GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Znalazłem w końcu błąd/nietopatrzenie w gejmpleju. Podczas latania w Cosmo canion nie ma opcji zmiany sterowania góra dół na reverse. Podczas lotu to jest tak nieintuicyjne że nie mogę powstrzymać odruchu do siebie/w górę. Mam nadzieję że to poprawią i dołożą tą opcję. Po za tym 92 godziny bez ani jednego Buga. To chyba sen.
 
Znalazłem w końcu błąd/nietopatrzenie w gejmpleju. Podczas latania w Cosmo canion nie ma opcji zmiany sterowania góra dół na reverse. Podczas lotu to jest tak nieintuicyjne że nie mogę powstrzymać odruchu do siebie/w górę. Mam nadzieję że to poprawią i dołożą tą opcję. Po za tym 92 godziny bez ani jednego Buga. To chyba sen.
Jak nie ma opcji inverta w grze zawsze można ustawić go w opcjach kontrolera
 
Rozpoczynam przygodę :antonio:

PXL-20240319-160550382.jpg
 
Resident 3 tylko na ps+ premium. Co prawda i tak się opłaca bo dopłaciłem tylko 9 złotych. Normalna cena gry 164pln.
 
24 października zapowiedziana primera RESIDENT EVIL 9.
Oczywiście wlatuje do mojego planu na 2024. Ronin natomiast wykreślony. Kupię kiedyś używkę za małe pieniądze albo wcale. Nie ma opcji żebym wydał trzy i pół setki na grę która wygląda jak kupa. Wolę poczekać na GoT2.
 
Jeszcze FF Vll rebirth. Ukończone wszystko w 92h. No może prawie wszystko bo nie chce mi się robić dwóch gównianych questów. Wabienie kur metalową puszką wieje hujem a jednego questu nie chce mi się robić przez słabe sterowanie. Ogólnie wszystkiego po za main story mogłoby nie być. Platyny nie chce mi się robić bo potrzeba zrobić wiele gównianych aktywności typu latanie po mapie i wykupywanie wszystkich kart. Wiąże się to też z tym że nie pokonam ostatniego trzydziestego przeciwnika w kartach który jest ekstremalnie trudny i potrzeba lepszego decka niż mam. Główna historia nadal jest wielka. Czekam na zakończenie i możliwość ubicia sephirota.
Będą raczej Weapony jak w oryginale. Były wzmianki w dialogach, do tego na pustyni corel widziałem ogromnego jak góra potwora ale zniknął natychmiast. W internecie jeszcze nie widziałem informacji na ten temat, ale jakoś też mocno nie szukałem.
 
Przez apke się w chuj łatwiej zarządza subskrypcjami i generalnie PSN
Muszę to obadac. Zresztą teraz wycofuje subskrypcję i chce kupić pakiet roczny. Płacić co miesiąc średnio się opłaca . Resident poczeka. Muszę dokończyć podstawkę FFVll i dodatek z Yuffie.
 
Po Rebirth zabrałem się za lntergrade. Remake Vll przechodziłem zaraz po premierze na PS4. Od razu zabrałem się za dlc z yuffie w roli głównej. Początkowo infantylna historyjka znakomicie uzupełnia główny scenariusz podstawki FFVII. Ogarne jeszcze podstawkę w wersji PS5 z poprawioną grafiką.
 
Daj znać jak się podoba. Ja już się od paru lat zabieram za zakup Switcha. W tym roku na pewno kupię.
Jako ciekawostka to powiem, że kupiłem w tym roku WiiU przerobioną, która też była moim marzeniem.
Ogólnie na początku przed zakupem byłem sceptycznie nastawiony nawet wiedząc jaki wylew 10 i pochwał gra dostała w momencie premiery... no ale zdecydowałem się na zakup i zdecydowanie nie żałuję. Trzeba być na pewno świadomym co kupujemy bo to jest gra gdzie zdecydowanie pierwsze skrzypce gra eksploracja i immersja z światem gry a na dalszy plan schodzi dynamika czy ogólnie pojęta akcja. Owszem mamy wrogów, mamy cel i mamy narzędzia ale to chyba pierwsza gra gdzie autentycznie czuje że to odemnie zależy co z tym zrobię, bez prowadzenia za rękę. Mnie ta gra kupiła i czuje że spędzę z nią dziesiątki godzin a w kolejce jeszcze jest Tears of the Kingdom :werdum:

Tylko rodziny i książkowego stosu wstydu szkoda :płacz: Przydała by się dłuższa doba
 
Back
Top