GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Resident ponoć krótki. Uwaga spojlery, bo latają już po sieci.
O, to szkoda. Choć zapowiada się dobrze. No i jeszcze zapomniałem o Horizon, też niebawem wychodzi. Nie wiadomo co kupić i w co najpierw ogrywać :D

Najbardziej napalony jestem na For Honor, ale to głównie on-line, co mnie trochę martwi. No i Nioh to, zdaje się, taki Ninja Gaiden i podobno poziom trudności również daje radę.
 
Najbardziej napalony jestem na For Honor
For Honor is a ‘Game for Everybody,’ Features Female Characters and Black Vikings

http://jstationx.com/2016/08/18/for-honor-female-characters-black-vikings/
Marx bawiłby się wyśmienicie przy tej grze, gdyby żył. :jon:

P.S.: Przez "female charcters" powinieneś rozumieć żeńskie wersje rycerzy, samurajów i vikingów.

P.S.2: Singiel to podobno jakaś padaka i równie dobrze mogłoby go nie być.
 
Last edited:
Baw się dobrze.
No przecież jak na sieci zobaczysz murzynkę Wikinga, to od razu wiesz, że gra nim jakaś spierdolina feministka i wtedy jest duel. Jak dla mnie mega ułatwienie.
P.S.2: Singiel to podobno jakaś padaka i równie dobrze mogłoby go nie być.
Właśnie tego się obawiam i waham się, bo ja z zasady on-line nie grywam. Choć jeśli gra okazałaby się wypasiona, to być może bym spróbował.
 
WP_20170120_09_24_47_Pro_LI.jpg
Czas w końcu obczaić czy taki hicior.
 
m.ppe.pl/news/48818/yakuza-0-to-kolejny-hit-na-playstation-4-gra-zbiera-fantastyczne-oceny.htmlhtml

BTW

Dziś rusza beta Nioh. Można sporo sprawdzić.
 
m.ppe.pl/news/48818/yakuza-0-to-kolejny-hit-na-playstation-4-gra-zbiera-fantastyczne-oceny.htmlhtml

BTW

Dziś rusza beta Nioh. Można sporo sprawdzić.
Co do Nioh tp skutecznie mnie odstrasza hardkorowy poziom trudności, jak sami twórcy mówią. Mie mam już parcia ma takie gry. Casual hehe
Gra solidna, ale żaden hicior (czy to single czy multi).
btw. granie w FPSy na padzie :no no:
Ja od zawsze na padzie, tu nie mam problemu. Ogólnie od tasiemców Fps'owych na konsolach już dawno sie odbiłem, tu akurat mnie klimat interesuje.
 
Ale wpadlem na pomysl!
Podczas nieodleglej a dlugiej podrozy podlaczyc Nintendo Classic (zasilane z USB) do multimediow w samochodzie! WOOOAH! Pasazerwie spoko mogliby grac :)

No to teraz "tylko" musze znalezc jakie tam mam wejscia :)
 
Co do Nioh tp skutecznie mnie odstrasza hardkorowy poziom trudności, jak sami twórcy mówią. Mie mam już parcia ma takie gry. Casual hehe

Ja od zawsze na padzie, tu nie mam problemu. Ogólnie od tasiemców Fps'owych na konsolach już dawno sie odbiłem, tu akurat mnie klimat interesuje.

Ja juz tez od dawna nie gram w takie hardkory, ale ponoc wcale nie jest, az taka trudna. Ktos gdzies pisal, ze latwiejsze niz Soulsy, dlatego sam musze srpawdzic co i jak.
 
Na gry-online znalazłem takie info:
Powróćmy jeszcze na chwilę do Newella. Podczas sesji pytań i odpowiedzi na forum Reddit, został on zapytany, czy jest szansa na nowy projekt osadzony w uniwersum Half-Life’a i Portala. Gabe postanowił zabrać głos w sprawie, odpowiadając krótkim „Tak” (Half-Life 3confirmed!). Potwierdził również, że Valve pracuje nad pełnoprawnymi grami single-player. Zdradził, że firma przy ich produkcji korzysta z silnika Source 2, a dodatkowo pracuje nad projektami przeznaczonymi dla wirtualnej rzeczywistości. Szczegółów oczywiście nie podał.

Mam nadzieję, że to prawda :wtf2:
 
"new IP that takes place in the half-life/portal universe?"

new IP <- słowo klucz czyli nie HalfLife, ogarnijcie, już dawno było mówione, że nowa część nie jest w produkcji i na razie nie będzie
Wiadomo, że mogą cały czas kłamać i coś tam grzebać w międzyczasie, ale wątpię... wciąż nie zamknęli HL2 :jon:
 
"new IP that takes place in the half-life/portal universe?"

new IP <- słowo klucz czyli nie HalfLife, ogarnijcie, już dawno było mówione, że nowa część nie jest w produkcji i na razie nie będzie
Wiadomo, że mogą cały czas kłamać i coś tam grzebać w międzyczasie, ale wątpię... wciąż nie zamknęli HL2 :jon:
i tak jedynki nie przebija.

Dziwne, ze pojawił sie temat Half-life, a @Cloud nie ma :)
 
Na gry-online znalazłem takie info:


Mam nadzieję, że to prawda :wtf2:
Znaczy on wcale nie powiedział, że powstaje HL 3 albo Portal 3. Powiedział "The number 3 must not be said". Jak zwykle zażartował, a "Yes" odpowiedział na grę w stylu HL/Portal i że bardzo podobał mu się Portal 2. Bardziej żałował, że HL w ogóle powstał, a jedyne co kiedyś powiedział, że może powstać to trzeci epizod do HL2.
 
Back
Top