ale jak chcę coś ogarnąć w sensie jakiś update i łączę się z ich serwerem to non stop mam komunikat, że serwer THQ jest niedostępny. To chyba dlatego, że ta firma zbankrutowała... Jak i skąd pościągać takie bonusy ? Byłbym wdzięczny za rzeczową pomoc.
 
Na Steamie zniżka ma Mortal Kombat Komplete Edition (jakieś 20 złotych kosztuje). Ja właśnie nabywałem, jak ogarnę co i jak i będzie ktoś chętny z cohones na małego szpila to chętnie się zmierzę.
 
Komuś się udało odpalić Mortal Kombat nowe na XP? Bo ludzie pisali, że mimo wymagań spokojnie chodzi na DirectX 9, a tutaj błąd wywala, a nie umiem znaleźć pliku z opcjami (ini), żeby w notatniku się pobawić.
 
wydaje mi sie ze musisz ustawic zgodnosc z systemem, kliknij prawym na pliku egzekucyjnym i we wlasciwosciach ustaw zgodnosc z systemem xp. yo
 
W to bawiłem, ale nie przyniosło rezultatu. W każdym razie dzięki za odpowiedź.
 
#hollyshit



Zajebista gra się zapowiada. Niestety, na moim lapku na 99% nie pójdzie. Może za jakieś 10 lat w to zagram :) Ale wrażenie robi mega. Jeszcze by się jakiś erial o wiedźminie przydał (nie mówię o tym starym, który juz kiedyś był kręcony). Dobrze wykonany i z dużą kasą, mogłoby osiagnąć sukces.
 
Jaram się tym jak pochodnia.



Tu masz z dailymotion: http://www.dailymotion.com/video/x1ypxg2_the-witcher-3-wild-hunt-e3-2014-trailer-the-sword-of-destiny_videogames



Midern, niech HBO po Grze o Tron się zabierze za Wiedźmina *.*



EDIT:



Edycja kolekcjonerska



wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-kolekcjonerska_4bg9.jpg
 
W XXI wieku nie mieć konta YouTube to jak nie mieć konta Facebook.



Co do trailera, to nieźle, ciekawe czy przebije Project Beast, choć nie wydaje mi się.
 
Miałem konto na nieaktywnym mailu, mam też konto na aktualnym, ale z jakiegoś porytego powodu nie mogę zresetować sobie hasła, więc odpuściłem :-)
 
Chmura jeszcze żadnej gry nie widział, ale już osądy wydaje. Przepowiedz mi proszę pogodę na lipiec bo mam sporo wyjazdów :)
 
Midern, niech HBO po Grze o Tron się zabierze za Wiedźmina *.*


O tak! Właśnie o tym myślałem. Bo raczej serial zrobiony przez Polskę nie wypali, a przy budżecie HBO, Wiedźmin byłby na pewno kozakiem i byłby w tych samych rankingach co GOT, czy Vikingowie. Szkoda, ze szybko tego nie zobacyzmy....
 
No akurat wtedy mam urodziny, wiec wiem jaki prezent sobie sprawie.



Pytanie, czy 1 czesc Wiedzmina dziala pod win7 ? Wstyd przyznac ale nie gralem w zadna czesc.
 
Chmura jeszcze żadnej gry nie widział, ale już osądy wydaje

Jedna gra jest z ręki Miyazakiego a druga polskich deweloperów. Sorry, w ciemno wybieram Miyazakiego.
 
Nowe Uncharted, nowy Wiesiek i jeszcze jedna nowa gra np. zapowiedziana za kilka dni na E3 i inwestuje w PS4.
 
Firma Sony po raz kolejny przekonała mnie do kupna ich konsoli zamiast tej od Microsoftu.
 
Back
Top