GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Można zdobyć Beta Keye do Planetside 2. Wystarczy wejść na ich twitter i napisać do nich wiadomość.
 
Batman: Arkham City/Arkham Asylum
Mass Effect 1 + DLC Bring Down The Sky
Oddworld: Abe Oddysee
Dark Messiah of Might and Magic(najlepszy system walki na miecze w historii gier w FPP - w świecie Heroes oMaM, przeszedłem ją z 5 razy, nigdy się nie nudzi - Skyrim sie imo przy nim chowa...)
Fable: The Lost Chapters
Return to Castle Wolfenstein
Rayman 2
NFS Underground, Most Wanted, Carbon
Limbo
Super Meat Boy
Crysis 2
CS 1.6(żadne Moder Srafare i Sratelfield 3 nigdy nie przebije IMO starego, dobrego CSa :-))
Far Cry 1
ONI(najlepsza bijatyka/strzelanka TPP jaka kiedykolwiek powstała na PC, jedna z najlepszych gier TPP w historii, świetna muzyka i fabuła, niestety bardzo mało osób o niej słyszało - fanom MMA polecam bo idzie dobre kombinacje robić!)
Hitman: Codename 47
Baldur's Gate 1 + dodadtek Opowieści z wybrzeza mieczy

To takie top moich ulubionych gier co mi przyszło na myśl(kolejność przypadkowa). Jak by co to polecam zagrać bo wszystkie to wg mnie znakomite gry!
Sprawdzćie też tego Slendera :-) w nocy na słuchawkach, ze zgaszonym światłem.


W tym roku to gry warte uwagi to już tylko Dishonored(twórców Dark Messiaha), Assassin's Creed 3 i Hitman: Absolution. A wy na co czekacie? Ogólnie to już wyrosłem niestety trochu z gier ale na te 3 czekam niecierpliwie :-)
 
co sądzicie o Assasins creed 1 ? bo sciągnąłem wersje po polsku i nie mam ochoty w nią grać , wydaje sie nudna - czy warto zaczynac ? która czesc serii najlepsza ?
 
@Tomek - Najlepsze są częśći od 2 wzwyż. Każda z kolejnych jest bardziej dopracowana, chociaż w ostatniej pozostawienie wątku rodziny Borgiów odbiło się nieco na jakości fabuły. W jedynkę TRZEBA zagrać, aby zrozumieć, o co tak właściwie chodzi w dalszej części opowieści o Desmondzie i jego przodkach.
 
Tomek jak dla mnie i dla wielu osób 1 część to najlepsza z serii.. Miała swój jedyny niepowtarzalny średniowieczny klimat, od 2 części poszeł się je*&^. AC 1 jest świetny i warto go przejść. Natomiast Revelations to 2/3 gry to dla mnie nuda, 1/3 była spoko. Niepotrzebnie w ogóle powstała ta część, byle by wytrzepać do reszty kasę na Ezio. Jedynka, dwójka i Brotherhood przejdź, Revelations niekoniecznie..
 
Jedynkę na pewno warto przejść. Przede wszystkim na najlepszy klimat z serii ( który niestety "trochę" sobie zepsujesz polską wersją z dubbingiem), średniowiecze idealnie pasuje do asasynów, samo miejsce akcji również. Gra jest wprowadzeniem fabularnym do następnych części, tak naprawdę fabuła rusza dopiero na końcu i zostawia gracza bez wielu odpowiedzi. Czy trzeba ją przejść? Moim zdaniem nie, jak bardzo nie chcesz to możesz po prostu poznać fabułę z internetu.



Co do monotonności tej gry - najgorsze jest są pierwsze dwie godziny, później idzie z górki, bo gra się trochę rozkręca. Trzeba po prostu dojść do momentu, gdzie zaczynają się zabójstwa. Sam niedawno ukończyłem tą grę, było to moje trzecie do niej podejście. Podczas dwóch pierwszych nie dałem rady, ale tym razem się wkręciłem. Trzeba jedynie przemęczyć się przez kurewsko nudny początek gry.
 
Prototype 2 fajna rozwałka :P



Co do Super Meat Boy gra dla ludzi o mocnych nerwach tak samo jak



I Wanna be The Boshy (POLECAM)
 
@DickNiaz :-) W tym roku jakoś ma chyba wyjść nowa graficznie wersja w HD, klimat zachowany!


uCjYx.jpg
 
Jest fajna wyprzedaż CD Projektu. Dziś w Saturnie kupiłem DIRT2 i Trine, każda za 9,99 :) Do tego za to, że kupiłem dwie gry z tej promocji kolejną mogłem pobrać za darmo (wybrałem Homefront). Trzy oryginalne gry za 20 zł to całkiem nieźle.
 
