GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

battleroyale mnie zupełnie nie kręcą ale ściągnąłem tego Apexa do testów i naprawde fajna jest ta gra
graficznie super, mechanicznie też i serwery działają jak powinny
szkoda tylko że żeby położyć kogoś z dobrym pancerzem trzeba wjebać 40 magazynków, zapomniałem jak bardzo nie lubie gier z takim ttk i dlatego raczej zbyt długo w to nie pogram
"TTK
tickle the kitty
AKA playing with your vagina"
:mamedwhat:
 
Ja aktualnie napierdalam w RE2 remake, świetne polecam!
raz-wyszedlem-na-dwor-swietna-grafika-fabula-beznadziejna.jpg
 
Ja aktualnie napierdalam w RE2 remake, świetne polecam!
raz-wyszedlem-na-dwor-swietna-grafika-fabula-beznadziejna.jpg
Super gierka, lepsza od oryginału,ale trochę szkoda, że ten scenariusz B na pół gwizdka, choć w sumie zapowiadali, ze nie będzie w tej formie co w oryginale. Na Playstation miałeś dwa cd, na jednym Leon, na drugim Claire. Obie historie ładnie się uzupełniały nawet przedmioty były te same w obu scenariuszach, jak wziąłeś u Leona, to potem nie było tego u Claire. Leona ścigał ten mutant naukowiec, a Claire Mr X, bossy były też trochę inne.
Fabuła kampowa, ale to znak rozpoznawczy serii, Ada Wong też została ładnie wyrzeźbiona w tej części...
 
battleroyale mnie zupełnie nie kręcą ale ściągnąłem tego Apexa do testów i naprawde fajna jest ta gra
graficznie super, mechanicznie też i serwery działają jak powinny
szkoda tylko że żeby położyć kogoś z dobrym pancerzem trzeba wjebać 40 magazynków, zapomniałem jak bardzo nie lubie gier z takim ttk i dlatego raczej zbyt długo w to nie pogram
na pc?
 
tak, testowałem na PC

jeden duży minus w APEXie to niestety nuda w mid-game
troche za mało graczy na mapie jest, powinni podbić do "standardowej" 100 i by było git
bo teraz sytuacja często wygląda tak że do 10 minuty nic się nie dzieje (albo ja mam takiego farta i skacze w takie miejsca) i jest to po prostu nudne
 
Last edited:
tak, testowałem na PC

jeden duży minus w APEXie to niestety nuda w mid-game
troche za mało graczy na mapie jest, powinni podbić do "standardowej" 100 i by było git
bo teraz sytuacja często wygląda tak że do 10 minuty nic się nie dzieje (albo ja mam takiego farta i skacze w takie miejsca) i jest to po prostu nudne
zacząłem lutować przed chwilą. Jeszcze nie wiem o co biega, ale wygląda ciekawie.
 
  • Like
Reactions: PIR
Też bym sobie pograł, ale mi karta padła :( Radeon 7850 2gb, niby nic wielkiego, ale giery dobrze chodziły.

Kupiłbym coś, ale aktualnie nie mogę sobie pozwolić na taki wydatek.
 
Zawsze mozna myszkę z "małą" klawiaturą kupić :) Ale wiadomo, że na padzie to troche ciężko.
 
Przez 10 minut miałem fazę żeby kupić Anthem, ale przeczytałem w necie że misja to nuda i w kółko to samo to mi się już odwidzialo
 
@chudy polecam opłacić Orgin Access 15 zł a możesz ograć 10 godzin w Anthem i sprawdzić. Od siebie dodam, że moim zdaniem warto poczekać aż stanieje. Gra jest fajna, ale ma mało zawartości. End game składa się z 3 map. Jest dużo błędów, gra jest moim zdaniem mało czytelna. Jednym słowem wszystko co w nowych grach. Wydawanie niedopracowanego produktu który naprawią w ciągu roku. Niedługo będzie beta The Division 2 polecam sprawdzić jeśli interesują Cię lootshootery. Niestety tak jak Anthem ma przypadłość mikro transakcji chyba nawet w większym stopniu.
 
@chudy polecam opłacić Orgin Access 15 zł a możesz ograć 10 godzin w Anthem i sprawdzić. Od siebie dodam, że moim zdaniem warto poczekać aż stanieje. Gra jest fajna, ale ma mało zawartości. End game składa się z 3 map. Jest dużo błędów, gra jest moim zdaniem mało czytelna. Jednym słowem wszystko co w nowych grach. Wydawanie niedopracowanego produktu który naprawią w ciągu roku. Niedługo będzie beta The Division 2 polecam sprawdzić jeśli interesują Cię lootshootery. Niestety tak jak Anthem ma przypadłość mikro transakcji chyba nawet w większym stopniu.

The Division 2 nie będzie miało mikro transakcji wpływających na grę i wszystkie DLC w pierwszym roku będą za darmo.
 
@Hang Moim zdaniem kosmetyka w grze typu Anthem, The Division odgrywa duże znaczenie, wkońcu jest to gra TPS. Co innego kosmetyka w takim APEX, gdzie rzadziej widzimy naszą postać. Branża z roku na rok próbuje się wycwanić i wydaje niedopracowany produkt Battlefield 5, Anthem, Destiny 2 i chyba lider Fallout 76. Zapowiada się, że z The Division 2 będzie podobnie. Gra mogłaby wyjść jako duży dodatek do pierwszej części. Nadal ma dużo bugów a do premiery już blisko. Twórcy coraz częściej ukrywają mikro transakcje tak jak chociażby Call of Duty który dopiero po jakimś czasie wprowadził mtx. Producent zarabia $60 a mimo to jest im mało. Gry są w fazie produkcji a już wiadomo, że będą dodatki. Producenci zachęcają na preordery wcześniejszym dostępem i zamkniętymi betami. Dodatkowo nie informują co zawierać będzie DLC które można już zakupić. Niestety ludzie często kupują kota w worku.

W tym i następnym roku wyjdzie coraz więcej gier mobilnych na znanych markach ze względu na niebotyczne sumy jakie generuje platforma mobilna. Niestety ucierpią na tym zwyczajne osoby które chcą normalnie pograć. Diablo 4 zawieszono za to dostaliśmy potwora jakim jest Diablo Immortal.
 
Na ps4 nie ma origin acess niestety. Do wakacji nie ma już większych żadnych premier oprócz właśnie Anthem i The Division 2, na którąś bym się skusił ale jak widzę powtarzalność misji to mi się odechciewa. Idź zabij wróć i tak w kółko to mnie bardzo odpycha. Od czasów wiedźmina 3 mało gier jakoś mnie tak porywa bo są po prostu tak słabe fabularnie i nudne, że szkoda gadać.
 
Na ps4 nie ma origin acess niestety. Do wakacji nie ma już większych żadnych premier oprócz właśnie Anthem i The Division 2, na którąś bym się skusił ale jak widzę powtarzalność misji to mi się odechciewa. Idź zabij wróć i tak w kółko to mnie bardzo odpycha. Od czasów wiedźmina 3 mało gier jakoś mnie tak porywa bo są po prostu tak słabe fabularnie i nudne, że szkoda gadać.
To może Metro Exodus?
 
Back
Top