GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

troche sie cykam, nigdy nie bylem na komendzie

Będzie dobrze ;)
the_appropriate_interrogation_method_for_suspect_2-44410.gif
 
ale jak cos powiem to zostane konfidentem i czeka mnie wyrok ulicy?
Jak dzięki temu wytępisz Januszy z Allegro to masz uścisk ręki Janusza Józefowicza w podzięce. Myślałem, że na PC konto kupiłeś, a tu PS3... Chyba tych gierek za złotego nigdy nie wytępią, no ale cóż, Alledrogo ma z tego zyski.
 
Jak dzięki temu wytępisz Januszy z Allegro to masz uścisk ręki Janusza Józefowicza w podzięce. Myślałem, że na PC konto kupiłeś, a tu PS3... Chyba tych gierek za złotego nigdy nie wytępią, no ale cóż, Alledrogo ma z tego zyski.
"zotego"?
 
Weźcie mi znajdźcie jakiś sposób, żeby odkodować DSJ 3 1.7.1, bo mam tylko 5 skoczni, a bym se pomałyszował. Robiłem tak jak mówił @VoRaNeK , wpisywałem tego Stefana, nie zatrybił, usunąłem to registration, dalej nie działa. Help!
 
Weźcie mi znajdźcie jakiś sposób, żeby odkodować DSJ 3 1.7.1, bo mam tylko 5 skoczni, a bym se pomałyszował. Robiłem tak jak mówił @VoRaNeK , wpisywałem tego Stefana, nie zatrybił, usunąłem to registration, dalej nie działa. Help!

Po usunięciu registration ponownie wpisałeś klucz i nie działa? Dziwne

Stefan Klosinski
4067-4352-1382-4389-8476
 
ja mam DSJ4 i za chuja nie wiem jak skakać. Ani razu mi się nie udało dobić do HS na zadnej skoczni, mimo ze niektore skoki i się dobrze wybijałem i leciał bez zarzutu.

nie kumam.
 
ja mam DSJ4 i za chuja nie wiem jak skakać. Ani razu mi się nie udało dobić do HS na zadnej skoczni, mimo ze niektore skoki i się dobrze wybijałem i leciał bez zarzutu.

nie kumam.
zmniejsz sobie czułóść, staraj się wybijać przy ostatniej kropce na rozbiegu.
 
jedyne w co gram na ps4 od jakiegos pol roku to gra f2p
po Wiedzminie ciezko cos dobrego znalezc...
oby ten Horizon byl dobry, bo nie ma w co grac
 
Back
Top