GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zamknieta. Sprawdz w spamie czy nie masz invajta. Jak cos to daj nicka jaki masz na koncie ubisofcie, to ci wysle invajta bo mam 3 wolne.
Na gmail'u w ofertach miałem. Nigdy bym nie wpadł na to jakbyś mi nie podpowiedział, dzięki.
Jak ktoś chce klucze, to niech pisze bo ja nie mam żadnych znajomych.
 
Pogralem troche wczoraj i niestety jest to kolejna gra, ktora mialem kupic, a wypada z litsy. Na dluzszza mete straszna monotonia i wtornosc. Walki grupowe 4vs4 wygladaja widowiskowo ale w tym chaosie nic nie widac, nie sposob zaaragowac na cios przeciwnika w tlumie i konczy sie tym,ze kazdy lata i wali na oslep, albo 4 osoby dobijaja 1. System expa i zdobywania przedmiotow/lupow tez jest jakis bez wyrazu i szczerze to nie czulem zadnego postepu majac przedmioty na 10 poziomie czy na 1. Nie wroze tej grze przyszlosci, multi pewnie umrze maksymalnie w rok chyba, ze sporo zmienia.
 
Witam!
Nie ma ktoś przypadkiem na zbyciu kodu do bety For Honor?
Gierka wygląda naprawdę spoko, chętnie sprawdziłbym sobie przez weekend!
 
Pogralem troche wczoraj i niestety jest to kolejna gra, ktora mialem kupic, a wypada z litsy. Na dluzszza mete straszna monotonia i wtornosc. Walki grupowe 4vs4 wygladaja widowiskowo ale w tym chaosie nic nie widac, nie sposob zaaragowac na cios przeciwnika w tlumie i konczy sie tym,ze kazdy lata i wali na oslep, albo 4 osoby dobijaja 1. System expa i zdobywania przedmiotow/lupow tez jest jakis bez wyrazu i szczerze to nie czulem zadnego postepu majac przedmioty na 10 poziomie czy na 1. Nie wroze tej grze przyszlosci, multi pewnie umrze maksymalnie w rok chyba, ze sporo zmienia.
Mam podobne odczucia. Sama rozgrywka jest bardzo fajna i wciągająca - syndrom jeszcze jednego meczyku - ale nie wyobrażam sobie, żeby mogło mnie to wciągnąć na dłużej niż tydzień. Pograłem trochę wczoraj i nawet dziś niespecjalnie mam ochotę ponownie załączać tę betę. Nie ma tam zbyt wielu zachęt do ciorania, bo mimo iż wczoraj nabiłem nawet jakiś wysoki level, to otrzymane po drodze przedmioty kompletnie nie wpływają na rozgrywkę, ba - nawet estetycznie niezbyt się różnią. Z kolei umiejętności do odblokowania (odblokowałem z 70% tego, co było) są całkowicie marginalne, bo aby ich użyć (talenty), trzeba ostro wymiatać w 4x4 by "nabić pasek" i w 60% rozgrywek się z nich nie skorzysta.

Co do samych trybów, to tak jak piszesz. 4x4 to totalny chaos i w zasadzie nawala się tam silnym atakiem licząc, że trafi sie typa z mała ilością energii i będzie go można od razu zdekapitować. Jeśli trafi się na dobrą ekipę, to robi się polowania 3 vs. 1... a jesli trafi się na leczy, to jest się permanentną zwierzyną. Tryb 1 na 1 pomijalny, w 2 na 2 gra się spoko i można już bardziej zaawansowaną szermierkę uskuteczniać, ale znów - ile można stoczyc takich pojedynków, żeby się nie znudziło? 30? 40?

Nie wiem, czy będą jeszcze jakieś tryby, ale jak na razie, to troche słabo. Bardziej jako multi dodatek do kampanii solo niż pełnoprawna sieka on-line. W sumie szkoda, że kampania ma być taka marginalna, bo spokojnie widziałbym tam porządny tryb dla jednego gracza.
 
Spokojnie For Honor można porównać do Battlefronta. Fajna gierka na pierwsze parę godzin, a później tylko do sporadycznego odpalania raz w tygodniu na max godzinę. Ogólnie to się zawiodłem i na 100% nie kupuje.
 
Dobra, ktoś gra w Fife 17 na PC? Jak tak to wpisywać się, podam maila i będzie można się zgadać na jakiś meczyk dzięki originowi :)
 
Zakupiłem Ghost Recon Wildlands - miesiac czasu do premiery :( - dobrze, ze chociaż na bętę dzisiejsza sie załapałem.
 
Dzieki. Tak mnie jakoś naszło na ubicie mamuta, bo widzialem, ze gra jest w sklepiku. Ale już mi się odechciało.
 
No wiem, wiem :) Gralem w spora ilosc gier z ubisoftu, ale ta gra sie jaram jak zadna inna. Poza tym ogladnijcie sobie filmiki z roznych zrodel z testowania bety ... jak dla mnie zapowiada sie zaje*iscie. Moze akurat tej nie spie*dola. Tyle narzekania czytalem i ogladalem na Watch Dogsow 2. Ja osobisie nie rozumiem, dostalem pod choinke, przeszedlem cala i nie ma tragedii ... gra daleka idealu ale zupelnie przyzwoita.
 
Back
Top