GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Troszkę prywaty: mam na wymiankę GTA IV Complete Edition i jeszcze L.A. Noire. Korzystam z Gametrade jak coś, ale preferuję wymianę w Warszawie :)
 
Potwierdziły się przypuszczenia że Riptide to słabiak. Mam nadzieję że Gunslingera nie zepsują, a jest już data premiery - 22 maja i nowy trailer:



https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=e0yPrwWxUpU
 
Rusza WIELKA WYPRZEDAŻ ORIGIN ! Do poniedziałku, 29 kwietnia obniżyliśmy ceny wielu gier o połowę a nawet więcej !!! Szczególnie zadowoleni powinni być fani strzelanek , gier akcji oraz wyścigów. Polecane pozycje objęte promocją to min.

Battlefield 3 - 30,26 zł (zamiast 89 zł)
Battlefield 3 Edycja Premium - 74,5 zł (zamiast 149 zł)
Crysis 3 - 74,5 zł (zamiast 149 zł)
Dead Space 3 - 89,4 zł (zamiast 149 zł)
Mass Effect 3 Edycja Specjalna - 27,45 zł (zamiast 54,9 zł)
Medal of Honor Warfighter - 27,45 zł (zamiast 54,9 zł)
Need for Speed Most Wanted - 27,45 zł (zamiast 54,9 zł)
Hitman Rozgrzeszenie - 39,95 zł (zamiast 79,9 zł)
Sleeping Dogs Edycja Limitowana - 19,95 zł (zamiast 39,9 zł)
Tomb Raider Edycja Rozbitka - 64,95 zł (zamiast 129,9 zł)
http://sklep.muve.pl/promocje/gry-ea-do-30--taniej--wysylka-0-zl

czekam na wasze opinie co do nowego DI
 
Dzisiaj w Media Markt w Toruniu kupiłem Medal of Honor Warfighter za 25 złotych, nie wiem czy jest też w innych marketach, ale jeżeli ktoś zainteresowany to radzę się rozejrzeć ;)
 
Dzisiaj odpaliłem Demon's Souls i masakra jakaś, myślę sobie zagram magiem, jak to w każdym RPGu, na początku szło gładko, pasek życia spadł do zera, ale widocznie w tutorial nie można zginąć, myślę sobie spoko, wpadam do jakiegoś pomieszczenie gdzie leci na mnie jakaś ogromna maszkara, lewym kciukiem miziam przycisk zmiany miecza na czar i zanim zdążyłem wycelować rozpłatał mnie jednym ciosem. Wylądowałem w jakimś nexusie z podobnymi do mnie nieudacznikami i nie wiem co robić ... z moją zaprawą mogę oczywiście wybrać się na smoka xD
Trzeba szukać jakiegoś poradnika ...
 
@Gambit



Nie patrz w poradnik, popsujesz sobie zabawe! To jest wlasnie specyficzna cecha tej serii. Poczucie zagubienia.



A w najgorszym wypadku zawsze Gaara Ci może rzucić delikatną i nienachalną wskazówke tutaj na forum :D
 
gambit, najlepiej jebac lukiem i czarami, walisz raz i spierdalasz, az maszkara przestanie cie gonic. mieczem jak walczysz to uniki caly czas nakurwiasz. kazdy przeciwnik ma slabe punkty. jak cos to wal, ja przeszedlem cala, to rzeznia jest, pozniejsze etapy sa mega trudne.



a ten co cie zajebal, to tutorial boss, zeby go zabic to musisz miec gre obcykana na max. w nexusie masz statuly, przez ktore dostajesz sie do roznych swiatow. oczywiscie zacznij od 1-1. jak sie wjebiesz w tower of latria to dopiero zalapiesz schze, takiego klimatu nie widzialem w zadnej innej grze.
 
DayZ było bardzo fajne ale później mi się znudziło. Doskwierał brak celu, powtarzalność i przeświadczenie, że często jeden fałszywy ruch = złamana noga = śmierć ;) Ciekawe czy zrobią coś z tym w pełnej wersji gry i czy będzie jakaś fabuła...
 
