GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Prawda, ale to ciekawa i chyba jedyna alternatywa
nie do końca alternatywa, inna grupa docelowa. Ale jak widać trafiają się rodzynki jak @aqua , które kupują switcha dla wieśka i diablo :). Steam deck sam w sobie mnie nie interesuję, ale bardzo interesujące jest to, że ma to działać na linuxie. Co może sprawić, że mocno rozwinie się granie na linuxie i pojawi się w końcu alternatywa dla windowsa.
 
Ok, pytanie czy Civilization VI to spoko gra czy crap oraz czy wersja na PS4 (tj. sterowana z pada) jest grywalna? Pytam, bo akurat jest za trochę ponad 3 dychy na PS Store a znudziły mi się klasyczne konsolowe gierki i wzięło mnie na jakaś strategię.
@andrzej_t. Ty chyba masz dobrze tą serię obcykaną?
 
Ok, pytanie czy Civilization VI to spoko gra czy crap oraz czy wersja na PS4 (tj. sterowana z pada) jest grywalna? Pytam, bo akurat jest za trochę ponad 3 dychy na PS Store a znudziły mi się klasyczne konsolowe gierki i wzięło mnie na jakaś strategię.
@andrzej_t. Ty chyba masz dobrze tą serię obcykaną?
Akurat w VI nie grałem :bart:
 
Ok, pytanie czy Civilization VI to spoko gra czy crap oraz czy wersja na PS4 (tj. sterowana z pada) jest grywalna? Pytam, bo akurat jest za trochę ponad 3 dychy na PS Store a znudziły mi się klasyczne konsolowe gierki i wzięło mnie na jakaś strategię.
@andrzej_t. Ty chyba masz dobrze tą serię obcykaną?
Ja grałem ale wolę IV
 
main.jpg
 
Prawilnie przypominam, że wyszło już spolszczenie Disco Elysium ;)


Wczoraj sobie kupiłem, bo wskoczyła mi na maila zniżka na GOG-u, będzie grane. Odpaliłem na chwilę, żeby zobaczyć jak chodzi na moim niezbyt gamingowym laptopie.
Jest świetna opcja, że można ustawić sobie drugi język i przełączasz w trakcie rozgrywki jednym klawiszem, np. między angielskim a polskim. Jak akurat wpadnie jakieś słownictwo czy sformułowania, których nie kojarzę, to szybko i łatwo się sprawdzi o co chodziło.
 
Panowie grał ktoś w No Man's Sky? Warto czy nuda? I widzę jak jaracie się tymi, grami jak to mówią souls like, sam bym z chęcią pograł kiedyś, ale jak to jest w huj trudne to nie dla mnie. Ja to grywam dla przyjemności, bo w huj słaby jestem, więc jak miałbym się wkurwiać niepotrzebnie to ni huja.
 
Panowie grał ktoś w No Man's Sky? Warto czy nuda? I widzę jak jaracie się tymi, grami jak to mówią souls like, sam bym z chęcią pograł kiedyś, ale jak to jest w huj trudne to nie dla mnie. Ja to grywam dla przyjemności, bo w huj słaby jestem, więc jak miałbym się wkurwiać niepotrzebnie to ni huja.
Więc sobie odpuść, tyle kurew ile z siebie wyrzuciłem przy pierwszym DS to nie wypowiedziałem w życiu. W końcu udało mi się jakimś cudem skończyć pierwszą część, ale okupione to zostało padem, więc stwierdziłem, że nie ma szans bym cokolwiek w tym stylu odpalił w najbliższej przyszłości. A ponoć Sekiro czy Bloodborne są jeszcze gorsze od Dark Souls.
 
Więc sobie odpuść, tyle kurew ile z siebie wyrzuciłem przy pierwszym DS to nie wypowiedziałem w życiu. W końcu udało mi się jakimś cudem skończyć pierwszą część, ale okupione to zostało padem, więc stwierdziłem, że nie ma szans bym cokolwiek w tym stylu odpalił w najbliższej przyszłości. A ponoć Sekiro czy Bloodborne są jeszcze gorsze od Dark Souls.
Bloodborne rewelacja, polecam.
Grałem we wszystkie części soulsów i problem miałem przy pierwszej części, potem było już z górki.
 
Back
Top