GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tyle,że Gow działa dużo lepiej.
Ja olałem wersje na ps4 i poczekałem na zakup xboxa,zresztą to samo zrobiłem z Elden Ring.
no ta
ale 3 stówy a stówka to różnica
a w porównaniu do GoWa z 2018 jaki jest? To jakby historia z tą samą mechaniką?(i czy ta historia jest dobra)

Chyba że macie jeszcze jakieś inne propozycje
 
A jakie gatunki lubisz?
Takie żebym dużo pograł z dobrym światem, single
cyberpunk mnie skusił ale jak przeczytałem u niektórych że coś się nie renderuje i tak dalej, to mój kontroler może ucierpieć :korwinlaugh:
edit: sprawdziłęm ns PS store i tam GoW wychodzi za 170 zł, także kolejny argument
 
Last edited:
Takie żebym dużo pograł z dobrym światem, single
Ghost of Tsushima - pewnie grałeś.Moim zdaniem jest lepsza od Gowów.

Infamous Second Son - dobry sandbox gdzie możesz poużywać supermocy. Obecnie można wyrwać za grosze.

Days Gone - naprawdę dobra gra o zombie z otwartym światem,jedynie trochę wolno się rozkręca.Również tania.

The Outer Worlds - gra twórców Fallout New Vegas,Kosmiczny rpg w,którym można do zadań podchodzić na różne sposoby zależnie jakie masz statystyki.

Sleeping Dogs - miks Yakuzy z Gta podlany sosem z azjatyckiego kina kopanego.Jedna z niedocenionych perełek jakie ograłem w tym roku.

Dragons Dogma:DA - rpg od Capcomu polegające na walkach z dużymi bestiami.Tyle,że jest po angielsku.

Greedfall: rpg wzorowany na Gothicu. Dużą role w rozwiązywaniu zadań mają statystyki i umiejętności,które rozwijamy.
Ostatnio latał na Allegro w pudle za ok 55 zł.
 
no ta
ale 3 stówy a stówka to różnica
a w porównaniu do GoWa z 2018 jaki jest? To jakby historia z tą samą mechaniką?(i czy ta historia jest dobra)

Chyba że macie jeszcze jakieś inne propozycje
Ogólne moje odczucie jest takie ze bieda z grami. Chyba znudziłem się starymi seriami. W ostatnich latach to gow mega zawod. Od początku to samo. Zmiana mechaniki w ostatnich dwóch częściach niby spoko ale mi nie podeszła. Zapierdalasz jak chomik w rurze. Skończyłem jak za karę. Jasny punkt RE4 remake ale nie wiem bo ile jest zajebisty a na ile ja taki sentymentalny że się tym jaram co grałem 18 lat temu. Horizon 2 mapa wielka jak w produkcjach CD projekt ale fabuła dno a platny dodatek na który czekałem nawet nie jest ukończony. Ogólnie mam ten problem ze najpierw gtaV a później Wiedźmin podniosły moje wymagania na otwarty świat i jeszcze interesującą historię do tego gra musi mieć "filmowy charakter". Z tego tytułu wiele gier odpada od razu. Jrpg to już nie mogę patrzeć bo są dla mnie zbyt infantylne. Chyba człowiek się staje wybredny na starość do tego stopnia że wolę skończyć pięć razy coś bo mi się podoba niż sięgać po tytuły które nie do końca mi leżą. W sumie to tylko czekam teraz na metal gear solid 3 remake i później na GTA reszta to jak będzie to będzie. Bez ciśnienia. W sumie tylko ten cyberpunk mi ostatnio tak naprawdę wjechał. Swiat, historia, rzeczy do odkrycia, zbieractwo i ulepszanie wszystko to jest wręcz skrojone pod mój profil gracza. Do tego Keanu. Aktorskie drewno wiadomo ale zagrał w moich ulubionych produkcjach. Matrix czyli najważniejszy film sci-fi mojego pokolenia, a był jeszcze johnny Mnemonic o którym już nikt nie pamięta no i John Wick. Do tego jestem wielkim fanem Łowcy Androidów więc może to być ostatecznie gra z którą mimo wad spędzę najwiecej godzin ever.
Wracając do innych tytulow to na swoim horyzoncie widzę BGlll choć nerdowskie klimaty D&D to dla mnie abstrakcja ale wiem że gra jest wybitna więc spróbuję. Do tego ffxvl któremu dam szanse bo ma bardziej "dorosły klimat". Później to już chyba tylko czekam na gta6 i remake wiedźmina 1. Jakoś odeszła mi chęć na pełnokrwiste horrory które kiedyś lubiłem.
 
@vitas ten infamous kompletnie mi nie podszedł. Uwielbiałem dwie pierwsze części i ta gra dla mnie umarła wraz z bohaterem. Trzecia część mnie nie urzekła.
 
@vitas ten infamous kompletnie mi nie podszedł. Uwielbiałem dwie pierwsze części i ta gra dla mnie umarła wraz z bohaterem. Trzecia część mnie nie urzekła.
Moją ulubioną częscią jest dwójka.
Second Son mi podszedł bo chociażby miał ciekawy pomysł na moce bohatera. Troy Baker jako głowny aktor głosowy też na propsie.
System moralności był jedynie debilnie zrobiony.
 
Takie żebym dużo pograł z dobrym światem, single
cyberpunk mnie skusił ale jak przeczytałem u niektórych że coś się nie renderuje i tak dalej, to mój kontroler może ucierpieć :korwinlaugh:
edit: sprawdziłęm ns PS store i tam GoW wychodzi za 170 zł, także kolejny argument
Obczaj używki na płycie. Można trafić na allegro za grosze. Gow ma darmowa aktualizacje do wersji PS5. Teraz co prawda ceny trochę wzrosły bo jest dlc i ludzie wrócili do gry ale i tak jest taniej niż na storze a masz pudełko. Gran turismo np wyszperałem kilka miesięcy po premierze łącznie za 110. 70 wersja cyfrowa PS4 i 40 płatna aktualizacją do PS5. Są gry które czuję że są dla mnie warte 300 ale to wyjątki.
 
