GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.



Jaram się oporowo, jedynka to jest top topów. Świetna produkcja i to rodzima. Wszystkie scenariusze przeszedłem pewnie po 15 razy, 440godzin gry.
Jak ktoś nie grał, to polecam, coś niesamowitego.
 
The Last of Us partll remastered. W końcu coś w co rzeczywiście chce zagrać a nie wypełniacz wolnego czasu.
Koniec instalacji. Do widzenia
 
Nie mogę już edytować ale grę mozna wyrwać po taniości. Ja miałem z plusa na PS4 do tego aktualizacja do wersji PS5 za 50. Czyli tak naprawdę gra za jedną setkę.
 
Podpowiedzcie mi jak to jest z tymi residentami, wszystkie stare części już są w HD i można pykać na PS5 czy tylko 1, 2 i 4?


Dwójeczka jest dostępna w PS+ ale widzę że są promki na niektóre części.
1234 ale taki gruby remake z grafiką naszych czasów to tylko 4. Jedynka jak dla mnie jest już niegrywalna przez umiejscowienie kamery i sterowanie, dwójka, trójka spoko. Czwórka to prawdziwy kot. Cześć druga jest teraz na ps+
Można jeszcze na ps5 zagrać w część 5 - bardzo dobry coop, 6 taka sobie, 7 niby dobra ale mi nie podeszła i bardzo dobra część 8. Jest jeszcze zero i dwie części the last revelations ale to średniaki.
 
1234 ale taki gruby remake z grafiką naszych czasów to tylko 4. Jedynka jak dla mnie jest już niegrywalna przez umiejscowienie kamery i sterowanie, dwójka, trójka spoko. Czwórka to prawdziwy kot. Cześć druga jest teraz na ps+
Można jeszcze na ps5 zagrać w część 5 - bardzo dobry coop, 6 taka sobie, 7 niby dobra ale mi nie podeszła i bardzo dobra część 8. Jest jeszcze zero i dwie części the last revelations ale to średniaki.
Ja bym dodał,że RE2 i 3 dalej wyglądają świetnie i wcale jakoś nie ustępują obecnym grom - REngine robi jednak robotę.
7 jedynie się postarzała,ale z tego co wiem dostała jakiś upgrade na nowe konsoleLecz osobiście grałem na PS4 więc się nie wypowiem jak to wypadło.
 
Dobra, chuj, kupuję. 100 zł za grę!! kto to, kurwa, widział!? View attachment 87658

Ale jak sam sobie nie sprawię prezentu na święta to nikt tego nie zrobi :boystop:


Kierwa, nie mogę się oderwać od tej gry. Wciągające jak Civ 5, klimat podobny trochę do Frostpunka.

Polecam fanom tego typu gier. Wydaje się, że gra ma wciąż wielki potencjał do rozwoju, mam nadzieję, że to nie koniec.

Może być jak z Civ5, właśnie, że będą wypuszczać jeden, potem drugi DLC i tak jak Civ5 jest w pełni grywalna dopiero w wersji Complete (czy jak to się tam nazywało).

Pograłem, popróbowałem, wiele rzeczy trzeba odkryć i nauczyć się samemu. Zrobiłem jakiś tydzień przerwy i okazało się, że ciągle o niej myślę więc wróciłem i od tygodnia (jak już chyba wszystko opanowałem) katuję non stop kampanię Harkonnenami. Oglądając tego głupiego Reachera cały czas myślałem o Diunie i miałem ochotę wstać i iść grać. Nawet teraz mam ochotę wyjść z roboty i iść w to grać :awesome:

Jeśli będą ją rozwijać to będzie potężna gierca :antonio:
 
Daje szansę starociowi ktory zalega mi w bibliotece od dawna- Days Gone. Pierwsze dwie godziny za mną i jest całkiem przyjemnie. Już chyba interesują mnie tylko sand boxy, przygodowe tpp i gran turismo. Reszta może nie istnieć.
 
