GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Skończyłem wczoraj First Light. Bardzo dobra gra. Faktycznie taka mieszanka Hitmana z Uncharted, ale zrobiona dobrze. Całą tę aferę o woke można o kant dupy potłuc - jest tego mniej niż w np KCD2.

Z minusów muszę wymienić trochę niedoróbek jak np lewitujące rośliny czy tekstury, o które można się skaleczyć.

Jako fan franczyzy bawiłem się bardzo dobrze.
 
Chciałem dać mojego pc synowi, a sobie coś takiego postawić przy tv, choć i tak już nic nie gram...

ale kupię jakiegoś mini pc i wstrzyknę przez hdmi i też będzie :redford:
ja też miałem chrapkę na tego kwadrata od valve, ale ta cena je pojebana.
Mam za to lapka gamingowego:

Myślę, że mocniejszy.
 
No ja też mam lapka, na którym teraz operuję codziennie, też gejmingowy, nie pamiętam jaki ale na bank mocniejszy od kwadrata bo wybrany przez Lugaska :lol:
 

No ja też mam lapka, na którym teraz operuję codziennie, też gejmingowy, nie pamiętam jaki ale na bank mocniejszy od kwadrata bo wybrany przez Lugaska :lol:
Jak Wam mocy w lapkach braknie a macie solidny net to wykupcie Nvidia GeForce Now albo nawet przetestujcie darmowy pakiet. Za cenę kompa macie w chuj lat gry w komfortowych warunkach. A samą aplikację można odpalić nawet na tv z androidem albo tizenem, komp niepotrzebny.
 
Jak Wam mocy w lapkach braknie a macie solidny net to wykupcie Nvidia GeForce Now albo nawet przetestujcie darmowy pakiet. Za cenę kompa macie w chuj lat gry w komfortowych warunkach. A samą aplikację można odpalić nawet na tv z androidem albo tizenem, komp niepotrzebny.
A jak to śmiga rzeczywiście? Podobno odkąd powstały serwery w WWA to całkiem solidnie.
 
A jak to śmiga rzeczywiście? Podobno odkąd powstały serwery w WWA to całkiem solidnie.
Miałem wykupiony abo było git (nie miałem tego najwyższego ale nie mam czasu na takie ilości grania). Jedyny minus że jak zostawiłeś kompa na kilka minut (nie pamiętam ile) to się rozłączało z usługą (pewnie żeby nie blokować maszyn). Chciałem kupić kompa ale policzyłem że musiałbym wydać koło 10k za coś sensownego więc jak będę miał potrzebę to wykupie znów abonament. A tak to Ps5 i Xbox :fjedzia:
 
Jest jeszcze Boosteroid - sporo tańszy od Geforce Now, a wydajnościowo imo podobny (żona od ponad pół roku pyka w CP2077, ja ostatnio pograłem w RE Requiem - oba na praktycznie max ustawieniach w 1440p). Minusem jest brak HDR i konieczność odpowiedniego wyłączania gry/serwisu, by poprawnie zapisało twój status.
 
Miałem wykupiony abo było git (nie miałem tego najwyższego ale nie mam czasu na takie ilości grania). Jedyny minus że jak zostawiłeś kompa na kilka minut (nie pamiętam ile) to się rozłączało z usługą (pewnie żeby nie blokować maszyn). Chciałem kupić kompa ale policzyłem że musiałbym wydać koło 10k za coś sensownego więc jak będę miał potrzebę to wykupie znów abonament. A tak to Ps5 i Xbox :fjedzia:
Jest jeszcze Boosteroid - sporo tańszy od Geforce Now, a wydajnościowo imo podobny (żona od ponad pół roku pyka w CP2077, ja ostatnio pograłem w RE Requiem - oba na praktycznie max ustawieniach w 1440p). Minusem jest brak HDR i konieczność odpowiedniego wyłączania gry/serwisu, by poprawnie zapisało twój status.
a jak to wygląda z sejwami? Wszystko w chmurze? I te gry co chcemy pograć to mamy do wyboru tylko z ich katalogu?
 
I cyk, wszyscy pozbywamy się komputerów i konsol na rzecz abonamentów... "Nie będziesz miał niczego i będziesz zadowolony" :tysoncoffe:
 
a jak to wygląda z sejwami? Wszystko w chmurze? I te gry co chcemy pograć to mamy do wyboru tylko z ich katalogu?
Na Boosteroid trzeba pilnować, by stan zapisał się w chmurze - inaczej może przepaść save (chyba że coś zmienili pod tym względem w międzyczasie).
Można grać tylko to, co mają w katalogu, ale kolejna zaletą B jest o wiele większy katalog w porównaniu do GFN.
 
Back
Top