GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Padł ten kurw ostatni. Dopiero dziś znalazłem czas, żeby zagrać. Dobra gra, z chęcią przejdę NG+ ale nie wiem, czy będzie mi się chciało robić wszystkie zakończenia na platynę. Chyba nie.
 
Last edited:
Days Gone, oglądam właśnie streem. Piękne crapiszcze.

Post pod postembo nie moge edytować.
Troche wyjaśnienie, dlaczego dla mnie to crapiszcze.
Problemy z teksturami(ex i takie coś ? serio SONY) nuda, najgłupsze AI jakie widziałęm od dłuższego czasu, znów nuda. Słaby humor (oglądam po polsku), typowe idź, wróć, idź wróć. Słabo, bardzo słabo.
Wydaje mi się, żę było to odczuwalne już od paru dni - wszyscy pisali o grze : bardzo pozytywne wrażenia, niesamowicie pozytywna niespodzianka.... Nigdzie nie mam mowy o kolejnym mega EXie od SONY. Jak to w przypadku innych ekskluzywnych produkcji.

Kolejna edyta :
jak już ign daje 6.5 to wiedz, że coś się dzieje :waldeklaugh:



Pany sory za post pod postem
:childcry:
Może, ktoś to sklei w jedno.
 
Last edited by a moderator:
Days Gone, oglądam właśnie streem. Piękne crapiszcze.

Post pod postembo nie moge edytować.
Troche wyjaśnienie, dlaczego dla mnie to crapiszcze.
Problemy z teksturami(ex i takie coś ? serio SONY) nuda, najgłupsze AI jakie widziałęm od dłuższego czasu, znów nuda. Słaby humor (oglądam po polsku), typowe idź, wróć, idź wróć. Słabo, bardzo słabo.
Wydaje mi się, żę było to odczuwalne już od paru dni - wszyscy pisali o grze : bardzo pozytywne wrażenia, niesamowicie pozytywna niespodzianka.... Nigdzie nie mam mowy o kolejnym mega EXie od SONY. Jak to w przypadku innych ekskluzywnych produkcji.

Kolejna edyta :
jak już ign daje 6.5 to wiedz, że coś się dzieje :waldeklaugh:



Pany sory za post pod postem
:childcry:
Może, ktoś to sklei w jedno.

poczekam aż to połatają i cena spadnie do 120 zeta, wtedy zagram.
 
a to horror jakis klimat chociaz?
Klimat przez największe K. Mroczna przygodówka, coś w stylu Ethana Cartera, ale tak gdzieś ze sto razy lepiej opowiedziane. Kilka historii pewnej rodziny, które sam musisz znaleźć(możesz dojść do zakończenia nie przechodząc wszystkiego, ale nie złapiesz sensu) i przeżyć ponownie wcielając się w poszczególne osoby.
 
Klimat przez największe K. Mroczna przygodówka, coś w stylu Ethana Cartera, ale tak gdzieś ze sto razy lepiej opowiedziane. Kilka historii pewnej rodziny, które sam musisz znaleźć(możesz dojść do zakończenia nie przechodząc wszystkiego, ale nie złapiesz sensu) i przeżyć ponownie wcielając się w poszczególne osoby.
brzmi niezle, zobaczymy, trzeba w koncu za cos zagrac za te 200 zl
 
Pograłem trochę w tę grę z psplusa - What Remains of Edith Finch i nawet mocno mi się spodobała, 4 osoby odkryte, a jeszcze sporo zostało.
 
growych, 1 tydzień = 1 tura. W czasie rzeczywistym 2 miesiące grania.
giphy.webp
 
Back
Top