GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

przeszedlem wlasnie deus exa hr, co sztos to nie mam pytan
dawac juz kolejna czesc

Skończyłeś też dodatek?
Ciary na plecach zawsze jak to oglądam, jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

W ogóle OSTa do HR słucham nieprzerwanie od dobrych paru lat.

Mogliby dać wreszcie więcej info na temat możliwego filmu, na ten moment pozostaje to
 
Last edited:
Jest jakieś spolszczenie do Crusader Kings 2? Chciałem obczaić, ale jak zobaczyłem ogrom angielskiego tekstu, to wymiękłem.
W jakich grach Total War jest opcja hot seat oprócz Medieval II ? Może są jakieś mody dodające taką opcje do Rome 2? Albo czy znacie jakieś fajne mody do Medieval II ?
 
Jest jakieś spolszczenie do Crusader Kings 2? Chciałem obczaić, ale jak zobaczyłem ogrom angielskiego tekstu, to wymiękłem.
W jakich grach Total War jest opcja hot seat oprócz Medieval II ? Może są jakieś mody dodające taką opcje do Rome 2? Albo czy znacie jakieś fajne mody do Medieval II ?
Jeśli możesz to napisz mi o tym zabezpieczeniu na ps4, o którym wspominałeś wcześniej.
 
gra ktos w soccer stars na telefonie? mozna sie spiknac i zagrac miedzy soba, bardzo fajna i wciagajaca gierka, cos jak stare pilkarzyki na sprezynkach
 
Jeśli możesz to napisz mi o tym zabezpieczeniu na ps4, o którym wspominałeś wcześniej.
No i oczywiście zapomniałem...
Jak już się zalogujesz to wchodzisz w Ustawienia > Użytkownicy > Ustawienia logowania > Zarządzanie kodem dostępu
Chodzi tu tylko o to, żeby kumpel przypadkiem nie wszedł na twoje konto bo u mnie to się już parę razy zdarzyło i mnie wylogowało podczas gry.
 
Skończyłeś też dodatek?
Ciary na plecach zawsze jak to oglądam, jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

W ogóle OSTa do HR słucham nieprzerwanie od dobrych paru lat.

Mogliby dać wreszcie więcej info na temat możliwego filmu, na ten moment pozostaje to

Soundtrack robil w chuj robote. A klimat w ostatnim etapie miazdzy jajca.
 
na cdkeys.com bylo modern warfare 3 za 24 zl wiec kupilem dla legalnego multi
ale ze mnie miernota :D te gimby zabijaja nie wiem skad
 
DOOM (PS4) i Wolfenstein:The new order (PS4) - szukam tych tytułów na wymianę za The Technomancer i Battlefield Hardline
 
Dostałem do testów No mans sky, przegrałem cały wieczór i jak ja mam to kupującym wciskać bez bólu serca? Czuję się jak skurwysyny co wciskają garnki starym osobom za kilka tysięcy :facepalm:
We Happy Few kolejny crap który z marzeń o grze w Orwellowskim świecie z 1984 okazuje się symulatorem menela i śmieciosznupka.
Dwa przehajpowane tytuły w krótkim okresie.
 
Panowie a jakiegos handhelda dla dzieci polecacie?
Bo nie chce mi sie czekac do premiery NES Classic Edition (11.11.2016) i zaczalem myslec o 3DS XL...

Chodzi o gry zrecznosciowe lub logiczne.
 
A to jeszcze istnieje? Przeciez to wyszlo z 15 lat temu?

EDIT:
ooo inny ksztalt!
http://allegro.pl/gameboy-advance-sp-254-gry-ez-flash-4-zestaw-i6413268743.html
4159yx2h9BL.jpg


Ja pamietam taki:
gameboyadvance_7f6440d364d9e540dcccfa399de3e2a2.jpg
 
W tym zestawie fajne jest to, ze jest tyle gier!

Przy okazji odkrylem, ze jest cos takiego jak New Nintendo 3DS XL:


Ale maly dzieciak i tak roznicy nie zobaczy, a cena robi swoje...
 
Kupiłem w promocyjnej cenie Bf4 na PS4 (jakieś 29zł w pakiecie z battlefield hardline)
Matko jakie to zajebiste! Nie grałem w online shootera od czasów Call of duty: modern warfare i jestem wyposzczony jak diabli.
 
Panowie a jakiegos handhelda dla dzieci polecacie?
Bo nie chce mi sie czekac do premiery NES Classic Edition (11.11.2016) i zaczalem myslec o 3DS XL...

Chodzi o gry zrecznosciowe lub logiczne.
Ostatnio kupiłem chrześniakowi New 3DS XL i z tego co mi wiadomo bardzo sobie chwali.
Ja mam w domu PSP z softem do gier z PSX oraz z SNES'a, ale grywam tylko w podróży.

Edit:
Idę kupić 3ds'a, bo w sumie to ograłbym coś.
 
Back
Top