Daje szansę starociowi ktory zalega mi w bibliotece od dawna- Days Gone. Pierwsze dwie godziny za mną i jest całkiem przyjemnie. Już chyba interesują mnie tylko sand boxy, przygodowe tpp i gran turismo. Reszta może nie istnieć.
Tak mówisz dopóki czegoś nowego ktoś nie sprezentuje.
:suchykarol:
 
Tak mówisz dopóki czegoś nowego ktoś nie sprezentuje.
:suchykarol:
Nie widzę niczego na co byłbym skłonny wydać pieniądze więc trzeba nadrobić zaległości z abonamentu.
Tzn jest w sumie BG i final fantasy ale chyba nie chce na razie gry na +500h a tym by się to skończyło. Czas na kilka szybszych historii
 
Nie widzę niczego na co byłbym skłonny wydać pieniądze więc trzeba nadrobić zaległości z abonamentu.
Tzn jest w sumie BG i final fantasy ale chyba nie chce na razie gry na +500h a tym by się to skończyło. Czas na kilka szybszych historii
Jak masz abonament to zerknij na to Stray, a nuż widelec. 8h, lżejszy a nadal cyberpunk, 97% osób się podobało, choć myślę że uplasujesz się w tych 3% :jarolaugh:
 
Kupiłem za 320 zł nowego Tekkena, kurwa strasznie oczojebny.
Jak ktoś nie lubi takiego klimatu to może go szybko odrzucić.
Rozgrywka siatkówki już lepsza, bo bez tego kolorowego pierdolnika przy każdym ciosie.
 
Kupiłem za 320 zł nowego Tekkena, kurwa strasznie oczojebny.
Jak ktoś nie lubi takiego klimatu to może go szybko odrzucić.
Rozgrywka siatkówki już lepsza, bo bez tego kolorowego pierdolnika przy każdym ciosie.
A nie możesz se ustawić lżejszych tych efektów?
 
Jak masz abonament to zerknij na to Stray, a nuż widelec. 8h, lżejszy a nadal cyberpunk, 97% osób się podobało, choć myślę że uplasujesz się w tych 3% :jarolaugh:
Sorry ale nie gram w żadne indyki. W grze oprócz dużego świata musi być jeszcze strzelanie, broń biała i pojazdy. Gry "w tunelu" to juz muszą być wybitne. W ostatnich latach tylko tlou, niektóre Residenty i uncharted spełniły wymagania dla gier "tunelowych"
Edit Tekkena to skończyłem na czwartej części a wg mnie najlepszy był TTT
 
Ale cudo :tellmemore:
6580198f35192_o_large (1).jpg
6580198e7d5c4_o_large (1).jpg
6580198d8df44_o_large.jpg
6580198c8daee_o_large (1).jpg
Przytuliłby taką :frankapprove:
 
Tekken 8 jest grywalny w chuj tyle powiem.
Dobre tryby,graficznie też jest dobrze,system walki jest mięsisty.
Ciężko się oderwać - najlepsza część od czasów 5.
 
Sekiro shadows die twice

Skończyłem drugą grę od From Software i podobała mi się chyba jeszcze bardziej od Bloodborne. Ciekawa fabuła, fajni bossowie i świetny, trochę nietypowy sytsem walki. Mechanika walki wydaje się z pozoru dość prosta, ale po nauczeniu się jej rozgrywka staje się bardzo widowiskowa i daje sporo satysfakcji. No i ten ostatni boss...

SPOILER

Ishiin The Sword Saint to jeden z najlepszych i najtrudniejszych bossów jakich kojarzę ze wszystkich gier w jakie grałem. Sama scena jego pojawienia się jest bardzo przegięta i typowo 'japońska'". Według mnie twórcy jednak trochę przesadzili z poziomem trudności w finale, za jednym podejściem musimy tak naprawdę zabrać 4 paski życia.

Polecam mocno Sekiro, a teraz czas na Elden Ring

 
mordy bo widzę że jest Devil May Cry 5 na przecence za 40 zł

Słyszałem że wykurwisty tytuł, problem że nigdy nie grałem w żadne z części, opłaca się?
 
Nie mogę sobie przypomnieć czy grałem w pierwszego Residenta. Czy jest jakaś różnica w graniu Chrisem i Jill?
 
mordy bo widzę że jest Devil May Cry 5 na przecence za 40 zł

Słyszałem że wykurwisty tytuł, problem że nigdy nie grałem w żadne z części, opłaca się?
Warto.Bardzo dobry, skillowy slasher. Za tyle się nie zastanawiaj.
Nie mogę sobie przypomnieć czy grałem w pierwszego Residenta. Czy jest jakaś różnica w graniu Chrisem i Jill?
Inna wytrzymałość,inne przedmioty i z tego co kojarzę jakieś różnice w scenariuszu.
 
Warto.Bardzo dobry, skillowy slasher. Za tyle się nie zastanawiaj.
No i namówił :beczka:

A obejrzeć coś na yt by orientować sie w fabule? Czy to gra typu Shadow of War(swoją drogą, ja jebie zajebisty tytuł) w której sama mechanika wystarcza i fabuła to dodatek?
 
Back
Top