GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Pewnie ma przyciągać żeńską część widowni, panie będą zachodziły w ciąże przez internet.
Ciekawe kogo wezmą na role Yennefer.
anna-grodzka_20116389.jpg
 
Patrzę na gameplaye z nowego BFa. Dla mnie to porażka w chuj.
Dla mnie taki sam jak poprzednie części tylko realia historyczne inne, więc nie widzę żadnej tragedii. Denerwuje mnie tylko jakiś battle royal z dupy co to ma wgl kurwa wspólnego z BFem. Czytałem recenzje nowego Spider Mana podobno calkiem przyzwoicie to wygląda napewno to ogram
 
Charlie mi nie pasuje do Geralta.
Wiesz, są gusta i podejścia. Imo Hunnam w wersji młodego Geralta byłby lepszy niż Henry. Sporo osób chciała też Mikkelsena. I to też nie był by zły wybór.Jest jak jest, grunt, że jest dobrze, bo np Hardy w chooj by mi nie pasował do roli.
 
Wiesz, są gusta i podejścia. Imo Hunnam w wersji młodego Geralta byłby lepszy niż Henry. Sporo osób chciała też Mikkelsena. I to też nie był by zły wybór.Jest jak jest, grunt, że jest dobrze, bo np Hardy w chooj by mi nie pasował do roli.
Mikkelsena wszyscy chcą do takich ról, ale widocznie był niedostępny a Henry jest fanem wszystkiego co związane z Wiedźminem więc to była oczywista opcja.
 
Pograłem z 5h w nowego Pająka na PS4. Gra ma wszystko czego mogą zapragnąć fani Spidiego i kolekcjonowania wszystkiego co się da. Imo wymaksowanie tego szajsu zajmie z 300h. Pcham fabułę prawie ile się da, ale czuję, że stoję w miejscu :neildegrassewhoa: walka szybka, zwinna, pozwalająca na wykazanie się kreatywnością. Polski dubbing wyłączyłem po 3min, angielski aktor zdecydowanie lepszy, nie ma cringu. Zobaczymy czy się nie wypalę po kolejnych 10h robienia teoretycznie tego samego, ale pierwsze wrażenia jak najbardziej na plus.
 
Cały czas szukam ciekawych ofert ps4, a one ostatnio coś podrożały, na allegro są fajne używki slimki do 900zl z grami tylko nie wiem czy decydować się na kota w worku, gdzie kupie i coś nie będzie działać.
 
Cały czas szukam ciekawych ofert ps4, a one ostatnio coś podrożały, na allegro są fajne używki slimki do 900zl z grami tylko nie wiem czy decydować się na kota w worku, gdzie kupie i coś nie będzie działać.

Ja zdecydowałem się poczekać do Czarnego Piątku z kupnem konsoli i TV. Ceny pójdą przynajmniej o jakieś 30% w dół (z pewnością wersji podstawowej), podejrzewam, że PS4 pro będzie kosztowało tyle ile teraz zwykła wersja.
 
Ja zdecydowałem się poczekać do Czarnego Piątku z kupnem konsoli i TV. Ceny pójdą przynajmniej o jakieś 30% w dół (z pewnością wersji podstawowej), podejrzewam, że PS4 pro będzie kosztowało tyle ile teraz zwykła wersja.
No ja to chce konsole mieć przed końcem września ze względu na Fife 19, porządnie w to naparzam, w 17 i 18 zrobiłem razem ok 2k meczy.
 
No ja to chce konsole mieć przed końcem września ze względu na Fife 19, porządnie w to naparzam, w 17 i 18 zrobiłem razem ok 2k meczy.

Ja też miałem taki zamiar, ale chyba jednak się uspokoję. Zawsze to przynajmniej z 500zł oszczędzę na tych dwóch rzeczach z okazji BF.
 
PS4 się mocno cenią, używki po 800zł chodzą, gdzie xbox one można od 500 zł w dobrym stanie wyrwać. Przejebane, bo kuszą mnie specjalne tytuły pod ps4 z tym, że ja najwięcej będę pykał w fife 19 i ufc.
 
Byłem nastawiony na ps 4, ale zważając na takie ceny, gdzie za używkę ps 4 slim 500gb trzeba dać 800zł, to wolę wziąć używkę xbox one s 1tb za ok 700zł.
 
Back
Top