GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Evangelista- co do Gothic'a 3 to się w 100% zgodze. System walki debilny, sam mogłem bez problemowo rozwalić całe miasto orków ale za to padałem przez super combo 2 wilków, które nie wiem jakim cudem gryzły z 10 razy pod rząd.



Pykam teraz w Diablo 2, którego nigdy nie przeszedłem. Z braku kasy na 3 wziąłem się za drugą cześć i bardzo mi sie podoba mimo grafiki.



Polecam Saints Row: The Third, mam to już za sobą i musze powiedzieć że gra niezła rozwałka :-)



Znacie jakieś dobre gierki w stylu Diabła/ Dungeon Siege? Zagrałbym sobie w coś podobnego ale nie znam wielu ciekawych tytułów. Jakieś sugestie?
 
Chciałem się was zapytać jaki jest najlepszy menager piłkarski z ostatnich lat na PC?



Cactus przyjacielu masz może torrenta z Fifa menager 2012?
 
Polecam Maxa Payne'a 3. Gra mimo totalnej zmiany scenerii zachowała swój specyficzny, przygnębiający nastrój, a strzelanie jest wyjątkowo przyjemne.
 
No ja wyłączyłem po godzinie i na razie nie ciągnie mnie by włączać ponownie ...
 
Nawet nie wiedzialem ze Bellator ma zamiar zrobic gre ;) A jakaś gra np KSW zrobiona przez naszych? w Wiedzminie dalo sie zawalczyc z nazdupem wiec kto wie czy nie ma nic w planach hehe. Fajny tryb kariery naprzyklad na poczatku wygrywasz Amatorski puchar KSW ;) To by bylo cos a jak by polacy to dobrze zrobili to moglo by cos z tego byc ;)



Jak ktos gra w UFC Undisputed 3 na x360 to zrobilem niedawno Mameda i Materle wiec sa do pobrania napewno da sie zrobic lepszych ale mi sie takimi dobrze gra wystarczy ze wejdziecie na Content Sharing, CAF Fighters i wpisujecie w wyszykiwarce imie zawodnika. Napewno zrobie wiecej zawodnikow jak cos to piszcie jakich ;)
 
Nawet nie wiedzialem ze Bellator ma zamiar zrobic gre ;) A jakaś gra np KSW zrobiona przez naszych? w Wiedzminie dalo sie zawalczyc z nazdupem wiec kto wie czy nie ma nic w planach hehe. Fajny tryb kariery naprzyklad na poczatku wygrywasz Amatorski puchar KSW ;) To by bylo cos a jak by polacy to dobrze zrobili to moglo by cos z tego byc ;)


Taaa i Pudzian w DLC! To żeś się rozmarzył chłopie :-)
 
Operation Flashpoint.



Najlepsza gra w jaką grałem, choc ma już z 11 lat, a grafika jest lekko archaiczna. Kampania single player nie ma równych jeżeli chodzi o klimat. Samo przypomnienie sobie o tej grze sprawia, że chce przejść kampanie kolejny, chyba z 10 raz, próbując innych taktyk.
 
GT: L1L ASSASSIN PL



Moge pograc czasem ale jestem raczej slaby w ta gre przynajmniej w parterze nie chce mi sie wgłębiać w sterowanie ;)



@ L U K



Nigdy nie wiadomo ;) Wiesz takie cos wypromowalo by KSW wśród graczy a jak gra byla by dobrze zrobiona to i za granica by sie pewnie sprzedala ;) Coraz lepsze gry robia nasi i coraz wiecej o nich slychac Wiedźmin 2, Afterfall InSanity, Dead Islan czy Bulletstorm to dlaczego gry o MMA mieli by nie zrobic skoro ten sport w Polsce robi sie bardzo popularny ;)
 
The Walking Dead : Episode 1



Słynny komiks doczekał się egranizacji. Świetnie rozegrana gra, w której dialogi i kontakty międzyludzkie stanowią ważną częśc układanki. Zmusza nas do myślenia i dokonywania trudnych wyborów. Ciekawy wątek opieki nad małą dziewczynką - chociaż twórcy gry nie wymagają od nas troski nad Clementine, to nasza troska o nią staje się czymś naturalnym.



Rysunkowa grafika, świetny klimat, całośc podzielona na odcinki i stylizowana na serial (pierwszy raz zobaczyłem coś takiego w "Alan Wake").



Dawno nie było takiej nieszablonowej gry na rynku. Polecam wszystkim.
 
The Walking Dead : Episode 1 jest bardzo ciekawy ja juz czekam na Episode 2 ;)



Co do takich gier to jeszcze jest LAW & ORDER, Jurassic Park i Back to the future ale The Walking Dead zdecydowanie najlepsze ;)
 
Dobra, w poniedziałek smigam składać bude. Możecie mi podać przykłady co najlepiej włożyć? Komp ma radzić sobie z grami,przeznaczam na niego 3 k(monitor 22 + buda),ale całkowicie nie wiem jakie teraz są dobre procesory itp. Oczywiście, nie jade po to sam, tylko z "graczem",lecz mimo wszystko chce mieć jakiś pogląd na to:)
 
@yagiel







http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_maj_2012_poradnik_zakupowy?page=0,0



http://forum.pclab.pl/topic/785647-Zestawy-Polecane-zestawy-komputerowe-0305/



http://forum.benchmark.pl/topic/37530-zestawy-komputerowe-kwiecien-2012/



i poczytaj tematy na takich forach, a nie pytaj się tutaj :P
 
Painkiller



Ja Ci polecam zdecydowanie tą grę. Całość w porównaniu do UFC Undisputed mocno uproszczona, ale stójka jest w tej grze zrobiona fenomenalnie. Kombinacje są bardzo płynne i łatwe do zrobienia. Ogólnie bardzo przyjemna gierka, ale grając w nią gra się głównie w stójce, bo reszta naprawdę jest uproszczona.
 
Ja mam EA MMA i gram w nią już tyle miesięcy i mi się nie nudzi także za taką cene fajna zabawa. Kupuj śmiało
 
EA MMA jest świetne na wspólne granie ze znajomym przy jednej konsoli. UFC wymaga sporego treningu, żeby cokolwiek 'ugrać', a przy EA MMA zielony kolega siada i gra : D
 
Kolega ma fb z osią czasu i nie wie jak ustawić ludzi którzy go inspirują ktoś wie jak to zrobić bo ja nie mam takiej możliwości?
 
kupiłem to MMA z ea i szczerze mowiac takie se. nie wiem czy to kwestia mojego przyzwyczajenia do UFC czy co ale totalnie nie wiem jak w to grac i nie umiem sie przestawic. fakt gram na razie tylko fedorem wiec nie przegrywam ale wydaje mi się, ze ufc 3 jest duzo lepsze
 
Back
Top