GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Wut? Jaki to ma zwiazek z grami cd redów? To cos w stylu WoWa z dodatkiem wiedźmińskim?

Chyba podobny związek jak Soul Calibur VI. Czyli po prostu wypożyczenie znanego bohatera, który akurat pasuje do rozgrywki innej grze. Tylko tutaj do postaci Geralta najprawdopodobniej dołączy Ciri i trochę stworów ze świata wiedźmina.
 
Tak w ogóle grał ktoś w Monster Hunter? Podobno jedna z lepszych gier 2018 i widać nadal rozwijana.
 
Wut? Jaki to ma zwiazek z grami cd redów? To cos w stylu WoWa z dodatkiem wiedźmińskim?

Tak, pożyczeni bohaterowie. Coraz częściej takie cuda. Np aktualnie w PUBGu jest mod z zombiakami z Resident Evil 2 - są zombiaki, skóry można na postacie wrzucić takie, jakie ciuchy nosili bohaterowie RE2, a sama misja to dwa dni i dwie noce - w dzień walczymy z przeciwnikami, a nocą trzeba się chronić w domach i z ekipą opierać ataki zombie, wygrywa najmocniejszy zespół, który przeżył taki cykl dwóch dni i nocy. W sumie zaraz przetestuję.
 
Osz kurła Pany, takiego Residenta realnego w PUBGu to ja się kurwa nie spodziewalem. Jest więcej, niż miodnie, zbieracje ekipę czterech typa, i próbujecie przetrwać do świtu, szukając amunicji :deniroclap:dokładnie ten sam poziom schizy, tylko przeniesiony na grunt PUBGa, z mgłą i zombiakami, wychodzącymi z ziemi... :lsdtrip:jest kurwa gruby klimat, nie przetrwalismy do poranka - zapiał kur, ale były jeszcze cztery zombie, licker i tyrant. I ja sam, z milimetrem energii, na co jeden skurwiel kaszlnął kwasem, i tyle. Gram dalej, trza przeżyć dwa dni i dwie noce. Ciekawe, jaki team ze mną to przetrzyma. :bleed:
 
Yyy, będę chyba potrzebował zajebistego zespołu, bo Dzbany myślą, że chodzi o honorową śmierć pierwszego dnia, by mieć te kilka killi... Jednej nocy zabija się kilkadziesiąt zombiakow, ale moja ekipa uznała mnie popierdoleńcem, bo nie idę na pewną śmierć :einsteinsmoke:w konsekwencji przeżyłem samotnie do poranka, i zostałem zabity przez ekipę mądrzejszych graczy, którzy dotrwali w czterech do świtu - zajebisty mod, grubo oddana żywotność i ruchy skurwieli, plus ten śmieszny radar/szósty zmysł :muttley:
 
Yyy, będę chyba potrzebował zajebistego zespołu, bo Dzbany myślą, że chodzi o honorową śmierć pierwszego dnia, by mieć te kilka killi... Jednej nocy zabija się kilkadziesiąt zombiakow, ale moja ekipa uznała mnie popierdoleńcem, bo nie idę na pewną śmierć :einsteinsmoke:w konsekwencji przeżyłem samotnie do poranka, i zostałem zabity przez ekipę mądrzejszych graczy, którzy dotrwali w czterech do świtu - zajebisty mod, grubo oddana żywotność i ruchy skurwieli, plus ten śmieszny radar/szósty zmysł :muttley:

Szanuje, zastanawia mnie ile trwa ten cykl bo oczyma wyobraźni widzę jak grasz w to 2 dni i noce nafukany jak adbuster:korwinlaugh:
 
Szanuje, zastanawia mnie ile trwa ten cykl bo oczyma wyobraźni widzę jak grasz w to 2 dni i noce nafukany jak adbuster:korwinlaugh:
Hehe, jakoś powinno około półtorej godziny zająć, ale znalezienie ekipy która potrafi grać na tyle dobrze, żeby przetrwać ten czas, grając inteligentnie graniczy z cudem :facepalm:
A co do fukania to nie lubię - jak nie chcę to nie śpię. Inna sprawa, że bardzo lubię spać, szczególnie z fajnymi kobietami ::snoopd::
 
Wczoraj udało się wygrać, po wielu próbach znalezienia sensownego zespołu do gry w mod RE2 do PUBGa. Rewelacja. Po tych dwóch (chyba, nie liczyłem dokładnie) godzinach spędzonych z Chorwatami i Ruskiem powiem Wam, że kurła miodność wycieka z "fabuły". Siłą rzeczy trza się zgrać, by sesje obrony budynku nocą, jak wbija po 30 zombie po prostu przeżyć,bo nie da się przeładować gnata tak szybko :brainoverload:rewelacja.
 
