GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Kolejna pozycja dla fanów starych platformówek. Ukończony przeze mnie jakiś czas temu Cuphead.
Plusy:
-kupiony za grosze na jakimś argentyńskim VPN'nie :Duke3d:
-
poziom trudności dla masochistów*
-można grać we dwóch, co na pewnych mapach jest plusem na innych nie(osoby będą sobie przeszkadzać)
-duża satysfakcja z pokonania bossa
-super muzyczka jazzowa, nagrywana przez prawdziwych muzyków
Minusy:
-
poziom trudności dla masochistów*(gra może odrzucić od siebie osoby niezaprawione w platformówkach)
Ocena: 7,8/10
Przechwytyw2222anie.JPG
 
Ptaszki ćwierkają,że ma niedługo wyjść kompletna edycja drugiego Horizona i tutaj moje pytanie - czy jeśli ograłem pierwszą część bez większego przekonania to jest sens podchodzić do dwójki?
Bo słyszałem,że pod względem walki i wspinaczki jest gorzej,jedynie graficznie wygląda zajebicie.
 
Ptaszki ćwierkają,że ma niedługo wyjść kompletna edycja drugiego Horizona i tutaj moje pytanie - czy jeśli ograłem pierwszą część bez większego przekonania to jest sens podchodzić do dwójki?
Bo słyszałem,że pod względem walki i wspinaczki jest gorzej,jedynie graficznie wygląda zajebicie.
Fabuła jeszcze większe dno niż jedynka. Postacie równie słabe jak jedynka. Mapa wielka jak w cyberpunku. Ok 10km od końca do końca. Gra się bardzo przyjemnie. System walki bardziej rozwinięty niż jedynka. Szybsze i groźniejsze potwory. Gorsze dlc w dwójce. Mroźna północ jakos lepiej do mnie trafiła. Ogólnie polecam bardzo dobra gra. Jedynie trzeba przymknąc oko na wyjątkowo Łopatologiczną propagandę eko, antypatryiarchalną i LPG. Jednak ostatnio to już norma i przestaje zwracać uwagę. Brać
 
Fabuła jeszcze większe dno niż jedynka. Postacie równie słabe jak jedynka. Mapa wielka jak w cyberpunku. Ok 10km od końca do końca. Gra się bardzo przyjemnie. System walki bardziej rozwinięty niż jedynka. Szybsze i groźniejsze potwory. Gorsze dlc w dwójce. Mroźna północ jakos lepiej do mnie trafiła. Ogólnie polecam bardzo dobra gra. Jedynie trzeba przymknąc oko na wyjątkowo Łopatologiczną propagandę eko, antypatryiarchalną i LPG. Jednak ostatnio to już norma i przestaje zwracać uwagę. Brać
Przekonałeś :frankapprove:
Lpg zniosłem przy TLoU 2,więc i tu dam radę.
 
Ptaszki ćwierkają,że ma niedługo wyjść kompletna edycja drugiego Horizona i tutaj moje pytanie - czy jeśli ograłem pierwszą część bez większego przekonania to jest sens podchodzić do dwójki?
Bo słyszałem,że pod względem walki i wspinaczki jest gorzej,jedynie graficznie wygląda zajebicie.
Ja ci powiem szczerze, że po przejściu jedynki, nie dam rady zagrać w dwójkę. Dla mnie to jest to samo co assassin's creed
 
Ja ci powiem szczerze, że po przejściu jedynki, nie dam rady zagrać w dwójkę. Dla mnie to jest to samo co assassin's creed
Jak większość gier niestety.Milesa Moralesa skończyłem wczoraj i jest podobnie tylko na mniejszą skale.
 
Może kogoś zainteresuje, moze nie, moze komus sie przyda. Nie wiem czy to blad jakis. Dla xboxa, jesli wejdziemy w sklep i wybierzemy przedsprzedaz EA UFC 5 w wersji deluxe pokazuje sie cena 509. Dodasz do koszyka i zmienia sie na 458zl.