Obejrzyj i przeczytaj sobie wszystkie devblogi. Dużo informacji co bedzie w grze DayZ.



http://dayzdev.tumblr.com/
 
@DickNiaz @Gaara

dzięki, jednak odpaliłem grę jeszcze raz. Zrezygnowałem z gry magiem, pewnie pocioram nim jeśli gra mi się spodoba i zagram drugi raz. Tym razem wybrałem Knighta choć zastanawiałem się też nad Temple Knightem z racji dość zrównoważonych statów, bo sam nie wiem co będzie ważne i jak rozwijać swoją postać Vitality i Endurance wydają mi się najważniejsze, no ale czy grając rycerzem będę mógł używać czarów?
No i jak to jest z tym umieraniem, jak mnie zabiją w pewnym etapie gry jestem zmuszony powrócić w to miejsce żeby zebrać "ekwipunek" ... ginąc tracę jedynie dusze czy też przedmioty które mam w ekwipunku, a co jeśli nie uda mi się dotrzeć żywym do tego miejsca? wsio przepada?
Jak na razie w 1-1 "łatwo", zebrałem 1000 dusz, ale w cała zbroja i miecz mi się rozjebały i musiałem naprawić ... tylko dochodzę chyba do drugiej "ściany mgły" czy jak to się nazywa i jakiś ćwok ż włócznią mnie niemiłosiernie zarzyna ... dzisiaj zaj**ę dziada xD
 
@Gambit



Prawde mówiąc nie grałem w Demon Soul's (nie mam ps3), ale z racji tego, że jest to niemal kalka Dark Soulsa to pozwole sobie odpowiedzieć na niektóre pytania. Przede wszystkim, poczatkowy wybór postaci ma minimalny wpływ na gre: chodzi tu tylko o podstawowy badziewny ekwipunek i kilka punktów statow. Nie ma absolutnie problemu żeby zacząć gre magiem, a po 4-5 godzinach być już w pełni badassowym warriorem. Tak, grajac wojownikiem możesz używać czarów.



Ginac masz możliwość dotarcia do miejsca swojej śmierci i wziac dusze które straciłeś. Tylko dusze, bo ekwipunek na szczescie jest nieruszony. Jednak masz tylko jedna szanse :) Ginac powtórnie dusze przepadaja bezpowrotnie. Dlatego warto (zwlaszcza na poczatku) regularnie wydawać soulsy w statystyki.
 
1-1 jest niby latwe, ale za to dupne. gnoja z wlocznia masz na mysli blue knighta? bo do reda nawet nie podchodz, on jest niedaleko blue, ale nie potrzebujesz teraz tam isc. najlepiej go z luku w leb z daleka, albo mieczem i uniki. giniesz i twoj pasek energii zmniejsza sie o polowe, ale jest taki pierscien, ktory daje ci plus 25% do energii, czyli tylko tyle masz odjete. nos lekka zbroje, zeby uniki byly szybsze. nie zabijaj ostravy, to taki gosc, ktory pojawia sie w 1-1 i ci pomaga, jak go zajebia to wez z niego klucz, ale nie mozesz zginac zanim go nie wezmiesz. jak przezyje, to w pozniejszych etapach spotkasz go ponownie. kurwa gambit ta gra jest tak dupna, ze musialbym ci o samym 1-1 ze 3 strony a4 napisac :D jak cos to wal
 
No fakt, ale teraz czytam że do momentu zabicia pierwszego bosa nie można wydawać dusz na staty. No dobra, wybierając knighta noszę ciężką zbroję, już sama zbroja + miecz i tarcza to ponad 40 pkt w udźwigu a mam chyba z 90, z tego co teraz czytam to im więcej pierdół w inventory tym postać wolniejsza ... czyli co, lepiej będzie się jej teraz pozbyć?
Trochę czasu musi jeszcze minąć zanim to wszystko ogarnę ...
Gaara to dzięki m.in. Twoim postom napaliłem się na tą grę xD
 
ja do ds podchodzilem dosyc dlugo, ale jak wsiaknalem to na zawsze. inwentarz zostawiaj u stockpile thomas w nexusie, zawsze mozesz sie ta teleportowac przy mieczu na poczatku planszy. bossa pierwszego jebaj ogniem, albo nasacz bron terpentine, banalny jest
 
niestety nie, zatrzymalem sie w 70% gry, zrobilem przerwe na fallouta 3, a teraz od dwoch miesiecy konsoli nie zalaczylem odkad coreczka mi sie urodzila
 
