GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Używki, kot w worku, kupię z gorszą baterią niż moje i będę miał 3 zjebane pady
:werdum:
Właśnie dlatego pisałem o serwisie,bo tam są sprawdzane.
Od jakiś randomów brać jest ryzykownie.Sam się kiedyś wjebałem z podróbą pada do PS3
 
Pany czy któryś wymieniał baterie w padzie do PS4? Moje już ledwo żyją a nowego pada mi się nie opłaca kupować.
(w ogóle sprawdziłem ceny pad za 260zl do konsoli którą Sony zaraz "umrze"
:brainoverload:)

Dajcie znać co i jak i na co zwrócić uwagę przy zakupie i wymianie żeby nie zostać bez pada z chujową baterią.

Możecie też polecić jakiś pad w granicach 100zl jeśli baterii się nie opłaca robić.

Kurwa 260zl
:brainoverload:
Było kilka modeli. Po numerach nie powiem ale są różnice wewnątrz. Z padami do starszych modeli PlayStation też tak było. Próbowałem naprawić pad PS4 przekładając części z drugiego i nie pasowały. Także chyba loteria .
 
Było kilka modeli. Po numerach nie powiem ale są różnice wewnątrz. Z padami do starszych modeli PlayStation też tak było. Próbowałem naprawić pad PS4 przekładając części z drugiego i nie pasowały. Także chyba loteria .
Próbowałem się coś rozeznać i baterie do modelu V1 są inne niż do V2 ale czy np model V1 był co jakiś czas w środku zmieniany to nie wiem. Chyba jednak kupię jakiś zamiennik pada jak moje zdechną całkiem.
 
Próbowałem się coś rozeznać i baterie do modelu V1 są inne niż do V2 ale czy np model V1 był co jakiś czas w środku zmieniany to nie wiem. Chyba jednak kupię jakiś zamiennik pada jak moje zdechną całkiem.
Może to wcale nie problem z baterią tylko z tym gównianym gniazdem micro USB do ładowania. Spróbowałbym najpierw wziąć nowy kabel do ładowania.
Ps5 ma już na szczęście USB C które jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Na PS4 wtyczki i gniazdka doprowadzały mnie do rozpaczy.
 
Może to wcale nie problem z baterią tylko z tym gównianym gniazdem micro USB do ładowania. Spróbowałbym najpierw wziąć nowy kabel do ładowania.
Ps5 ma już na szczęście USB C które jest zdecydowanie bardziej wytrzymałe. Na PS4 wtyczki i gniazdka doprowadzały mnie do rozpaczy.
W sumie możliwe, chociaż nie widać zużycia i wyrobienia gniazda. Ładuje zawsze na tej ładowarce (stojaku) od Sony (nie po USB) ale nie wykluczone że tam cos nie styka. Jutro obadam sprawę.

I te ich autorskie gniazda w padach też jakaś jebania fanaberia.
 
Jeśli ktoś jest fanem retro to polecam konsolkę anbernic rg35xx małym kosztem , można sobie poemulowac stare systemy z grami , moja jest w drodze donnie w przyszłym tygodniu będzie ,ale jest już grupa na fb jakby ktoś był zainteresowany
 
PSX_20240116_234645.jpg


PSX_20240116_234708.jpg

Walka jak ffvii
PSX_20240116_234723.jpg


PSX_20240116_234746.jpg


Drużyna tymczasowa
PSX_20240116_234755.jpg

Dużo gadania, trochę budowy postaci.

Całkiem przyjemne pykanie z miłą dla ucha muzyką.

Star Rail na Androidka :penn:
 
Edit - bardzo dobry ten Star Rail, może wręcz czadowy... Siadłem wczoraj i okazało się, że dopiero gierka się zaczęła rozkręcać, jakieś niecałe dwie godzinki w grę i nagle zaczęła odpalać fajerwerki, pojawił się główny boss, niszczyciel światów i próbował zniszczyć stację, na szczęście udało mu się pokrzyżować plany... Naprawdę mocne akcje, odlotowa i pasująca muzyka (głównie filmowa, orkiestra napierdala co sił w skrzypce, gary i puzony), do tego fajna historia no i ta cena... Za darmo to uczciwa cena. :suchykarol:

Zerknijcie na bossa i oczojebne fajerwerki, dopiero zauważyłem jak się odpala specjalne ataki :wtf2:

Tu lekka potyczka z bossem, próbował zjeść stację orbitalną...

PSX_20240117_191742.jpg


PSX_20240117_191802.jpg


A tu moje bajlando, żeby mu upierdolić ręce (dosłownie...)
PSX_20240117_191750.jpg

PSX_20240117_191842.jpg

PSX_20240117_191851.jpg

PSX_20240117_191906.jpg

PSX_20240117_191917.jpg


Fajna gra, polecam, choć trochę waży - po instalce pobierała jeszcze 13gb dodatkowo, a wczoraj w nocy łatkę 200mb.

Czułem się jak małolat pykający pierwszy raz w FFVII czy innego ChronoCrossa... Przyjemne uczucie.

Aha - kolory są znacznie jaskrawsze, grałem w nocy na może 20% jasności...
 
Po mocno nijakim Tekkenie 7 część 8 chyba będzie bardziej przypominać 5.
Nawet intro mocno do niej nawiązuje

Grałem w demo. Zjebali tylko włosy Paul'a, ale ogólnie jest potencjał. Ja to najwięcej za dzieciaka ogrywałem tekkena 3 <3.
Potem czasami u kumpla w 5tkę graliśmy, a potem to już w 7demkę. Potem chodziłem z Pawłem na lody.
Najbardziej brakuje mi trybu piłki plażowej (niby ma powrócić), oraz tag team (wybierasz 6ciu zawodników, i przeciwnik 6ciu)
 
Back
Top