GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Martin - no jasne, że warto. To jak zwykła Fifa 14 tylko, że ta waży 2 GB, jest darmowa i służy do gry po necie. Niesamowicie wciąga, zaczynasz od 10 ligi i grasz grasz aby awansować. Kupujesz paczki z piłkarzami i tworzysz swój dream team. Co tydzień drużyna tygodnia i inne fajne bajerki, polecam!
 
to jest jak Ultimate Team na silniku fify 10 albo 11 nie pamiętam, minusem jest mała liczba graczy przez co strasznie wysokie ceny na aukcjach kart piłkarzy, i czasem miałem problem z wyszukaniem rywala. jeżeli nie masz alternatywy to polecam ja naszczęście mam konsole i fife 14
 
Gra zostaje przypisana do konta i można ją pobierać gdzie chcesz. Tylko wystarczy się zalogować na twoje konto
 
Tak jak pisałem kiedyś jest to bardzo podobny silnik który był w EA MMA tyle, że tutaj jest trochę poprawiony no i grafika jest tutaj mega, ta publiczność itp.



Jeszcze jak będzie się wyprowadzać ciosy analogiem to będzie wielka kupa
 
Typek, z tego co wiem, w poprzednich wersjach gry można było sobie ustawic, czy ciosy maja byc wyprowadzane gałką, czy przycikami. Gałką jest o wiele lepiej.
 
W żadnej części nie dało się wyprowadzać ciosów analogiem i w tej też nie będzie. W EA MMA się dało.
 
Arma 3 za 29.99zł. Pozycja obowiązkowa dla każdego kto lubi wojskowy klimat i troszkę więcej realizmu w strzelankach. :)



http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/arma-3-30-zl/
 
@old snake



Ja grałem jakieś 3h. Pierwsze wrażenia: Akcja (przynajmniej na poczatku) jak z COD-a, strzelanie przyjemne, dokładniej to odpadają kończyny i krew pryska, zauważyłem też, że niestety niektórzy przeciwnicy znikają po zabiciu. Rozgrywka jak na razie polega albo na strzelaniu albo na skradaniu. Albo wyeliminujesz jakiś tam generałów po cichu albo będziesz się z nimi strzelał ( puki nie zginą będą wzywać wsparcie). Niby czasy są stare ale dużo jest robotów itp. Pierwsze akcje dzieją się na bałtyku potem w Polsce. Teraz gram w Berlinie.
 
Pogrywa ktoś w mount&blade?



EDIT: Lista 70 pecetowych rpgów wszechczasów. http://www.rpgcodex.net/content.php?id=9453
 
@Highlander, właśnie nie wiedziałem, w której serii były analogi. Ale to było dobre rozwiązanie.
 
Gra ktoś w WoT i ma jakiś sposób na grę KV-1s, niestety go kupiłem i mimo dobrego działa jakim jest D-2-5T to czołg jest beznadziejny, papierowy pancerz któremu nie potrafią się oprzeć pociski nawet z niskich tierów, powoli bardzo mnie irytuje gra tym czołgiem zwłaszcza przy zawrotnej statystyce tylko 36% wygranych bitew, co jest żenujące.
 
Widzę że w internecie jaranko na nowego Wolfensteina. Tymczasem ja sobie zapodałem edycję z 2009 roku. Baaardzo przyjemnie się w to gra. Z początku myślę sobie "no klon CoDa", ale jednak to nie do końca tak.
 
Kosmiczna waga tej gry, u mnie juz raczej nie pojdzie wiec pozostaje mi pograc w Return to Castle ktory jest konkretny :-)
 
Może tu zapytam, gra ktoś na psp? Potrzebuje gierki do ściągnięcia, nie ma ich już do kupna niestety
 
Watch Dogs napewno hit marketingowy i finansowy jak będzie się grało to się zobaczy dopiero 27, preorder już złożony :)
 
Watch Dogs ! Tak ten tytuł co miał przebić GTA V ! :-)



Tak reklamowali tą grę, tyle pochwał, na filmikach od ubisoftu wygląda nieziemsko. Pobrałem odpalam na konsoli.. yyy co to jest ?:-)



Model prowadzenia to jest jakieś nieporozumienie, samochody pływają po jezdni. Co do grafiki to niekiedy gra wygląda jak bym grał w GTA III. Ogólnie gra to taka bardzo słaba podróba serii GTA. Misji pobocznych jest bardzo dużo ale ograniczają się do tego, aby namierzyć cel, potem go gonić i powalić. Szczena nie opada, zobaczymy jak trochę pogram, po jakiś 2/3h gry oceniam 5/10.



Współczuje tym co dali się nabrać i kupili to coś
 
EA potwierdziło, że demo się pojawi ale nie zdradziło kiedy.



https://twitter.com/EASPORTSUFC/status/453322970073534464
 
Brat przeszedł Watch Dogs dzisiaj (~15h gry, same questy fabularne). Mówił, że mu się grało bardzo przyjemnie, porównywalnie z GTA V jeżeli chodzi o grywalność. Grafika momentami też przebija GTA V (Ultra, PC, FullHD). Może kiedyś pogram, na razie czekam na "wilka" :)
 
Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam ale... Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z Plants vs zombies 2? Pierwsza część bardzo przypadła mi do gustu, a drugą widziałem właśnie w tv w reklamie jakiegoś tam telefonu. W necie natomiast nic nie mogę znależć. Macie jakieś info?:-)
 
Premiera 26 czerwca:



https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/plants-vs-zombies-garden-warfare
 
Back
Top