GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@w4ar







keye.pl, ale jak jeszcze mieli po 165. Ja przy Diablo części pierwszej, a później drugiej bawiłem się niesamowicie (oczywiście online), całe moje osiedle grało, po LANie, na bnecie etc. Do dzisiaj gra sporo osób w część drugą.















psychole :D
 
Dzięki za pomoc z tym zapisywaniem, już działa :) i jeszcze pytanko: gierki na xboxa można przegrywać z płyty na płytę normalnie w Nero? i zadziała? czy jakoś specjalnie trzeba
 
painkiller, powiem ci tak, do 2011 gralem w pesa od issa jeszcze na psxa, teraz fifa sie tak zmienila, ze przeskoczyla pesa o kilka dlugosci. zmiany w obronie, gdzie nie mozna juz na pale wciskac iksa, tylko trzeba sie dobrze ustawic, zeby nie bylo jakiegos glupiego faulu. PES 4 do dzisiaj jest jednak najlepszy:)
 
heh, może czas,abym się zapoznał z jaką kolwiek częścią Diablo :D Zaraz odpalam jedynkę. Niestety nie mam smykałki do tego typu gier. Kocham klimat postapokaliptyki i Fallouta a nawet nie potrafiłem(bo mi się nie chciało) dokończyć pierwszej części :( Jestem zdecydowanie fanem gier sportowych,fpsów oraz wyścigówych. Czyli takich,gdzie nie trzeba za dużo myśleć.
 
Yagiel ale akurat w diablo nie trzeba za bardzo myśleć :) ogólnie to mega siekanina. Proponuję jednak 2 część, która i tak już graficznie odstaje od teraźniejszości. Jedynka to będzie szok :)
 
Akurat zatrzymałem się mniej więcej na tamtych czasach więc nie odczuje tego tak jakby się to mogło wydawać:) Mój komp nie pozwala na za wiele:) ale po czerwcowej wypłacie to i w III sobie pogram :) Do tego czasu, chce się zapoznać z całą serią:) Spoko,że mega sieka,może nie przestane grać po 2 dniach :D
 
Właśnie kończe ściąganie Diablo 3. Kto na forum jest chętny by pozabijać sługi ciemności?
 
Dostałem od kumpla kod na próbny starter (prawie cały I akt) żeby sprawdzić czy wogóle mi odpali. Żeby dało się grać, to detale na minimum i rozdzielczość na 800x600 :((( Ale wtedy gra się płynnie :) Laptop do gier to badziewie jednak. Gra jednak totalnie wymiata, serwery już działają dobrze, miód totalny. ja zdecydowanie polecam a blizzard to dla mnie mistrz w tworzeniu gier
 
@mungo



kwestia jest taka, że zależy jaki laptop, ja mam półtora roczną tośke i gram w nowe gry i mi nie tnie.
 
to prawda, ale laptopa jak już kupisz to już nie zmodernizujesz, ewentualnie ram albo dysk co i tak ma małe znaczenie w grach. Ja nie mam najgorszych parametrów w lapku ale zintegrowana karta graficzna robi swoje :(
 
mungo - sam z 8 lat temu kupiłem lapa - dziś jestem jedną z nabardziej zacofanych osób w tematyce gier na forum. W przyszłym miesiącu kupuje sobie jakąś maszynę i wracam do świata żywych,aczkolwiek wiem,że gry ewoulowały i mogę mieć trochę problemu :D



549314_10150905335259711_185755989710_9745973_1712402638_n.jpg








Za 3k złożę sprzęt (razem z monitorem) który podoła współczesnym grom?
 
Ja tam jakoś nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Diablo, no ale trochę naszła mnie chęć na trójeczkę.
A tak z innej beczki polecilibyście jakieś Fajne gry na PCta tak nie starsze niż dwa lata bo dawno w nic nie grałem ...
 
POLECAM:

Seria Assassin's Creed
Seria Diablo
Seria Gothic
Seria Half Life
Seria Mass Effect
 
assasins creed jak i red dead redemption oczywiscie z dodatkiem undead nightmare sa przekozakiem, dodalbym do tego jeszcze wszystkie czesci uncharted
 
POLECAM:

Seria Assassin's Creed
Seria Diablo
Seria Gothic
Seria Half Life
Seria Mass Effect
Nigdy nie byłem zwolennikiem polecania całych serii, bo poszczególne gry zawsze były nie równe pod względem jakości.

Pierwszy Assassin's Creed był mega mono tematyczny, misje były powtarzalne, a cała gra była tylko dodatkiem wymyślonego systemu wspinania się i le parkouru po budynkach. Gothic genialny był już tylko jako pierwsza i druga część. Polecając mu Gothic 3 skazujesz go na męczarnie z jednym z gorszych cRPGów roku 2006. Gra była głupia, nudna, a system walki do pięt nie dorastał temu z poprzednich części. Nie mówiąc już o koszmarnych błędach kodowania, gdzie samemu można było uwolnić całe miasta z rąk orków znając sposób. Z uniwersum Mass Effecta polecałbym tylko drugą część. W pierwszej umarłem z nudów jeżdżąc łazikiem po obcych planetach, a gdy już lądowałem do robienia misji, to schematów otoczenia było chyba tylko cztery. Jeżeli misji było ponad dwadzieścia, to spotykaliśmy non-stop te same aranżacje jaskiń z inaczej rozlokowanymi skrzyniami itd. W trzecim Mass Effect z kolei z fajnej strzelanki z elementami cRPG, gra stała się stu procentową strzelanką, bez klimatu i bez jakiegoś polotu, która miała dwójka. Nie mówiąc już o debilnym wręcz wytłumaczeniu całej fabuły i debilnym zakończeniu, które wymyślić mógł tylko człowiek pod wpływem skopolaminy i krokodylka.

Nie mówiąc już, że większość tych gier jest starsza niż autor pytania zasugerował. Ciężko cokolwiek zasugerować nie znając preferencji Gambita. Bo ja poleciłbym Ci Legend of Grimrock, ale nie wiem czy jesteś fanem gatunku Dungeon Crawler. Także w ciemno nie ma co pisać.
 
Ma ktoś może Passa do Startera Diablo 3? Okazało się, że mój 4 letni Mac pociągnie grę i z chęcią bym sobie popróbował ;)
 
Raczej nie ma takich planów. Swoją drogą, grę o Bellatorze robią chyba twórcy niezbyt ciepło przyjętego Supremacy MMA.
 
Back
Top