GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja Wiedźmina 2 nie moge przejść od października/listopada 2012. Wiedźmina 1 przechodziłem chyba z 3 miechy.
Nie kręci mnie zbytnio ta gra, ale staram się nie odinstalować i przejść ją...

PS. Wiecie jak po kupieniu powiększyć kwotę kupna Humble Origin Bundle, żeby mieć powyżej średniej w razie co jak dojdą bonusy ?
 
Ja wiedźmina 2 przeszedłem w jakieś 3 tygodnie chyba, bardziej rozbudowany od 1, jak obierzesz jedną drogę to tego się trzymasz i masz co innego, a w pierwszej czesci było wszystko to samo. Bardzo fajna gra, ale trzeba polubić klimaty smoków itp. Dzięki tej grze się właśnie tym zaraziłem, i nawet przeczytałem książki o wiedźminie (gdyby nie gra, raczej bm nie polubił książki) ;D
 
Wiedźmin ??? pff ... można zagrać i tyle. Kiedyś pewnie bym się nim jarał, ale teraz czuję się jak profesor nauczający dzieci w Somalii xD Do TLoU żadna gra nie ma startu i tyle w temacie, powtarzam się? Być może ,ale licze na jakiś wpływ od producentów za popularyzację gry ...



Spoiler Alert



 
Nie grałem w TLoU więc nie wiem, ale wątpie, że jest lepszy od Diablo 2, serii Half Life czy serii Mass Effect.
 
Half Life i Quake, to gry, które uruchomiłem po raz pierwszy na własnym kompie (nie wspomianam o Pegazie i N64 które posiadałem wcześniej) i mnie zmiażdżyły, już nie te lata, żeby jakakolwiek gra urwała mi (za przeproszeniem) dupsko, więc pewnie i TLoU by tego nie zrobiło, aczkolwiek szkoda, że tylko na PS3, bo swoje już jakiś czas temu sprzedałem a w sumie by pograł...
 
Dark Souls - Nie wiem jaką klasę wybrać. Albo Pyromancer albo Sorcerer. Ostatnio w Dragon's Dogmie całą grę przeszedłem Sorcerem i w sumie mam ochotę na nieco zmiany i zabawę ciężkim sprzętem, ale też nie chcę się pozbywać magii. W konfrontacji tych dwóch postaci, kogobyście wybrali? Wiem, że jest tu kilku maniaków gry. U czarnoksiężnika odpycha mnie niemożność używania średnio-ciężkich broni, a u Pyromancerów mała ilość czarów. Nie umiem rozwiązać tego problemu.
 
Wybór początkowej profesji nie ma absolutnie żadnego znaczenia. To tylko początkowe ciuszki i kilka pointsów czyli może 2 h gry. Postać możesz rozwijać jak chcesz w każdym kierunku, sam zaczynałem jako warrior, a kończyłem mieszańcem strzelającym kolorowymi fajerwerkami.
 
Najłatwiejszy sposob za zakup Humble jesli niemam Paypal-a?



@Mobius, @Adib co do Diablo 2 to lepszym bym go nie nazwał bo jest to zupelnie inna gra zrobiona w innych czasach. Diablo to klasyka i rowniez dzieki temu ze gralismy w nia kiedys patrzy sie na nią inaczej ponieważ pamieta sie te swietne chwile ktore ta gra nam dała. D2 było i jest na te chwile nadal dobra/swietna gra ale niemozna mowic ze jest lepsza od TLoU.
 
