GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

świetny jest ten nowy tryb World Cup Ultimate Team w fifie, zupełnie inaczej się gra niż w tego FUTa zwykłego, dużo lepsze zachowanie bramkarzy, nie są takie główki mocne - gra sie tak jak by to był zupełnie inny silnik.
 
Szukam jakiejś dobrej gry na dwóch na PC'ka. Może być podzielony ekran lub wspólny. Najlepiej jakby miała kampanię w trybie co-op. Jakby ktoś chciał polecić L4D2, to niestety już odpada. Ogólnie mam parę ciekawych tytułów, ale fajnie by było jakby ktoś mógł mi polecić jakiś konkretny tytuł. Z góry dzięki za pomoc Panowie.
 
Army of Two: The Devil's Kartel :-)



Blacklist spoko ale tam z tego co pamiętam, można tylko 3 misje wykonać w co-op.
 
@Josh, paranoid
Może źle napisałem. Chodzi mi o gry, w które można grać we dwie osoby na jednym komputerze, a z tego co mi wiadomo do tych gier potrzebne są dwa.

@FlyingKnee
Z tego co mi wiadomo Army of Two nie ma na PC.

Ogólnie dzięki Panowie za chęć pomocy. W sumie większość znanych tytułów, w które można grać we dwóch zaliczona.
Z tych, które udało mi się jeszcze znaleźć to: Hammerwatch, Overlord II, Portal 2 (nie wiem jakim cudem wcześniej to omijałem), Octodad (głównie do śmiechu na jakąś maks 1h).
Jakby ktoś jeszcze kiedyś szukał gier w coop'ie to polecam: http://www.co-optimus.com/system/4/pc.html
 
Jeżeli tak, to zwracam honor. Po prostu na żadnej stronie nie znalazłem potwierdzenia, że jest możliwość gry na podzielonym ekranie na PC (a nawet znalazłem zaprzeczenia).
 
@RaphTaba To w takim razie Heroes of might and magic III. Można grać na jednym kompie mimo, że nie jest to jakoś super wygodne.
 
Herosy to juz tyle razy walkowane, ze nie mamy juz w nich nic do roboty. Ogolnie juz nie potrzebuje pomocy :)
 
Jest jeszcze BF3 na Originie? Mi przez 2 dni przychodził kod do zmiany hasła, bo zapomniałem pasów...
 
dziwne, mi bezproblemowo weszło z poziomu aplikacji. pobrać można w każdej chwili, ważne by w bibliotece było. ja już ściągnąłem, ale 20 gb to sporo ;)
 
Ok zalatwione, zmienilem w systemie nazwe pliku hosts na hosts.old i strona wyswietla sie normalnie.
 
Panowie, jakaś fajna gierka na telefon? Sprawiłem sobie nowy i chciałbym jutro w robocie wyprobować.
 
Kingdom Rush. Wciąga jak cholera. Moze na początku nie, ale potem grasz 30 minut jedna mapkę. Dobra gra, dostęna też na przeglądarki.
 
Nowy NFS Rivals mnie nie zawiódł ,jako wielki fan Burnouta jestem zadowolony,same licencjonowane bryki z pod stajni Ferrari,Lambo,Porshe i wiele innych,ogrywam wersje na ps4 grafa wymiata a i 30 fps spokojnie wystarcza do komfortowej gry,wyspa mogła by byc wieksza ,daje mocne 9,bardzo mi sie podoba w takich samochodówkach jak nfs czy burnout uczucie kosmicznej wręcz predkosci.Naprawde potrafie sie w tej grze zagubic na kilkadziesiąt godzin
 
Kolejny tytuł to 20 czerwiec i EA sports UFC na ps4 mam spore nadzieje ,jutro pobieram darmowe demko i mysle ze te 250 zł to nie bedzie zła inwestycja na całe lato grania .Pewniaki które są wiadome to wszystkie kategorie wagowe także z kobietami ,99 zawodników w całej grze,sami topowi fighterzy ,swietna grafika co było widac w gamplayach,mysle ze naprawde warto ,co bylo widac w skrócie to ciekawa kariera do przechodzenia ,rozgrywka multi,no i najlepsze czyli granie z kumplem na jednym ekranie przy piwku :P
 
Za moje stare UFC 3 dostane z 40 zł. Nieźle. Szkoda, że moje kieszenie nie lubią się z pieniędzmi i póki co nie stać mnie na TLOU. Używaną (wersja PL) widziałem po 110,-.
 
ja sobie Last of Us za 120zł kupiłe, przeszedłem gra kozacka



teraz poszedłem i wymeniłem na inną grę, za wymiane jedynie 10zł, a wszelkie różnice w cenach gier są doliczane na późniejszą wymianę



teraz przeję tą grę i idę znowu wymienić :)



nie jest tak drogo, PS Plus też fajne gry są za śmieszne pieniądze
 
dobre to UFC?



właśnie szukam jakiś fajnych gier na dwa pady



póki co tylko Lego mam heh



NBA 2014 będzie w PS Plus



UFC właśnie się zastanawiam, bo wygląda trochę sztywno, ale to jedyny sport, którym się interesuję, więc gierka by też się przyadała



do tego zastanawiam się nad Resident Evil 6 i jakąś Fifą, ale kupię starszą, bo szkoda kasy
 
Rivels w miastach mi sieke robi z kompem, wiec narazie musze go odpuscic.



:-)



https://www.youtube.com/watch?v=Ci6lMQNLKZU
 
Dysk w konsoli prawdopodobnie mi siada - lagi w sekwencjach video, długie loadingi, niegrywalna fifa.



Teraz się zastanawiam - używany dysk kosztuje ok 150 zł. Więc nie wiem czy lepiej nie było by opierdolić konsolę za jakieś 450 i dołozyć reszte do tej 12 giga w MM za 800 zł. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 
Back
Top