GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A tam, nie wierzę w banany na offie. ;p W tym czasie i tak golda na X360 nie mam, więc gram spokojnie mimo podłączonego neta.



Oryginała i tak kupię jak stanieje! :] Jednak nie wygrzebałem dwóch stów jak początkowo planowałem, ale gra mimo wszystko warta uszczuplenia portfela.
 
@lugasek, pobrałem sobie tą gierkę. Wbijam do gry. 30 minut tropie jelenia, w końću jest. Nawołuje cwaniaka, w końcu podchodzi na odległość pozwalającą oddać 100% strzał. Klikam lpm a tutaj info że muszę mieć licencje na zabicie jelenia. Daje pauzę, wbijam na stronkę a tutaj patrze, że te licencje kosztują hajs. Co to pzmma czy jak ...
Hehe. Nie wiem jak to jest, pewnie te kase można zarobić za robienie jakiś czynności w grze, nie koniecznie od razu trzeba płacić, ja pograłem 10 min. gra zaczęła mi crashować i wyłączyłem. Postanowiłem zaspokoić mój instynkt łowiecki na łonie natury. Wyciągnąłem z szafy moją starą......wysłużoną........... wędkę:-) i poszedłem na ryby.

Po 15 min. złapałem szczupaka, ale mój instynkt łowcy szybko wygasł i wypuściłem rybę z powrotem do wody, następnie poszedłem do lasu szukać grzybów. Znalazłem jednego dużego i wszamałem go w domu z 6 jajkami. Tak wyglądała moja historia z grą The Hunter:-)

20cb5ab4a0fad946288d3dfdfa6cd304.png


(Fot. Prywatne archiwum lugaska)
 
To nie jest ten sam szczupak co kiedyś, teraz to jest inny szczupak.







Mam jakiegoś crasha przy demie nowej Fify :( naprawa nie pomaga :(
 
Ja pierdziele, gdybym był bardziej kumaty i rok temu złożył preordera na GTA to być może już dzisiaj zagrywałbym się na śmierć. Ponoć Amazon (niby mieli zaczynać z wysyłką dopiero 16.09) już powysyłał tiry/promy do Polski xD
 
"Uwaga!!! Ilość sztuk ograniczona, realizacji wysyłki nastąpi wyłącznie po płatności z góry. Wysyłka na dzień premiery 17.09.2013. Cena promocyjna widoczna na stronie jest ważna do 17.09.2013 godz. 23:59 lub wyczerpania zapasu 500szt nakładu promocyjnego gry."
http://www.empik.com/grand-theft-auto-v-ps3-rockstar,p1063171791,multimedia-p

Może komuś uda się jeszcze wyłapać w dniu premiery za dwie stówki, ale widząc po ilości sztuk jakoś powątpiewam...
 
500szt? To jaka będzie dostępność tej gry we wtorek na sklepach? Przykładowo, jak dzisiaj złożę zamowienie online to i tak nie ma już pewności, że zapłacę 199,99 zł bo pewnie dostanę maila, że nakład wyczerpany i za grę wybule 260,00 zł?



Pierwsza misja jak ktoś chce zobaczyć



 
Nie sądzie by empik miał tylko 500 sztuk gry po prostu zrobili medialny szum rzucając 500 sztuk w ramach promocji. Zapewne część ludzi, która złożyła zamówienia wierząc w tę cenę nie anuluje ich i zapłaci pełną kwotę bo "nie będzie się im chciało kombinować" i Empik wyjdzie na swoje ;)
 
Gra naprawdę mega. Pierwsza misja trochę inna, potem zaraz wracamy do starego GTA :) Za dialogi powinni oskara dostać, ale nie podoba mi się za bardzo przełączanie postaci.
 
Jestem mniej więcej w połowie GTA V, wciąga niemiłosiernie. Wszystkie Szepardy, Bezimienne i inne Geralty się chowają.



BTW, Lamar wygląda jak Travis Marshall z Dextera, tylko że pokolorowany na brązowo. O_o



Rodzinny tatuś Michael ma mega jebnięcie niczym Hunto, sprzedałem tubę nygusowi i odleciał na 10 metrów. :D Lubię nim brawlować.
 
@up nie przesadzaj gościu, potęga Mass Effect i Wiedźmina jest nie do przebicia, napewno nie przez grę gangsterską dziejąca się w współczesności.
 
Podobają mi się nowe aktualizacje w Cookie Clickerze. W 2 dni chyba z poziomu 4 miliardów na sekundę przeskoczyłem na 28 miliardów. :D
 
Pierwszy Mass Effect niczym specjalnym nie jest i zbytnio mnie nie ciągnie to drugiej części. Przynajmniej póki ta nie leży po 20 złotych i mam w co grać (a trochę tego na Steamie leży).



Jakoś mnie nie ciągnie obecnie do GTA V, Vice City lubię, San Andreas już mniej, w IV nawet nie grałem.



Za to w Wiedźmina 2 gram i póki co (początek drugiego aktu) wrażenia jak najbardziej pozytywne.
 
Bluźnicie z tym mass effectem :) Fakt że pierwsza część wolno się rozkręca, ale końcówkę ma zajebistą. Trzeba też pod wziąć pod uwagę że w swoim czasie była to przełomowa gra, te filmowe ujęcia itd. Teraz każda gra tak wygląda, ale przypomnijcie sobie oldshoolowe erpegi z klikaniem w linijki tekstu to wtedy widać różnicę.
 
Owszem, od (mid spoiler) pogadanki ze Żniwiarzem robiło się ciekawiej (koniec spoilera), ale przedtem historia średnio się prezentowała, a gameplay pozostawiał wiele do życzenia.
 
Mass Effect mnie wynudził po 4h tak, że dostaje nudności na samą wspominkę o tej grze... Znowu GTAV wyglada na screenach podobnie klimatycznie co San Andreas pomieszane nawet z klimatem lokacji z Fallout New Vegas/ zdjeciami z Breaking Bad przez polpustynne amerykanskie klimaty. Baaardzo mi to odpowiada, totalna odskocznia od przytlaczajacego klimatu GTAIV.
 
Pierdole nie kupuje GTA V... poczekam na PS4 pewnie będzie bardziej rozbudowana wersja przez większe możliwości systemowe ;d
 
Pierdole nie kupuje GTA V... poczekam na PS4 pewnie będzie bardziej rozbudowana wersja przez większe możliwości systemowe ;d


Nie spodziewałbym się GTA V na PS4/X1.
 
@Bolt


Grand Theft Auto V - w plikach gry odnaleziono wzmianki o wersjach na PC i PlayStation 4


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=80063
 
O, ciekawe. Myślałem, że to będzie takie "ukoronowanie" cyklu w tej generacji.



Wersji PC się spodziewałem, bo poza Red Ded Redemption chyba wszystko co wychodziło na duże konsole (poza jeszcze tymi portami GTA z PSP na PS2) i miało tam pozostać ostatecznie na komputery trafiało. Pytanie brzmi czemu nie ma RDR na kompa :(
 
Strasznie mi się nie podoba ten pomysł z przelaczaniem postaci w GTA V. Zawsze staram się identyfikować z bohaterami gier (wpierdalam chleb w skyrimie co kilka godzin) a w tym przypadku będzie to dosyć trudne. No ale nic, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.



A RDR mega giera, obok Dark Souls dla mnie najlepszy tytuł kończącej się już generacji.
 
Back
Top