GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

na PC nie ma jeszcze i nie wiadomo kiedy wyjdzie. Osobiście w takiego typu gry dużo lepiej gra mi się na padzie. Do tego duży ekran pomaga, bo wiele się dzieje. Ale pewnie graficznie pc będzie sporo lepszy.
 
Słyszałem, że GTA V na PC ma być w czerwcu 2014. Też są głosy, że październik 2013, no ale w to już raczej nie wierzę.
 
ja nie wiem jak mozna podchodzic do gier, patrzac gdzie jest lepsza grafika.. rzeczywiscie bardzo jest to pomocne przy dzisiejszych standardach
 
Ostatnia sztuka GTA V na PS3 z najblizszego Tesco trafila w moje rece. Z tego co widzialem na X-boxa takze schodza w ekspresowym tempie, bo wchodzac na zakupy widzialem 2 specjalne regaly puste a na trzecim okolo 5 pudelek, wychodzac z tesco byly juz 3 regaly puste
 
Nie wiem jak sprawa wygląda na nowszych konsolach ale na ps2 granie w fpsy dla mnie praktycznie nieistaniało ;/ jakoś na tych analogach mi niebyło zbyt wygodnie, nie ma to jak dobra myszka <3
 
uległem presji, kupiłem na allegro, jutro wyjeżdżam, mam nadzieje że do piątku już egzemplarz będzie w domu i będę mógł zrobić fajny maraton ze znajomymi przy % weekndowo przy GTA :-)
 
Godzine temu dowiedziałem się, że kurier podobno u mnie był.... Więc gdzie jest moje GTA???


Zazdroszczę kolegom wyżej -_-
 
Jest moc. Grafa jak na GTA i ten rozbudowany świat to wymita. 6 godzin grania i nawet jeszcze nie mam odblokkowanych sklepów z ciuchami. ta gra jest przeogromna.
 
Zajebiste to GTA, bardzo podobają mi się małe, losowe wydarzenia z ulic Los Santos,np. jakaś kobieta krzyczy, że facet morduje swoją kobietę i żeby ktoś pomógł, więc biegnę za nią w jakiś ciemny zaułek i okazuje się, że to była pułapka, bo czeka tam trzech typów z wycelowanymi we mnie gnatami. Misje w wątku fabularnym jak na razie dają radę, po prostu świetna satyra. Co do przełączania postaciami to z początku wydawało mi się to poronionym pomysłem, ale wszystko przepływa bezboleśnie i nawet fajnie gra się dwoma (na razie) różnymi bohaterami. Tenis na propsie, wreszcie wyr***alem bez mydła Amande ... chociaż na korcie xD
GOTY? ... do TLoU nie ma startu :-) ale ma duże szanse, żeby strącić z tronu moje koffane San Andreas.
 
Tak się wszyscy srają z tym GTA, że też w końcu kupiłem, bo akurat koło sklepu z grami przechodziłem... i żałuję, bo tak jak nigdy mnie GTA nie jarało, tak V nic w tej kwestii nie zmieniła, przynajmniej na razie. Absolutnie nie rozumiem fenomenu tej gry.
 
Grał ktoś w Hotline Miami? Opłaca się za ta grę dac 10 Eurosów?




10 Euro to sporo. Dałem za to 14... złotych i nie żałuję. Poszukaj gdzieś taniej.

Tak się wszyscy srają z tym GTA, że też w końcu kupiłem, bo akurat koło sklepu z grami przechodziłem... i żałuję, bo tak jak nigdy mnie GTA nie jarało, tak V nic w tej kwestii nie zmieniła, przynajmniej na razie. Absolutnie nie rozumiem fenomenu tej gry.


Właśnie zastanawiałem się, czy coś ze mną nie tak, czy jednak ta gra ma prawo mnie zwyczajnie nie jarać. Jak widzę, oczuwamy podobnie - co nie oznacza, że ta gra nie jest dobra.




bardzo podobają mi się małe, losowe wydarzenia z ulic Los Santos,


Widać, że kolega nie grał w Red Dead Redemption (w LA Noire było podobnie, ale jeśli dobrze pamiętam, liczba takich misji była ograniczona), gdzie mieliśmy początki tego mechanizmu.
 
Hotline Miami za 10 • nie warto z tego względu, że łatwo kupić o wiele, wiele taniej, ten tytuł jest często przeceniana. Sama gra jest świetna i bardzo ją polecam szczególnie jeżeli podobał Ci się klimat filmu Drive i lubisz hipnotyczno-psychodeliczne zręcznościówki :-)
 
Back
Top