GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A są jakieś konkretne, dobre mody które trzymają poziom i klimat? Mowa o fabularnych ofc, jeżeli są jakieś zbalansowane z np. bronią to podrzuć jakieś nazwy. Aczkolwiek mody lubię instalować po przejściu gry na sucho, zeby miec motywację spróbować raz jeszcze innym typem postaci.
nie znam, wiem, ze jest tego multum i duzo jest zajebistych.
 
Trochę się wkręciłem w Fallout New Vegas, ale 15 minut gry i brak miejsca w ekwipunku. Ten złom co się go zbiera to do czegoś przydatny?
 
Trochę się wkręciłem w Fallout New Vegas, ale 15 minut gry i brak miejsca w ekwipunku. Ten złom co się go zbiera to do czegoś przydatny?
wyjeb. ten zlom co na poczatku zbierasz, to przez cala gre go bedziesz mogl znalezc. pozniej sie przydaja niektore gowna do tworzenia municji czy przedmiotow. ale bez tego tez spokojnie da sie grac. powo i odjeb kilka deathclawow
 
ja wytluklem kilka miast i trzymalem tam sobie sprzet :) Tylko mnie potem nie lubili.

Kurde, ja nie potrafię tak grać, nawet jaki kiedyś ponownie przechodziłem Baldura to nie potrafiłem być zła postacią, chociaż w niektórych momentach bardzo popłacało.
 
Kurde, ja nie potrafię tak grać, nawet jaki kiedyś ponownie przechodziłem Baldura to nie potrafiłem być zła postacią, chociaż w niektórych momentach bardzo popłacało.
lugasek nie ma sumienia. bedziesz mial chate, bedzie gdzie chowac rzeczy
 
Jakiś sklep przez pomyłkę ujawnił kontynuację Shadow of Mordor.


52320396
52315106
 
Ja grałem i mi się nie podobało. Trzeba non-stop farmić obozy etc by rozwijać postać. Jak lubisz zbierać/grindować to może Ci się spodoba. W kółko robienie tego samego.
 
Jednak się skusiłem na Nioh i kupiłem pr-order. Kiedy odstawiłem demko, to jednak wracałem myślami do tego i brakowało mi pykania:) No i nie żałuję, bo gierka super. Zdecydowanie więcej z Ninja Gaiden niż Soulsów (mimo iż mechanika iście soulsowa), to jednak jest to porządny shlasher z masą kombinacji i - słabą bo słabą, ale jednak – fabułą prowadzoną w sposób filmowy a nie poprzez debilne gadki z NPC i czytaniem pamiętników.

Gra bardzo dobra, choć poziom trudności wcale nie jakiś bardzo wysoki. Niemniej miejscami napocić się trzeba.

Fajnie, że fabuła inspirowana jest prawdziwą historią Williama Adamsa – żeglarza, który jako pierwszy anglik dotarł do Japonii. Historia o tyle niesamowita, że w tym wrogim w stosunku do obcych kraju “Miura Anjin” okazał się na tyle cenny, iż wkrótce po przybyciu został mianowany samurajem i daimyo (tamtejszym feudałem), a także pełnił funkcję głównego doradcy szoguna Iyeasu Tokugawy. “Anjin-sama” był również inspiracją dla postaci Johna Blackthorne’a w powieści (i serialu oraz filmie) “Szogun” spod pióra Clavella. Również polecam. “Nioh” w fabule ma także inne, jeszcze ciekawsze (sic!) nawiązanie. Występuje tam niejaki Yeasu – czarnoskóry samuraj. I nie jest to popularny obecnie zabieg “wygładzania dzieła” tak, aby pasowało ono do wizji politycznej poprawności: tu damy murzyna, tam Chińczyka – nikt nie posądzi nas o rasizm. Yeasu również istniał, przybył do Kraju Kwitnącej Wiśni wraz z Jezuitami, jako niewolnik. Jakimś cudem dostał się jednak na służbę u słynnego Nobunagi Ody, od którego to otrzymał tytuł samuraja i nawet udowodnił swoją wartość biorąc udział w kilku bitwach.
 
ma ktos jakis klucz do battlefield 4?
Edycja premium jest za niecałe 80zł w OA, EA. W dodatku sporo gierek + inne BF. Jak zamierzasz expić w multi to dobre promo. Jak kampania to 7 dni próbnych starczy nawet na BF4+ Hardline.
 
Back
Top