GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

a co z grami do tego? wzialbym tylko ze wzgledu na Tomb Raider 1, na kompie to nie to samo. Fakt, ze gralem na Sega Saturn(na chuj oddawalem:facepalm:) ale to by byla, jakas tam namiastka tamtych, niezapomnianych chwil, do dzisiaj uwazam, ze klimat i sciezka dzwiekowa z tamtej wiekowej juz produkcji sa w mojej scislej czolowce jesli chodzi o gry, na ktore ten niegdysiejszy ogien mocno przygasl... (praktycznie nie gram w nic)
:pray::pray::pray: Nathan McCree

giphy.gif
 
a co z grami do tego? wzialbym tylko ze wzgledu na Tomb Raider 1, na kompie to nie to samo. Fakt, ze gralem na Sega Saturn(na chuj oddawalem:facepalm:) ale to by byla, jakas tam namiastka tamtych, niezapomnianych chwil, do dzisiaj uwazam, ze klimat i sciezka dzwiekowa z tamtej wiekowej juz produkcji sa w mojej scislej czolowce jesli chodzi o gry, na ktore ten niegdysiejszy ogien mocno przygasl... (praktycznie nie gram w nic)
:pray::pray::pray: Nathan McCree

giphy.gif

Wystarczy wypakować pliki na pendrive i już masz przerobiona konsolkę i wrzucasz jakie gry tylko chcesz.
 
Jakby ktoś był zainteresowany to mam do opierdolenia retro freaka i japońską wersję (można przestawić w menu na ENG) neo geo classic z padem. Nówki sztuki.

Ewentualnie mam jeszcze nes-a classic w stanie idealnym.
 
Last edited:
To sobie kup. A jak nie masz hajsu to powiedz rodzicom, że to do nauki. :waldeklaugh:
Kim ty kurwa jesteś?
Zaraz odpalam Jurassic Park
Wszystko co potrzebujesz do szczęścia to emulator Fusion + bios + rom z grą + opcjonalnie pad
Ogarniałem temat kilka dni temu. NBA Jam też było katowane.
zerknij na wowroms
Emulatory to lipa, to nie to samo. Za gówniaka miałem taką konsolę, ile to się nagrało w gierki :D

To była zabawa, jak się gra zacieła to przystępowało się do reanimacji dmuchając w kasetę :D

Jakiś czas temu na olx widziałem wystawiony sprawny sprzęcik w moim miescie, ale się nie zdecydowałem i lipa, już po. A z neta kupować to musiałoby być sprawdzone źródło.
 
Kim ty kurwa jesteś?

Gościem z poczuciem humoru, a ty tym drugim.

Jakiś czas temu na olx widziałem wystawiony sprawny sprzęcik w moim miescie, ale się nie zdecydowałem i lipa, już po. A z neta kupować to musiałoby być sprawdzone źródło.

Faktycznie, ale ryzyko, kupić na allegro od legalnej firmy, która ma kilka tysięcy pozytywnych komentarzy z 12 ostatnich miesięcy, wystawi ci paragon, albo fakturę i możesz kupić na raty 0%.
 
a co ty fan shemale jestes?
mi to nie przeszkadza szczegolnie, ale szukanie taniej sensacji pokazuje, ze nic innego nie maja do zaoferowania
ogarnij, skoro już teraz jest masa transpłciowych osób to pomyśl jak to będzie wyglądać w 2077.
 
a co ty fan shemale jestes?
mi to nie przeszkadza szczegolnie, ale szukanie taniej sensacji pokazuje, ze nic innego nie maja do zaoferowania
Jak nie rozumiesz cyberpunku to po co wgl zabierasz głos. Idź do swojego tematu, w którym jesteś alfa i omegą.
 
ohydne to jest i tyle, nikt normalny w cos takiego nie bedzie gral
rozumiem jakby to byl outlast, ale to gra dla wszystkich miala byc
też nie lubię wciskania lgbt wszędzie gdzie popadnie, ale do cyberpunku baby z kutasami pasują idealnie. sam chyba nawet zagram V jako shemale :lol:
 
Back
Top