GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Adib, Medal Warfighter Ci się podobał? :-)



Ja po tych świetnych trailerach byłem mega zawiedziony, kampania nie była tragiczna, ale interfejs i ogólnie multik był dla mnie tragiczny...
 
@Solaris

Singleplayer Warfightera wypadł o wiele lepiej niż w BF3 i MW3 (w BF3 najgorzej wypadł z tej trójki).
Multiplayer mnie w ogóle nie interesuje w tych grach.

Jeśli chcecie pograć w dobrego multiplayera FPS to grajcie w ARMA 3 (póki co wersja alpha więc taniej jest niż później będzie) lub czekajcie na DayZ.
 
Multi to jedna wielka tragedia i żałuje kasy za Medala, bo dla 6 godzinnej kampanii jej nie kupowałem... Tryb wieloosobowy w BF3 to dla mnie poezja :-)
 
Jak multi BF 3 jest dla Ciebie poezją to ARMA 3 lub DayZ powinno być dla Ciebie bóstwem i zbiorem wszystkich poezji :-)
 
Nie wiem jak wy ale ja już sie nie moge doczekać 3 pozycji..



Saints Row 4



GTA V



BF 4
 
Nie jestem jakims pro-gamerem który ogrywa wszystkie nowości, ale czekam na nowe Call of Juarez i Dead Island. Kibicuję Techlandowi choć cudów nie oczekuję. Wystarczy żeby Gunslinger był na poziomie BiB a Riptide nieco usprawnioną jedynką.
 
Nie przepadam za takimi grami jak Wiedźmin i Gothic.. jakoś nie jarają mnie te tytuły... Tak samo jak Diablo i Starcraft...
 
Gra ktoś z was wgl na laptopach czy tylko na PC?



Zastanawiam się nad kupnem w niedługiej przyszłości laptopa i nie wiem jak będzie z graniem na nim......
 
No na wiedźmina i na GTA V czekam chyba najbardziej w tym roku, w ogóle ostatnie prawie nie gram w gry, czasami odpalę tą sieciówkę Tera i to wszystko no i Angry Birds na telefonie od świetą.



Edyta: ja gram na lapku już ponad dwa lata, przynajmniej na razie sprawuje się dobrze, nie zagrzewa się i dzwiga każdy tytuał jaki na niego wrzucę. W tym roku bede go zmieniał i chyba znowu zdecyduję się na jakiś egzemplarz toshiby.
 
Kiedyś mój brat grał w Gothic 2. Patrzę a on chodzi jakimś chłopkiem bezsensu i coś podnosi. Mówię młody jak coś takiego może cię jarać. On: No to choć i spróbuj. Ja: Nie, pogieło cię. I tak trzy dni. Aż spróbowałem i wsiąkłem :-)
 
Bardziej myślałem nad czymś takim.... http://allegro.pl/laptop-lenovo-y580-i5-3210m-8gb-fhd-gtx660-zestaw-i3098926941.html
 
Nie wygląda na to w takim razie, żebyś gdzieś go potrzebował nosić. Po co więc laptopa chcesz kupować? :)
Za tę kasę będziesz miał dużo lepszego stacjonara.
 
Ogólnie, żeby mocny był bo chciał bym grać na najwyższych detalach..







Od czasu do czasu jakiś wyjazd czy coś sie zdaża... stacjonarnego mam ale chce laptopa... nie bede stacjonarnego na 3tyg za granice tachał..
 
Na zwykłym pececie gra się o wiele wygodniej i na laptopie z procesorem i5 nie odpalisz, dajmy na to Crysisa 3 na najwyższych detalach.
 
LaQi najwyższe datele w obecnych czasach to tylko pc, gry idą cały czas do przodu, zobacz sobie co pokazła nVidia na konferencji ostatnio z rendarowania twarzy. Lapek jest dobrym rozwiązaniem na krótka metę jeśli chodzi o max detale.
 
Jak masz już stacjonara to nie lepiej go wykorzystać do grania, a lapa kupić bardziej mobilnego?
 
Czekam na te gry (premiery 2013):

DayZ
Watch Dogs
GTA V
Europa Universalis IV
The Last of Us
Beyond: Two Souls
 
Back
Top