Wczoraj udało się wygrać, po wielu próbach znalezienia sensownego zespołu do gry w mod RE2 do PUBGa. Rewelacja. Po tych dwóch (chyba, nie liczyłem dokładnie) godzinach spędzonych z Chorwatami i Ruskiem powiem Wam, że kurła miodność wycieka z "fabuły". Siłą rzeczy trza się zgrać, by sesje obrony budynku nocą, jak wbija po 30 zombie po prostu przeżyć,bo nie da się przeładować gnata tak szybko :brainoverload:rewelacja.
Oprócz tego, że PUBG #nikogo, to fajnie.
 
Rdr2 przeszedłem jakieś 50%gry potem przerwa i wznowilem od 0 , jeszcze lepiej wchodzi ta gra kiedy gram jak typowy zbir :antonio:
 
Czy ktoś grał w tę grę ? Jakieś opinie ?




kurna, chodzi ostatnio za mną tego typu gra z otwartym światem i dużą swobodą jak za dawnych czasów Lineage II. . .

pomóżcie coś znaleźć bo paczam tylko w ten ekran i nie mam pomysłu ani ochoty na żadne gry, które już mam :boystop:
 
Czy ktoś grał w tę grę ? Jakieś opinie ?




kurna, chodzi ostatnio za mną tego typu gra z otwartym światem i dużą swobodą jak za dawnych czasów Lineage II. . .

pomóżcie coś znaleźć bo paczam tylko w ten ekran i nie mam pomysłu ani ochoty na żadne gry, które już mam :boystop:

minecraft
 
Czy ktoś grał w tę grę ? Jakieś opinie ?




kurna, chodzi ostatnio za mną tego typu gra z otwartym światem i dużą swobodą jak za dawnych czasów Lineage II. . .

pomóżcie coś znaleźć bo paczam tylko w ten ekran i nie mam pomysłu ani ochoty na żadne gry, które już mam :boystop:

Zajebista do grania solo, a z ziomkami tym bardziej. Polecam, dużo zabawy jest jak grasz z ziomkami multi.
 
Parę osób gra, w tym co najmniej jedna z forum... Już nie przesadzaj:beer:

Właśnie, ja gram. Zajebista jest.

Ale teraz chyba trochę rzadziej, bo dziś, tzn.juź w zasadzie wczoraj kupiłem nowy TV i przy okazji Xbox One. Instaluje się właśnie Forza Horizon 4 (dla tej gry ją kupiłem na początek) i Apex Legends. Dokupiłem, jako fan Gwiezdnych Wojen jeszcze Battlefront 2, bo była dobra cena. Czekam teraz aż stanieje RDR 2 i NBA 2K19. No i jakiegoś FPP do multi koniecznie. Z takich realistycznych współczesnych (typu Battlefield czy CoD) to co teraz jest na topie? Chodzi mi głównie o szybkie mecze a nie rozgrywki po pół godziny czasu.
 
Właśnie, ja gram. Zajebista jest.

Ale teraz chyba trochę rzadziej, bo dziś, tzn.juź w zasadzie wczoraj kupiłem nowy TV i przy okazji Xbox One. Instaluje się właśnie Forza Horizon 4 (dla tej gry ją kupiłem na początek) i Apex Legends. Dokupiłem, jako fan Gwiezdnych Wojen jeszcze Battlefront 2, bo była dobra cena. Czekam teraz aż stanieje RDR 2 i NBA 2K19. No i jakiegoś FPP do multi koniecznie. Z takich realistycznych współczesnych (typu Battlefield czy CoD) to co teraz jest na topie? Chodzi mi głównie o szybkie mecze a nie rozgrywki po pół godziny czasu.
Niedawno pojawił się nowy cod,ale nie grałem.
 
Pobieraliście z Plusa The Witness?
Mega się wciągnąłem w te zagadki. Ta satysfakcja jak się odkryje mechanizm po godzinie bez owocnego kombinowania
Fajna na krótkie sesje co mi też pasuje bo z czasem ciężko.
 
15528119354215.jpg


:roberteyeblinking:
z życia wzinte
 
Back
Top