GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nic źle nie zrobiłem, grę przeszedłem przecież. Nie chce mi się już nawet o tym pisać, tyle jest recenzji o tym, że decyzje przez nas podejmowane nie mają w ogóle znaczenia w późniejszej grze.



Pierwsze z brzegu, proszę przeczytaj



http://www.gram.pl/artykul/2012/12/23/the-walking-dead-the-game-i-znacz-ce-wybory-bez-znaczenia.shtml
 
Decyzje mają znaczenie ale krótkoczasowo. W końcowym rezultacie i tak wszystko zmierza do jednego niezmiennego scenariusza. Gra przyjemnie oszukuje, dałem się nabrać ale bawiłem się świetnie.
 
Dla mnie istotne są emocje podczas gry. Czy to podekscytowanie jak upierdalam komuś łeb headshotem, czy właśnie smutku/złości/radości podczas gry w TWD. Doszukiwanie się, że decyzje nie mają wpływu kompletnie mnie nie interesuje. Ważne, że gra się zajebiście i przy grze nie zasypiam tylko z wypiekami na twarzy przeżywam przygody z bohaterami produkcji. Ja tylko mogę o The Walking Dead mówić w samych superlatywach. Dawno mnie żadna gra tak nie wciągnęła i podczas finałowej piosenki pierwszego sezonu miałem "mocny zacisk gardła".
 
Zaciekawiliście mnie, chyba niedługo sobie ja sprawię.



Patrzę na dw, że TWD Sezon pierwszy można ściągać już jakoś w całości (2,4 GB), natomiast do TWD Sezon 2, są 3 epizody. Jak rozumiem, co jakiś czas wychodzi epizod? W jaki sposób się instaluje tę grę? Każdy epizod to taka osobna gra do instalacji? Czy jak ściągniemy Epizod 1 Sezonu 2, to potem, kolejne pobrane epizdoy po prostu rozbudowują grę bez instalowania? Tak się zastanawiam, moze mi to ktoś nakreślić?
 
Nie powiem Ci jak to jest bo gram na xboxie. Ale tak teraz, czyli kilka dni temu wyszedł 3 epizon 2 sezonu. Zostały jeszcze dwa które nie wiadomo kiedy się pojawią
 
10363898_10152012694786370_2537551973396378749_n.jpg




20-go listopada 2014, Far Cry 4 zaprasza na PS4, Xbox One, PC, PS3 oraz Xbox 360. Nowi wrogowie. Nowe bronie. Nowy świat
 
Chciałbym zagrać postacią, która stawia warunki, a nie jest kolejnym chłopcem na posyłki co już się przejadło.
 
Od paru godzin na łowcygier.pl wisi taka promocja na Steam:


http://lowcygier.pl/darmowe/arma-cold-war-assault-darmo-steamie/



Oczywiście, ta gra to nic innego, jak pierwszy Operation Flashpoint z nową nazwą i dostosowanymi paroma rzeczami pod nowoczesne komputery (to nie to samo, co HD - bo graficznie gra wygląda tragicznie).



Skorzystam z okazji, gdyż nigdy nie ukończyłem tej produkcji.
 
Mnie klcuze nie są potrzebne, więc jak cebulak dałem 4 grosze i szlachtuję sobie przeciwników ;)
 
Kupiłem UFC 3 :) Pierwsza walka wygrana - Cain vs CroCop via rnc round 2 :p



A teraz robie kariere, narazie 2 tko i 1 ko :) w tym nominacja do KO roku z pierwszego miejsca :P Fajna ta giera:) Gram tez w COD:Ghost które mi sie bardzo spodobało :)
 
jak ubrać zawodnika w koszulke od sponsora?


Albo w koszulkę od sponsora albo zrób sobie koszulkę z wszystkimi sponsorami. Jak logo sponsora pokazujesz to Ci szybciej ich level rośnie co za tym idzie więcej hasju. Kurdę ile ja tych karier przegrałem w tą grę :D Od zawodników z KSW po Omielańczuków, Hallmannów :D
 
https://www.youtube.com/watch?v=1hpU_Neg1KA



haha to jest kozak ukryta kamera :D
 
Retro City Rampage - od takich 8bitowych gierek oczekuję jednego: specyficznego klimatu, dopiero potem rozrywki. Tutaj zabrakło obu, chociaż gra próbowała nadrobić: humorem, nawiązaniami do wielu filmów czy możliwością robienia dodatkowych wyzwań w mieście. Nie polecam.
 
Gram w UFC3, ale wszystko się okropnie długo łąduje, są przestoje po walkach gdy wczytuje się sekwencia audio/video. Dla przykładu w COD:Ghost nie mam żadnych problemów. UFC sprawdziłem u kumpla i śmiga ok. Próbowałem wszystkich opcji z menu serwisowego, włącznie z pełnbym formatem. Nie pomogło - rozumiem, że HDD do wymiany?
 
Zajebista gra, nie ma co. Pełny ogień. Ale nie wiem, czy mi się wydaje, czy nie, wszystko dzieje się szybko (nie wiem, nie odrobinę za szybko).
 
Jak dokładnie działa opcja zakupu gry na PS3 - udostępnienie raz gry do pobrania? Z góry dzięki za odpowiedź
 
@Mahonek



Słyszałem coś o tej Fife Wordl. Możesz mi dokładniej wytłumaczyć czy warto w to grać?
 
Co do tego UFC: Pierwsze wrażenie? Wow, gra gniecie suty a przy "ITSSS TIMEEEE" Buffera dostałem mini orgazmu. Później nastąpiło spore rozczarowanie. Nie tak duże jak moje życie seksualne ale jednak. Walka w stójce wygląda przekomicznie. Zawodnicy mają chyba kije w dupach i ta ich szybkość ciosów. Podczas tej rundy zobaczyliśmy 16 latających kolan, 39 spinning back fistów(czarna dziura: jak to nazwać po naszemu) i 69 wysokich kopnięć. Serio tak walka wygląda? Podobała mi się animacja przy obaleniach, czuć moc. Szkoda jednak, że nie pokazali więcej parteru.
 
Jak graficznie nowe UFC wymiata (dałem się nabrać w pewnym momencie, że to nie jest prawdziwa walka!), tak ruchy postaci nie podobają mi się ani trochę...
 
Back
Top