GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Last edited:
Bethesda chce 50 dolców za kolejną edycję Skyrim'a

omegalul :waldeklaugh:
Debiutujące za kilka dni The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition ma zawierać wszystkie elementy Special Edition z 2016 roku, a więc trzy oficjalne rozszerzenia (Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn), ale też ponad 500 fanowskich modyfikacji z Klubu Twórczości (Creation Club -zadania, lochy, bossowie, bronie, zaklęcia, mechanika łowienia ryb itp.). Całość wzbogacona będzie ponadto trybem przetrwania oraz fabularnymi zadaniami z cyklu Saints and Seducers. Posiadacze konsol obecnej generacji mogą także liczyć na dodatkowe, wizualne usprawnienia oraz pełne wykorzystanie nośników SSD w celu szybszego wczytywania gry.


Dodali fanowskie mody i chcą za to 50$? :benny:
 
Debiutujące za kilka dni The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition ma zawierać wszystkie elementy Special Edition z 2016 roku, a więc trzy oficjalne rozszerzenia (Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn), ale też ponad 500 fanowskich modyfikacji z Klubu Twórczości (Creation Club -zadania, lochy, bossowie, bronie, zaklęcia, mechanika łowienia ryb itp.). Całość wzbogacona będzie ponadto trybem przetrwania oraz fabularnymi zadaniami z cyklu Saints and Seducers. Posiadacze konsol obecnej generacji mogą także liczyć na dodatkowe, wizualne usprawnienia oraz pełne wykorzystanie nośników SSD w celu szybszego wczytywania gry.


Dodali fanowskie mody i chcą za to 50$? :benny:
Tak.
 
Debiutujące za kilka dni The Elder Scrolls V: Skyrim - Anniversary Edition ma zawierać wszystkie elementy Special Edition z 2016 roku, a więc trzy oficjalne rozszerzenia (Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn), ale też ponad 500 fanowskich modyfikacji z Klubu Twórczości (Creation Club -zadania, lochy, bossowie, bronie, zaklęcia, mechanika łowienia ryb itp.). Całość wzbogacona będzie ponadto trybem przetrwania oraz fabularnymi zadaniami z cyklu Saints and Seducers. Posiadacze konsol obecnej generacji mogą także liczyć na dodatkowe, wizualne usprawnienia oraz pełne wykorzystanie nośników SSD w celu szybszego wczytywania gry.


Dodali fanowskie mody i chcą za to 50$? :benny:
Ba, parę lat temu chcieli żeby ludzie im płacili za mody których nawet nie tknęli, ale ludzie się wkurwili i plan szybko porzucony
 
właśnie sobie chciałem odpalić, a tu komunikat, że jestem tu erli :). A piraci już lutują. To samo Age of Empires 4, piraci lutują, a ja nie mogę wejść, bo serwery spalone. Jak zawsze uczciwość nie popłaca.
a ja gram na xboxie, ustawiłem, że mieszkam w australii i już jest jutro :P
 
To nic nowego i pewnie wiele osób już to ograło, ale chce ktoś buddy passa do Wolfenstein: Youngblood? Nie chciałem ogrywać fabuły z AI, może da rade się z kimś umówić na pogranie 2/3h dziennie co jakiś czas ;)
 

1636560387537.png
 
up.
i oni za takie badziewie śpiewają 270 zeta? beka jedynie z frajerów, którzy kupili w preorderze nie widząc nawet skrawka gejmpleju.
 
Back
Top