GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mówiłem, że to będzie tytuł startowy nowego Playstation. SONY nową generację chce zacząć z pierdolnięciem.
Ja rozumiem, że Sony ostatnio czuję się pewnie, nawet zbyt pewnie, ale to są gry zapowiedziane na PS4 i na PS4 wyjdą.
 
ja napierdalam na pc, wchodzę właśnie w early end game - fabuła + twierdze rozjebane. Jedziemy dalej
Ja niestety nie mam tyle czasu osotatnio żeby grać ale jak tylko nadarzy się okazja odpalam i bawię się swietnie.
 
Polecam produkcje tego kolesia wszystkim fanom gamedevu. W materiałach pokazuje jakich sztuczek używają developerzy i pokazuje jak działa to, co jest podczas rozgrywki ukryte przed wzrokiem gracza.
 

68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f38456b5949504544572d5a5053413d3d2d3434323239303236332e313464333537373934316331333334633239343934343533363530322e676966
 
Ostatnio na necie lata plota, że CDP Red może pracować nad Baldurs's Gate 3. Wiadomo, ze pracują nad grą AAA którą mają wydać do 2021 roku, ma to być RPG. Od jakiegoś czasu jest info, że Baldur's Gate 3 powstaje jednak nikt nie zdradził kto nad nim pracuje. To byłby niesamowity twist, zwłaszcza, że CDP ponad 20 lat temu zawiązał współprace z mało znanym wtedy studiem BioWare i doprowadził do jednej z pierwszych pełnych profesjonalnych lokalizacji w PL Można by rzec, że od tego wszystko się zaczęło.

Zresztą polecamam ten arykuł
https://www.eurogamer.pl/articles/2018-12-21-od-baldurs-gate-do-wiedzmina

@Olos ;)
 
Ostatnio na necie lata plota, że CDP Red może pracować nad Baldurs's Gate 3. Wiadomo, ze pracują nad grą AAA którą mają wydać do 2021 roku, ma to być RPG. Od jakiegoś czasu jest info, że Baldur's Gate 3 powstaje jednak nikt nie zdradził kto nad nim pracuje. To byłby niesamowity twist, zwłaszcza, że CDP ponad 20 lat temu zawiązał współprace z mało znanym wtedy studiem BioWare i doprowadził do jednej z pierwszych pełnych profesjonalnych lokalizacji w PL Można by rzec, że od tego wszystko się zaczęło.

Zresztą polecamam ten arykuł
https://www.eurogamer.pl/articles/2018-12-21-od-baldurs-gate-do-wiedzmina

@Olos ;)
Jak wyszło BG2:EE to chodziły ploty, że Beamdog ogarnie BG3, bo pracowali nad czymś na silniku Infinity, ale wyszło z tego jedynie SoD. Byłoby super, ale potrzebni by byli oryginalni scenarzyści, którzy pociągnęliby jakoś sensownie te wątki.
 
Jak wyszło BG2:EE to chodziły ploty, że Beamdog ogarnie BG3, bo pracowali nad czymś na silniku Infinity, ale wyszło z tego jedynie SoD. Byłoby super, ale potrzebni by byli oryginalni scenarzyści, którzy pociągnęliby jakoś sensownie te wątki.
Po co oryginalni scenarzyści? Rzeczywistość już pokazała, że to niekoniecznie musi być prawda. Grunt, żeby było lepiej, niż w dwójce, a właściwie lepiej, niż w jedynce, bo moim zdaniem jedynka miała lepszy klimat.
 
Dobra Pany. Sprawa wygląda tak, że właśnie zakańczam to Sekiro. Został ostatni boss, nie wiem czy jutro znajdę czas, ale jak znajdę to padnie. Będzie to pierwsza gra od FS, którą ukończę i która mnie nie odrzuciła. Wręcz przeciwnie, bardzo dobra. Koniec gry a tu cała masa nieodkrytych jeszcze umiejętności, aż nie mogę się doczekać odpalenia NG+.
 
God od War > Red Dead Redemption 2. Ale to było dobre.
ja przeszedlem z 1h i mnie tak wynudzilo, ze musialem sprzedac
RDR 2 nawet nie mam zamiaru kupowac, bo niby nudy wiekszy niz w 1, a tam juz zasypialem

teraz Dark Souls 3 sobie pykam, spoko gierka, ale to samo co Bloodborne
 
ja przeszedlem z 1h i mnie tak wynudzilo, ze musialem sprzedac
RDR 2 nawet nie mam zamiaru kupowac, bo niby nudy wiekszy niz w 1, a tam juz zasypialem

teraz Dark Souls 3 sobie pykam, spoko gierka, ale to samo co Bloodborne
U mnie to akurat inaczej :D RDR 2 daję 9+/10, God od War 10/10. Dwie genialne, mega dopracowane gry. Z tym, że grałem w ich poprzednie części, co też dodało sporo do klimatu. Pozostaje czekać na the last of us part 2 albo ghost od tsushima, bo niezbyt mi się chce teraz przesiadać na coś "tylko" solidnego.
 
U mnie to akurat inaczej :D RDR 2 daję 9+/10, God od War 10/10. Dwie genialne, mega dopracowane gry. Z tym, że grałem w ich poprzednie części, co też dodało sporo do klimatu. Pozostaje czekać na the last of us part 2 albo ghost od tsushima, bo niezbyt mi się chce teraz przesiadać na coś "tylko" solidnego.
na tlou 2 to jedyna gra aktualnie na ktora czekam, a tak to gry z psplus i f2p
odpale na najtrudniejszym poziomie, zeby sie delektowac gra przez 50-100h, a nie 10h jak za pierwszym razem
ciekawe czy żoel wróci
 
na tlou 2 to jedyna gra aktualnie na ktora czekam, a tak to gry z psplus i f2p
odpale na najtrudniejszym poziomie, zeby sie delektowac gra przez 50-100h, a nie 10h jak za pierwszym razem
ciekawe czy żoel wróci
Ja poniżej normala nigdy nie schodzę. Nie rozumiem grania na easy jak gra nie stanowi żadnego wyzwania
 
Dobra Pany. Sprawa wygląda tak, że właśnie zakańczam to Sekiro. Został ostatni boss, nie wiem czy jutro znajdę czas, ale jak znajdę to padnie. Będzie to pierwsza gra od FS, którą ukończę i która mnie nie odrzuciła. Wręcz przeciwnie, bardzo dobra. Koniec gry a tu cała masa nieodkrytych jeszcze umiejętności, aż nie mogę się doczekać odpalenia NG+.
Ja już też końcówka, a gierka sztos, klimat przechuj!
 
  • Like
Reactions: JB_
Nowe Playstation oficjalnie zapowiedziane. 8 rdzeniowy AMD Ryzen, specjalna wersja Radoen Navi, Ray Tracing, wsparcie dla 8K, wsteczna kompatybilność, nośniki fizyczne, szybki SSD. Premiera nie wcześniej niż w przyszłym roku.
 
Back
Top