Last edited:
Takie żebym dużo pograł z dobrym światem, single
cyberpunk mnie skusił ale jak przeczytałem u niektórych że coś się nie renderuje i tak dalej, to mój kontroler może ucierpieć :korwinlaugh:
edit: sprawdziłęm ns PS store i tam GoW wychodzi za 170 zł, także kolejny argument
Stary, ja grałem w tego cyberpunka po tym dupnym updejcie na ps 4 i miałem może 1 buga, a calakowalem wszystko. Więc nie pierdol i bierz za tę stówę. Morda ci się będzie cieszyć.
 
Dobra, chuj, kupuję. 100 zł za grę!! kto to, kurwa, widział!?
1703509745931.png


Ale jak sam sobie nie sprawię prezentu na święta to nikt tego nie zrobi :boystop:

 
Stary, ja grałem w tego cyberpunka po tym dupnym updejcie na ps 4 i miałem może 1 buga, a calakowalem wszystko. Więc nie pierdol i bierz za tę stówę. Morda ci się będzie cieszyć.
Ja też przeszedłem zaraz po premierze i było sporo frajdy, a bugów nie pamiętam ;)
 
Ja też przeszedłem zaraz po premierze i było sporo frajdy, a bugów nie pamiętam ;)
Zauważyłem że jesli idziesz po sznurku i nie próbujesz robić rzeczy których nie przewidzieli twórcy jest w miarę ok. Dopiero co w piątek robiłem taki kontrakt co chronisz jakiegoś czuba przed Tiger claws. Normalnie wszystko działa ale jak wybiegłem przed hotel na spotkanie gangusow jeszcze zanim nadjechali to się zaczęło. Wysiedli z auta "do połowy" po czym na mój widok drzwi się w aucie zatrzasnęły w międzyczasie zdążyłem ich zabić bo wypadły przedmioty. Samochód wjechał z martwymi gsngusami do miejsca docelowego. Drzwi się otworzyły i wypluł martwe ciała. Grunt nie robić dziwnych akcji to wszystko dobrze lata.
 
https://www.ppe.pl/news/333386/meta...c-w-2024-roku-sony-wspomina-o-premierach.html jesli Sony spełni w tym roku choć jedną z tych zapowiedzi to będę szczęśliwy. Oba oryginały w moim top10 wszechczasów.
Ten MGS budzi mieszane uczucia.Animacje żywcem wzięte z ery PS2 i do tego UE5,który na konsolach nie działa za specjalnie.

W SH ciekawe natomiast czy Bloober da radę - szkoda,że nie robi tego BluePoint bo oni w remakach są kozakami(Demons Souls i Shadow of the Collossus)
 
Co do animacji mgs był zawsze specyficzny i mnie to nie razi. Liczę na takie odświeżenie jak RE4 i będę zadowolony. Silent hill w sumie tylko aby przenieśli klimat i dali nową oprawę. Obie gry to najlepsze części w swoich seriach. Nie mogą tego zepsuć.
 
Pamiętam jak grałem w MGS na ps1. W pamięć zapadł mi boss, którego pokonywało się po przełożeniu kabla od pada z player1 na player2, bo inaczej boss przewidywał twoje ruchy :antonio:. Na tamte czasy to był dla mnie kosmos
 
Gdzie to? Ten Quake 1 co jest na platformach to jest to samo co Quake Remastered?

Chłopy, mam kod do gry (dołączony do karty graficznej), da się to sprzedać, ludzie to kupują?

Sprzedawać przez allegro, allegro lokalnie czy olx? Jakies doswiadczenia?
To samo ale z odnowioną grafiką. Gra sztos nawet po tylu latach. Pamiętam jak w średniej graliśmy na informatyce z kumplami ehh
 
Pany czy któryś wymieniał baterie w padzie do PS4? Moje już ledwo żyją a nowego pada mi się nie opłaca kupować.
(w ogóle sprawdziłem ceny pad za 260zl do konsoli którą Sony zaraz "umrze"
:brainoverload:)

Dajcie znać co i jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie i wymianie żeby nie zostać bez pada z chujową baterią.

Możecie też polecić jakiś pad w granicach 100zl jeśli baterii się nie opłaca robić.

Kurwa 260zl
:brainoverload:
 
Pany czy któryś wymieniał baterie w padzie do PS4? Moje już ledwo żyją a nowego pada mi się nie opłaca kupować.
(w ogóle sprawdziłem ceny pad za 260zl do konsoli którą Sony zaraz "umrze"
:brainoverload:)

Dajcie znać co i jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie i wymianie żeby nie zostać bez pada z chujową baterią.

Możecie też polecić jakiś pad w granicach 100zl jeśli baterii się nie opłaca robić.

Kurwa 260zl
:brainoverload:
A nie lepiej poszukać używki z serwisu np na Allegro?
One cenowo całkiem niezle wychodzą.
A te z pierwszego wypustu są żywotne - moje dualshocki żyją już 9 lat.
 
A nie lepiej poszukać używki z serwisu np na Allegro?
One cenowo całkiem niezle wychodzą.
A te z pierwszego wypustu są żywotne - moje dualshocki żyją już 9 lat.
Używki, kot w worku, kupię z gorszą baterią niż moje i będę miał 3 zjebane pady
:werdum:
 
Back
Top