Cholernie ciężko gra mi się w tą grę, ginę chyba częściej niż dziwka daje dupy. Dziwnie mi się gra w RPGa bez mapy i tak gdy widzę, zę mam dwie drogi do wyboru to mam problem np. wpadam na most a tam jakaś zbieranina, myślę sobie wywabię ich po kolei, a tu nadlatuje smok i spierdoliłem. Znowu sobie myślę, to jakieś ostrzeżenie, więc cofam się parę kroków i wybrałem inną drogę, a tam dwa smoki wygrzewają się na słońcu, no cóż kolejna złota myśl zaświtała mi w głowie, podejdę bliżej i pozbieram świecące przedmioty, może mnie nie zauważą ... chyba nie muszę pisać co się stało później xD
Dotarelm do pierwszego bosa i robiłem wszystko co mówił Gaara, życie spadło mu do 1/3 a ja jakoś sie zamuliłem, wycofałem aby się uleczyć i ciul też to zrobił - znowu pełny pasek życia, znowu okrążony przez te małe gnidy ... niby nic takiego, ale w ekwipunku została mi tylko jedna bomba ... cwanie wykombinowałem, że zanim mnie zabije to wyłączę grę, zaloaduje i będę miał znowu więcej bomb i terpentine ... chyba nie muszę pisać co się stało później xD
Mam jeszcze kilka pytań
1. Co zrobić aby mieć cały pasek zdrowia, bo mam go tylko połowę i nie da się więcej uleczyć.
2. Do czego służą zebrane "unknown hero's/soldiier's soul" ?
3. Czy jeśli mam możliwość, posiadam jakieś kamienie czy coś, to już teraz ulepszać broń tzn. zwykły miecz czy czekać na coś lepszego?
4. Skąd wytrzasną łuk?
5. Mam lżejszą zbroje, niewiele, ale zawsze lżejszą, zdjąć to co mam od początku i zamienić na lżejszą czy nie? Widać gdzie w statach, że będę mógł poruszać się szybciej i robić uniki?
 
1. caly pasek zycia masz jak zabijesz bossa i dokoad nie zginiesz bedziesz go mial, ale wtedy latwiej cie bedzie z daleka wylapac. ja cala gre przechodzilem jako trup. najlepiej zalozyc wtedy thief ring i cling rong czy cos takiego (pasek zycia pod postacia trupa podnosi sie do 75%). pozniej juz ci to nie bedzie potrzebne, bo jak sie wprawisz to nikt cie nie trafi.



2. daja ci dusze, zbieraj, nie zuzywaj. ja wykorzystalem wszystkie na koncu gry.



3. zostawiaj je u tego typa w nexusie, co ci przechowuje bronie. ja ulepszalem tylko te najbanalniejsze, dla ktorych kamienie da sie kupic w pozniejszych etapach gry.



4. chyba taki maly troll sprzedaje w 1-1. a jak nie to wejdz w 2-1 i tam zaraz na poczatku bedzie stal typ, sprzedawca. pozatym zabijajac lucznikow wypada bardzo czesto jako loot.



5. to najlepiej wybadac podczas grania, czy szybciej biega, robi szybsze uniki itp.



dam ci rade co do tych rzeczy obok smokow. tam jest bardzo dobra tarcza jak na poczatek gry. pobiegnij tam na ten most, gdzie ten chuj czerwony zieje ogniem. jak zobaczysz, ze zaczyna, to nakurwiaj sprintem do ich legowiska, zanim on zdazy wrocic, zbierzesz kilka rzeczy. a nawet jak cie zabije, to oplaca sie zebrac wspomniana tarcze
 
edit: dobra blablabala... do kasacji.



Ide odpalić Dark Soulsy, nie ma co :D Zazdroszcze Wam okropnie Demonow, ale nie bede przeciez kupowal ps3 dla jednej gry...
 
Na steamie jest calkiem fajna gierka free to play - Warframe. Strzelanka TPP i polaczenie ninjasow z SF, calkiem przyjemnie sie gra.
 
Back
Top