GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

ja mam odpalone teraz gta: sa na xbox i powiem wam, że gra wyglada jak kupsztal, modele postaci i budynków to jakiś dramat, jedynie co wyglada w miarę ok to trawa, odbicia w szybach samochodów i woda. dodatkowo w trybie jakości gra nie trzyma 30fps i wczytuje niektóre tekstury 20 metrów od gracza.
ogólnie cieszę się, że nie wydałem na to ani grosza (mam wersje z game passa)
 
obraz_2021-11-11_015248.png
:waldeklaugh:
 
Warto czekać aż stanie/będzie dostępny Nintendo Switch Oled czy brać V2 za około 1300 zł, konsola głównie do grania w 2 osoby i wiedźmina, diablo 2?
 
Warto czekać aż stanie/będzie dostępny Nintendo Switch Oled czy brać V2 za około 1300 zł, konsola głównie do grania w 2 osoby i wiedźmina, diablo 2?
Jak większość czasu bedziesz grał na telewizorze w trybie zadokowanym to OLED się nie opłaca.
 
jakby co będzie switch 2019 na allegro za 1099 zł dobra cena, ale nie wiem czy brać jednak dosyć stara konsola w sensie procesora.

Ten nowy Switch ma taki sam procesor.
Jak wspomniał majkelo procek, ram itp mają takie same. OLED wyróżnia przedewszystkim lepsze odwzorowanie kolorów i większy ekran, wejście Ethernet? Kwestią wyboru zależy od preferencji, możliwości finansowych oraz zgody na pewne ustępstwa.


Pamiętaj, że kupując online masz 14 dniowa rękojmię i możesz zwrócić towar beż wytłumaczenia. 26 jest black friday później cybermonday. Jeśli uda się kupić na allegro poczekałbym na kontr oferty Amazona i kupił za lepsza cenę a druga szt. oddał. Terminowo złożyło się idealnie, więc można kombinować by ustrzelić najlepsza cenę.
 
Pytanie czy warto brać ta konsole, ja zawsze PC, a od kilka lat jak mam Macbooki to nie gram w nic. Cena atrakcyjna, ale czy nie za słaby do nowszych gier?
 
Pytanie czy warto brać ta konsole, ja zawsze PC, a od kilka lat jak mam Macbooki to nie gram w nic. Cena atrakcyjna, ale czy nie za słaby do nowszych gier?
Przykro mi, ale nie jestem w stanie aż tak doradzić. To wszystko sprawa indywidualna. Dodatkowo switch to specyficzna konsola ze specyficznymi grami. Patrząc na brak nowego procesora raczej długo będą utrzymywać ta generacje switcha, chociaz od kilku lat są plotki na temat mocniejszego switcha. Nintendo dlugo wspoera swoje konsole i nawet jesli stworzy mocniejsza wersje nadal bedzie wydawac gry na slabsza. Z konsol do pobrania budżetowego i od czasu do czasu na ten moment moim zdaniem wygrywa Xbox One s z gamepassem. Dodatkowo gamepass jest również na PC, wiec jest możliwość gry zarówno na PC jak i xboxie w ramach jednego abonamentu.
 
Back
Top