Screenshot_20230930_230125_Chrome.jpg


Screenshot_20230930_230223_Chrome.jpg
 
Odpaliłem wczoraj Mafia Definitive Edition.Gameplay trochę drewniany,ale historia tak ciekawa,że nawet nie zauważyłem kiedy 4h minęły.
 
Odpaliłem wczoraj Mafia Definitive Edition.Gameplay trochę drewniany,ale historia tak ciekawa,że nawet nie zauważyłem kiedy 4h minęły.
1 pięknie mi weszła, ale 2 została tak spaprana, że odpuściłem dalsze granie - ogrywane na Xbox One X.
 
Co z nią nie tak? Miała u mnie iść w kolejce po 1.
Jak w 1 masz sterowanie intuicyjne, to w 2 jest mało wygodne. Granicznie fajnie 2 wygląda i z tego co pamiętam, to jeszcze strzelanie nie było takie soczyste jak w 1. Zdecydowanie wolę ograć raz jeszcze 1 i 3.
 
Ponoć strasznie chujowo zoptymalizowany jest ten remaster. 30fps to max, a często nawet mniej
Jak w 1 masz sterowanie intuicyjne, to w 2 jest mało wygodne. Granicznie fajnie 2 wygląda i z tego co pamiętam, to jeszcze strzelanie nie było takie soczyste jak w 1. Zdecydowanie wolę ograć raz jeszcze 1 i 3.
Czyli pewnie machnęli chamski port na kolanie.
Jak spada poniżej 30 klatek to faktycznie szkoda czasu.
 
Czyli pewnie machnęli chamski port na kolanie.
Jak spada poniżej 30 klatek to faktycznie szkoda czasu.
Pamiętam, jak odpaliłem 1 i dosłownie byłem zachwycony. Odpalając 2 miałem takie same oczekiwania, a wszyło tak jak celnie zauważyłeś :childcry:
 
Jak w 1 masz sterowanie intuicyjne, to w 2 jest mało wygodne. Granicznie fajnie 2 wygląda i z tego co pamiętam, to jeszcze strzelanie nie było takie soczyste jak w 1. Zdecydowanie wolę ograć raz jeszcze 1 i 3.
3 kę? Przecie to mega gniot. Nudniejszej gry ze świecą szukać. Historia drętwa ciągle powtarzalne misje. Dno.
Brrr.
 
3 kę? Przecie to mega gniot. Nudniejszej gry ze świecą szukać. Historia drętwa ciągle powtarzalne misje. Dno.
Brrr.
To na to wychodzi,że mogłem trylogii nie kupować tylko samą 1 :lol:.
Choć różnica w cenie bardzo mała.
 
To na to wychodzi,że mogłem trylogii nie kupować tylko samą 1 :lol:.
Choć różnica w cenie bardzo mała.
W plusie wpadło Callisto Protocol w tym miesiącu. Ogrywałeś? Zamierzam sprawdzić jak już ogram ponownie Cyberpunka.

Dobra paczka premium na październik:
received_1326043021366451.jpeg
 
Last edited:
W plusie wpadło Callisto Protocol w tym miesiącu. Ogrywałeś? Zamierzam sprawdzić jak już ogram ponownie Cyberpunka.
Nie mam plusa,a z gamepassa też zrezygnowałem.Mam w półce dużą kupkę wstydu do nadrobienia jak np Final Fantasy 7 i 16,Nier Automata,Dead Space Remake,ostatni Ratchet,obie części A Plague Tale,Prey i Shadow of the Collossus.

Co do Callisto to ponoć średniak i twórcy zrobili wredną zagrywkę,że dlc jest prawdziwym zakończeniem.
 
Nie mam plusa,a z gamepassa też zrezygnowałem.Mam w półce dużą kupkę wstydu do nadrobienia jak np Final Fantasy 7 i 16,Nier Automata,Dead Space Remake,ostatni Ratchet,obie części A Plague Tale,Prey i Shadow of the Collossus.

Co do Callisto to ponoć średniak i twórcy zrobili wredną zagrywkę,że dlc jest prawdziwym zakończeniem.
Jeśli chodzi o FF7 to czekam na Rebirth, bodajże luty 2024

NIER Automata :antonio:
FF16 też bardzo spoko
 
Back
Top