GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Połowa uroku wiedźmina to właśnie nasza piękna słowiańska mowa. Nikt mi nie powie,że do wiedźka lepiej pasuje "kiss my ass" niż "pocałuj mnie w rzyć".



P.S. Nie wiem jak można się jarać AC,a Wiedźka uznawać za średnią grę. Dla mnie AC jest średnią grą przy Wiedźminie.
 
@Logan



Nie zależy mi na BF3 i Simsach. Jak dojdą bonusy to wszystkie dostane ? Nawet te co będą powyżej średniej ?



@Hubi



Ja uważam serie AC za lepszą od Wiedźmina, ale nie uważam Wiedźka za średnią grę. Nie przypadła mi do gustu tylko.
 
To się dopiero okaże. Ja nie widzę problemu z takim scenariuszem, bo ND nie licząc ich pierwszych produkcji praktycznie nie robi słabych gier (tzn. nie wiem czy pierwsze były słabe czy nie, generalnie nic o nich nie wiem :D). Fani serii, którymi się obecnie nie zajmują błagają wręcz czasami, żeby jakąś kolejną część wydali. A już TLoU, który bije kolejne rekordy sprzedaży mimo, że wyszedł tylko na 1 platformę i jest nowym IP, prawie na bank zapisze się w historii branży gier, biorąc pod uwagę masę recenzji trąbiących o tym jak TLoU jest przełomowe. Choć mi samemu nowa produkcja aż tak genialna i przełomowa się nie wydaje to trudno jest ignorować fakt, że wszyscy na jej punkcie wręcz oszaleli (włącznie z Gambitem :)).
 
Nie mogę sobie wybaczyć, że zlekceważyłem i nie nabiłem wartości bojowej na maksa w ME3, od wczoraj cały czas rozmyślam nad uber-chujowym (dla mojego Szepka) zakończeniem. :-) Czas to zrobić cofając się przed misję z atakiem na bazę Cerberusa, by mając odpowiednie wsparcie móc kogoś 'uratować'. Osoby obeznane w trylogii wiedzą, że niezależnie od podjętych decyzji finał jest bardzo, ale to bardzo 'oryginalny', ale nie sądziłem, że w najgroszym scenariuszu jest aż tak ciekawie. xD Nawet Extended Cut uja daje, kiedy nie zadba się o odpowiednie wsparcie innych żyjątek. Bez multi ciężko będzie dobić do 3100 pkt, bo wiem że tyle trzeba do perfect endingu. Chyba będę musiał bulić na dodatki, bo gram na Iksklocu i tylko jeszcze w nich nadzieja na pozyskanie brakujących zasobów bojowych.
 
Gram teraz w:



Papers, please - niesamowity pomysl: jesteś urzędnikiem w totalitarnym państwie w 1982 roku, który właśnie otworzył granicę do sąsiadujących państw. Twoim zadaniem jest sprawdzanie dokumentów przybywających ludzi i decydowanie czy mogą przyjechać do twojego kraju czy nie. Twoje wynagrodzenie zależy od ilość "obsłużonych" ludzi, za pieniądze utrzymujesz swoją rodzinę opłacasz mieszkanie, kupujesz jedzenie i leki dla rodziny. Z każdym dniem, w wyniku ataków terrorystycznych, wydarzeń w świecie dyplomacji itp, ilość papierkowej roboty i rzeczy do sprawdzenia się zwiększa. Dodatkowo sporo z ludzi, która przychodzi na przejście graniczne ma swoje historie. Czy będziesz w stanie zaryzykować los swojej rodziny aby im pomóc? Nie lubie taniego sentymentalizmu w stosunku do PRL, który opanował ostatnio Polskę. Ta gra w pewnym sensie pokazuje jak wyglądał prawdziwy "realny socjalizm". Świetny tytuł.



Spelunky - edycja PC gry z Xboxa. Platformówka z elementami Rougelike. Losowe poziomy, sporo przedmiotów. Testuje twoj skill i cierpliwość bo śmierć, o którą bardzo łatwo, oznacza grę od samego początku. Gram na padzie od PS3 podłączonym do PC i gra się świetnie.
 
@Bardock: chce ci się, tylko po to żeby zobaczyć inną planszę na końcu? Jak dla mnie Bioware na tyle dał ciała że wolę udawać że ta część ME nie istnieje :)
 
@Mobius
a tam od razu oszalałem, to , że walnąłem sobie takie zdjęcie w profilu na FB to nic takiego xD

vRHeDLDh.jpg


a w domu w wolnych chwilach majsterkuję ...

swjPJjo.jpg


i niedawno zakupiona kolekcja

JPOQmOH.jpg


a tak poważnie, ja mam przez co się jarać, a znam kolesia, który nie ma konsoli tylko, albo aż obejrzał całe Walkthrough i zmontowane movie do TLoU i ślini się bardziej ode mnie, ba w jego prywatnym rankingu FILMOWYM (widział w cholerę filmów) TLoU zajmuje drugie miejsce, zaraz za Heat (1995).
 
A to muszę zagrać, może dodatek daje radę. W trójce najbardziej mnie wkurzyło mnie że przycięli najlepszą rzecz w grze - questy i dialogi. Zrobili pełno automatycznych fetch-questów które robiły się same. Do tego brak dziennika questów. No i jeszcze brak środkowej opcji dialogowej, za to wiele razy Shepard odzywa się sam bez naszej ingerencji. A z renegata zamiast kozaka w stylu Hana Solo zrobili psychopatę. No i przez 3/4 gry walczyło się z Cerberusem a nie reaperami, a większość misji polegało na naprawie i obronie nadajników jak w jakiejś strzelance. Echh a mogło być tak pięknie.
 
The Elder Scrolls: Anthology za niecałe 200 złotych



Wszystkie części "The Elder Scrolls" ze wszystkimi dodatkami i DLC.



http://lowcygier.pl/promocje/the-elder-scrolls-anthology-za-niecale-200-zlotych/



Oby to wyszło w PL.



EDIT: Trylogii Mass Effect (ze wszystkimi DLC) w PL to się chyba nigdy nie doczekam :-)
 

Dying Light - dwunastominutowa prezentacja rozgrywki




Jaram się. Mam nadzieję, że poprawią błędy i nie realistyczne skoki.
 
Odnoszę wrażenie,żę to odłam Dead Island i obie gry w którejś kontynuacji się ze sobą spotkają :)
 
The Darkness II i Burnout z ostatniego HiB również całkiem dobre szpile. W końcu mam dobrą "samochodówkę" do pogrania :)
 
Panowie jaką kartę graficzną polecacie na miejsce spalonej Geforce 9800 gt? Niedroga i lepsza od tej najlepiej. :D Procek dual core 3,2 ghz
 
No z FB to sie domyslam, ze zartowales, ale w kolekcjonerke akurat uwierzylem, biorac pod uwage Twoje wpisy na temat TLoU. :D
 
Jakimś słabym zawodnikiem kiwają pół boiska i wsadzają bramki z krzyżaka, bo im się tak podoba.


Algorytm tak chciał :-)



Hubi grajac w Fife ja nie widze roznicy prowadzac piłke Balem czy Vidiciem -ta gra jest tak schematyczna ze to sie w głowie nie miesci.



Tak,gram w Pesa.
 
W Fife to chyba ostatni raz w 2007-ym grales, jak nie widzisz roznicy miedzy Bale'm a Vidicem. Fifa wciaga nosem PES-a niezmiennie od 2010-go roku. A w PES-a gralem wczesniej od czasu kiedy sie jeszcze nazywal - International Superstar Soccer.
 
Back
Top