GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Kupuj od zweryfikowanych użytkowników, możesz też się wymieniać. Ponad 50 transakcji i wszystkie pozytywne jeśli chodzi o mnie.
 
Kurczę, Wiedźmin 3 nie wyjdzie na PS3. Wyszły plotki o nowej grze Miyazakiego, prawdopodobnie Demons Souls 2, więc PS4 prawdopodobnie i tak bym kupił obojętnie co by wydał Miyazaki czy Demons Souls 2 czy jakiś nowy tytuł. Wiedźmin 3 mnie tylko utwardza w tym, ża za jakiś czas trzeba będzie zaoszczędzić na next gena.
 
To chyba lepiej? Mniej ograniczeń sprzętowych ze względu na wypuszczenie gry na poprzednią generację (przynajmniej w teorii)
 
Siema







Ma ktoś z was może PS4? Ostatnio odłożyłem troche kasy i chciałem "zainwestować" w jakiś dobry sprzęt do gier który ma mi posłużyć dłuższy czas, a duży telewizor już mam. Chodzi mi o to, czy nie ma z nią jakiś większych problemów? Ewentualnie czy ktoś może polecić jakiś zaufany sklep ( może internetowy ) w którym taka konsolka będzie tańsza niż np. w Media Makrt - ( 1800 zł )
 
Ja mam PS4 od lutego i nie mam żadnych problemów. Bardzo fajna konsola. Jedyny problem (o którym wiem) był z padami, dotyczył on słabej jakości gumy na analogach i bardzo szybko się ścierały. Pady były wymieniane po zgłoszeniu na reklamacje. Teraz już jest chyba inna guma, nawet może ja już mam "lepszą", ale ja od razu kuiłem sobie nakładki ORB na analogi więc nawet nie wiem.
 
Hej darksoulowcy - biorę się za dwójkę, chcę grać mniej więcej w ciemno ale czy są jakieś podstawowe tipsy o których powinienem wiedzieć na wstępie? Zwłaszcza odnośnie builda - czy dalej warto ładować w endurance? Podobno też nie ma piromancji, czy jest jakaś alternatywna uzupełniająca magia dla fightera nie wymagająca zbytniej inwestycji? Thx z góry za info.
 
@ziggy123



Endurence to podstawa, 20 pkt to absolutne minimum (powyżej dodaje ci już 1 pkt staminy co lvl zamiast 2). A piromancja jest i ma się świetnie - potwierdza to mój 105 lvl bambo z ognista uchigatana, mrocznym łukiem i ognistą łapką +10 właśnie.
 
Piramancja do PvE. W PvP praktycznie nikt jej nie używa. Ziggy -> zależy jak chcesz grać, czy wielkimi mieczami, czy lżejszymi jak katany. Zresztą single player przejdź na czuja. W czasie gry zdobędziesz przedmioty, które pozwolą Ci na zresetowanie statystyk, i będziesz mógł wtedy idealnie wszystko dopasować pod PvP.
 
Ok dzięki za porady. Czyli w sumie po staremu :) Lubię styl średnia waga + greatswordy + piromancja. A w PvP się raczej nie bawię także powinno być spoko.
 
Jakby co to już jest trzeci epizod "The walking dead" jak komuś się nie pobiera to ustawić region pobierania na amerykański, ja ustawiałem na Washington i poszło.
 
Nerchio wygrał ze Stephano po zaciętych bojach i awansował do ro 16!







W ostatniej grze serwery padły i Stephano na 2 bazach się bronił swarm hostami, ale już nie dał rady kolejny raz cudownie powrócić.
 
Ja już po 3 ep Walking Dead i powiem, że jedna scena jest jedną z najbardziej brutalnych (pokazana bardzo szczegółowo) jakie w grach widziałem. Było czuć zło i ciemną stronę jednej z osób. Bardzo dobry odcinek. Może nie było sporo decyzji typu "kurwa ... 3 sekundy do końca wyboru opcji dialogu, a ja chcę wybrać wszystkie odpowiedzi !" (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi), ale akcji było co nie miara i dość sporo fabularnych "zakrętów". Teraz na prawdę bardzo czekam na ostatnie dwa odcniki !
 
Dwa tygodnie do Watch Dogs. Oby to był warty wydania "Gold" pod względem technicznim, a nie shit w stylu Assasin's Creed III



http://blog.ubi.com/watch-dogs-gone-gold/
 
Jak to jest z The Walking Dead jako gra? Rozumiem, ze jest dostepna na kopmy, a poszczególne sezony (jak na razie 3), się ściąga osobno i gra? Fajna gra, warto ogarnąć?
 
sezony są 2, w drugim sezonie są 3 epizody, kolejne 2 dopiero wyjdą



Najlepiej grać cały sezon na raz bo nasze wybory mają konsekwencje w kolejnych odcinkach.



To gra bardzo specyficzna, mało tam "grania" , bardziej interaktywny serial
 
Fajna gra, warto ogarnąć?


Gra to połączenie Heavy Rain z Serialem TWD z grafiką rysunkową która mi w ogóle nie przeszkadza. Jeśli w grach nie chodzi Ci tylko o nabijanie fragów czy zbieranie znajdziek, a wkręcasz się z fabułą to to jest ta gra. Mnie się podoba, właśnie ściągam 3 epizod 2 sezonu.
 
Sama gra na początku zrobiła na mnie b.dbore wrażenie, ale jak skończyłem 1 sezon to dotarło do mnie, że wszsytkie decyzje które podejmujemy nie mają w ogóle ZNACZENIA, historia fajna ale...



PS Są do tej gry Napisy PL.
 
wszsytkie decyzje które podejmujemy nie mają w ogóle ZNACZENIA


Niby jest chyba z 8 zakończeń gry, ale i tak wiadomo kto ginie na końcu. Ale jest 8 opcji kto z tobą w ostatnim sezonie będzie itp.
 
Grałem w 1 seozn i tych co chciałem żeby przeżyli...wszyscy zgineli i tyle z tych decyzji, jesteśmy prowadzeni po sznurku, wybór jest złudny,
 
To chyba źle coś robiłeś. Jaki złudny wybór jak jest tyle zakończeń : http://www.yusufkisa.com/wp-content/uploads/2013/11/w2.jpg



To chyba nie spojler
 
Obecnie katuje na "raty" kilka gier na PC a przede wszystkim:

Rayman Legends - kapitalna platformówka! Czuje się, jakby cofnął się o 20 lat do tyłu, kiedy katowałem takie tytuły jak Super Mario (wszystkie części), Super Frogg czy też Ruff 'N Tumble. Po prostu bajka. Majstersztyk pod względem graficznym oraz samego udźwiękowienia.

Assassin's Creed I - z racji tego, że dopiero od kilku miesięcy mam sprzęt, który pociągnie tą serię (mój ówczesny sprzęt był takim "zabytkiem", że obecnie śmiga na nim jedynie świetnie linux :), postanowiłem nadrobić zaległości. Gra się na prawdę fajnie i fabularnie jest niczego sobie.

South Park: Kijek Prawdy - RPG tego roku! Humor przedni, jak i sama radość z grania. Liczę na sequel.

Do tego w wolnych chwilach:

World of Mixed Martial Arts 3 - najlepszy symulator federacji MMA jaki kiedykolwiek wyszedł. Do tego całe multum opcji związanych z bookingiem zawodników. Polecam, zwłaszcza dla fanów fantasy matchmakingu.

II Wojna Światowa - trochę leciwa gra od twórców Europa Universalis. Świetna rozrywka, która jednak jest czasochłonna.
 
Back
Top