@Tomasz Chmura: Polecam pyromancera, podobno gra sorcererem robi się za łatwa i traci swój charakter (chociaż nie sprawdzałem osobiście). Ale prawdą jest też to co napisał DickNiaz że można rozwinąć postać w każdym kierunku. Btw coś czuję że często będziesz tu zadawał pytania bo ta gra wręcz wymaga konsultacji :) Z ogólnych porad to polecam używanie człowieczeństwa do rozpalania ognisk żeby mieć 10 butelek leczenia (warto także rozważyć podbicie wiary do 12 i kupno czaru leczenie, ale to opcjonalnie). Co do builda to warto podbijać wytrzymałość - w tej grze tarcze blokują 100% (albo prawie tyle) damage, ale po przyjęciu ciosu tracisz staminę, dlatego warto mieć jej dużo (no i nie zawsze przyjmować ciosy na tarczę tylko często się turlać, zwłaszcza w walkach z bossami).
 
w4ar w zasadzie za mnie odpowiedzial. Diablo moze byc klasykiem i zajebista gra, jeden z pierwszych oryginalow, ktore kupilem swoja droga, ale w zyciu bym nie nazwal zadnego hack&slasha lepszym od TLoU, ani tym bardziej nr 1 w ogole. Jak dla mnie ten gatunek jest zbyt prymitywny sam w sobie, zeby jakikolwiek jego przedstawiciel mogl byc tak tytulowany.


A tekst z zartem oczywiscie byl celowo zaczepny. :) Jesli dla Ciebie h&s moze byc nr 1 to luz.
 
PS. Wiecie jak po kupieniu powiększyć kwotę kupna Humble Origin Bundle, żeby mieć powyżej średniej w razie co jak dojdą bonusy ?


Na stronie z twoimi kluczami masz coś takiego jak "increase your order ammount".



Mam z najnowszego humblea do oddania kluczne na origina, jeżeli to możliwe bo nigdy tego nie używałem. Jak ktoś chce to niech poda swój email.
 
Ile się czeka na pojawienie pieniędzy na koncie PayPal? Bo dzisiaj założyłem, pyknąłem przelew (z nieswojego konta, to jakaś przeszkoda?) i czekam sobie.
 
Bolt



Niestety z tego co się orientuję nie możesz doładować konta paypal z innego konta niż twoje. Jeśli jest niezgodność nazwisk wpłata jest anulowana.



EDIT: Sprawdziłem i jest tak na 100%. Kasa, którą próbowałeś przelać zostanie zwrócona na konto z którego przelałeś, ale potrwa pewnie ze 2 dni zanim wróci.
 
Znaczy nazwisko się zgadza, tylko jako, że nie mam swojego konta to puściłem z konta rodzica.



Dzieki za odpowiedź w każdym razie.
 
Musi być zgodność imienia i nazwiska.



"Pieniądze musisz wysłać z rachunku bankowego zarejestrowanego na takie samo imię i nazwisko, co Twoje konto PayPal" - cytat z paypala.
 
Są jakieś problemu z paypal? Wysyłałem z tego konta bankowego co zawsze, zawsze działało, teraz czekam już z godzine i kasy nie widać ;/
 
Musi być zgodność imienia i nazwiska.


"Pieniądze musisz wysłać z rachunku bankowego zarejestrowanego na takie samo imię i nazwisko, co Twoje konto PayPal" - cytat z paypala.


W sumie przy rejestracji wymagali jedynie nazwiska zgodnego z kartą i ktośtam gdzie indziej wspominał, ze jak się nazwisko zgadza to nie powinno być problemu, ale się zobaczy. Dzięki w każdym razie jeszcze raz.
 
Zrobiłem na 100% błyskawiczne bo pamiętam jak akceptowałem regulamin ... ;/



Heh, ale i tak zdobyłem Battlefielda 3 za friko, koleś wstawił kod na stronce z okazjami na gry :D
 
@w4ar Mobius



Wątpie, żeby o TLoU mówiło się tyle lat co o D2.



Będzie możliwość grania w TLoU na PS4 ?
 
@Logan



Nie mam tego: "increase your order ammount" przy kluczach Humble Origin Bundle.



Mam to tylko przy Humble Deep Silver Bundle. Przy innych bundlach tego też nie mam.
 
Ja mam, więc nie wiem co Ci w takim razie doradzić. Ale bonusy które nadejdą dostaniesz nawet jeżeli nie wpłaciłeś średniej. Chyba że zależy Ci na B3 lub Simsach, wtedy nie wiem co poradzić.
 
Back
Top