@bulletskater



Słyszałem o grzę ONI, ale nigdy nie udało mi się zagrać w pełną wersję tej produkcji. Jak ona wygląda i działa na najnowszych sprzętach? Jaka jest opcja, że uruchomie ją na windows 7 64-bit ? ;)
 
sciagnalem jak narazie 3 gry crysisa , assasins creeda , praz gta IV zadna gra mnie jakos narazie nie zachwycila , najwiecej czasu poswiecam gta 4 - najbardziej wciagajaca od poczatku gry ;)
 
Ja zwykle nie gram w gry a jesli juz to bardzo zadko, ale ostatnio znalazłem gry studia Microids "Post Mortem" i "Still Life I i II" świetny klimat, fabuła bardzo wciągająca, na jej podstawie moznaby spokojnie napisać dobry kryminał. Co ciekawe miejsca odwiedzne w grze i niektóre postacie istanieja bądx istaniały na prawde (restauracje, hotele, czy osoby publiczne bedź zbrodniarze) Gorąco polecam
 
Madzer łap wszystko(Niech Cię nie zrazi grafika, to gra z 2001 roku!):




Kombinacji w grze jest duuuużo więcej niż na tym filmiku :-) po prostu koles katuje ciągle jedne i te same ale filmik spoko. Gry się niestety nie da nigdzie już za nic kupić (:-)...)

http://tnij.org/rp09 (Gra)

Albo jak masz konto na chomikuj to tu od razu po polsku

http://tnij.org/rp1d

http://alexborisov.org/running-oni-on-windows-7-proultimate/ (Patch W7)
 
Highlander, to jak to jest? Kupisz jakąkolwiek przecnioną grę CD Projekt, czy tam dwie (np. w Media Markt) to możesz pobrać jakąś od nich za darmo??
 
@Tomek - bo żadne współczesne gry tak bardzo nie zachwycają... Ostatnia gra, która mi zryła głowę, to był CoD 4. Ewentualnie ostatni DeusEx...


@bullet - wiesz, ja potrafię grać dalej w Quake I, więc mnie grafa nie odstrasza ;) W wolnej chwili sprawdzę, czy działa. Dzięki!
 
bulletskater



Tak, mniej więcej tak to wygląda, niestety wybór gier jakie możesz sciągnąć jest bardzo mały, bo są jakieś dwie części Warhammera i właśnie ten Homefront. Ja wybrałem Homefront, bo lubię strzelanki, chociaż słyszałem, że jest mocno średni.



Więcej informacji tutaj: http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/



EDIT: Wow, w ramach tej promocji można kupić UFC 3 za 29 zł!



EDIT2: Lista gier objętych promocją, która dostępna jest w linku, który podałem jest niepełna. Jak pisałem wcześniej, kupiłem Trine i DIRT 2 na PC, a nie widzę tych gier na liście.
 
Ok, dzięki, a słuchaj to się dostaje jakiś kod w sklepie czy przez neta jakoś?? Możesz wytłumaczyć? Nie ma połowy z tych gier u mnie w mieście pewnie, więc może bym przez neta zamówił?


UFC 3 za 30 zł :-) Czemu ja niemam konsoli KURDE!!! :-)
 
Wygląda to tak: gry objęte promocją mają taką specjalną naklejkę z napisem "Złap wakacyjną okazję". Jest tam też napisane, że jak kupisz dwie gry z tą naklejką to trzecią możesz pobrać z internetu.



No i żeby to zrobić musisz mieć konto na steamie. Na stronie CD Projektu wchodzisz w odpowiedni link, wpisujesz w odpowiednie pola klucze do rejestracji cyfrowej (które oczywiście są w pudełku z grą) obu gier i jeśli się zgadza to dostajesz kod na grę. Ten kod wpisujesz na steamie i możesz ściągnąć grę.
 
UFC 3 nieda sie kupić przez neta. Za dobra okazja prawda jest też taka że starsznie trudno było dostać UFC 3 nawet w dzień i 2 dni po premierze tej promocji. Pewnie pudełka są pochowane... Pozatym kto kupił ten sprzedawał na allegro za wyższa cene.
 
Back
Top