GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

946584_505457722835060_1690865101_n.jpg
 
Tak w ogóle to nigdy nie rozumiałem tych wojenek :).



Sądze że obie strony chciałby by exclusivy tej drugiej były równiez na jej konsoli a wiekszość fanboy-ów twardo krytykuje ex-y swojego rywala. Jaki cel mają te działania?
 
Tak w ogóle to nigdy nie rozumiałem tych wojenek :).






Który rocznik jesteś? Wojny sprzętów to tradycja stara jak świat, a w Polsce zapoczątkowana medialnie przez Krzysia Kubeczko :D
 
Chciałem pograć w te GTA IV,ale kurwa mać jak ja nienawidze instalować gier z płyty, dwie godziny pierdolenia, potem nie wiadomo czemu nie działa. Pobierzesz pirata i smiga jak trzeba.. Ehh.
 
Shadow of the Colossus jedna z najlepszych gier na plejaka, szkoda że nierobią już takich gier.
 
Hubi nie pisz o piratach bo zaraz zostaniesz zjebany od góry do dołu...
 
Mam pytanie co do konsol, bo niedługo chcę nabyć PS3. Czy to prawda, że pod względem awaryjności slim jest dużo lepsza od super slim? Z góry dzięki za opinie
 
Nie kupuj teraz konsoli bo niedługo zajakiś niedługi czas wyjdzie nowa generacja....
 
I ceny starej generacji pójdą o kilkadziesiąt procent w dół. Warto moim zdaniem odczekać te pół roku. Chyba,że kupujesz używaną.

Hubi nie pisz o piratach bo zaraz zostaniesz zjebany od góry do dołu...


spokojnie, Ty jeszcze chyba nie miałeś konta na tym forum, jak ja toczyłem wojno-debaty z Evangelistą (jeszcze wtedy), właśnie na ten temat :D
 
EA UFC nie pojawiło się w rozpisce na obecny rok fiskalny(II-IVkw 2013, Ikw 2014), a wieć aż do końca marca 2014 nie ma szans na premierę gry
 
@Painkiller



Xbox zjada PS3 padem, grafiką i xbox live :D



Posiadam obie konsole. PS3 tylko dla Metal Gear Solid, GT i kilku innych exclusivów.



Skyrim to najlepszy przykład tego jak xklocek pochłania PS3.



P.s. i tak gram na PeCecie :D
 
@up

Właśnie dlatego nie mam XBoxa. PC+ PS3 (dla Heavy Rain, kiedyś Demons Souls, Journey i exów itp) i wystarczy.
Pad rzeczywiście jest gorszy ale nie na tyle bym odczuł jakiś dyskonfort grając na PS3. Dodatkowo PS+z furą gier i darmowy online i nic mi więcej nie potrzeba.
 
Nie rozumiem tych zachwytów nad padem Xboxa. No ale mogę być nieobiektywny bo z konsolą sony związany jestem od bardzo dawna i niezamieniłbym tych padów na żadne inne.
 
Ja korzystałem z obu przez wiele lat i również uważam, że ten od xboxa jest troszkę wygodniejszy.
 
Back
Top