GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Co mi się podobało / mnie zainteresowało na E3:

Mass Effect Andromeda
Gears of War 4
Sea of Thieves
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
Watch Dogs 2
For Honor
Assassin's Creed - Film
God of War
Death Stranding
The Last Guardian
Horizon: Zero Dawn
Detroit: Become Human
Days Gone
Crash Bandicoot Remastered
 
Days gone ma byc otwarty swiat

ktos ma jakeis gry na dwoch/split screen na ps4? poki co mam rocket leuge
kurwy juz taich gier nie robia, bo wola dwie konsole/gry sprzedac....
 
Na ps4 to chyba nie ma żadnego innego split screena ostatni raz grałem tak w Splinter Cella Blacklist z koleżka na x360 i było naprawde mega
 
Diablo 3 jeszcze. Przygodowki jak Trine, Trine 2, izometryczna Lara Croft, Knack, Gaunlet i sporo gier niezaleznych.
 
Serio komuś spodobało się Days Gone? Po trailerze jeszcze zrozumiem, ale gameplay rozwiał wszelkie wątpliwości BIEDA.
Oczywiście twórcy zacierają rączki za kazde porównania z TLoU bo to oznacza zdecydowanie więcej $.
 
Serio komuś spodobało się Days Gone? Po trailerze jeszcze zrozumiem, ale gameplay rozwiał wszelkie wątpliwości BIEDA.
Oczywiście twórcy zacierają rączki za kazde porównania z TLoU bo to oznacza zdecydowanie więcej $.
U mnie wywołał bardzo umiarkowany i ostrożny optymizm. Oczywiście nie jako kolejne TLoU. Po gameplayu można wnioskować, że zamiast survivalu, związanego np. z unikaniem walki czy oszczędzaniem zasobów, będzie raczej rozwałka. To może wyjść fajnie, ale nie musi. Dla mnie wiele zależy od tego, czy uda się twórcom stworzyć do tego dobrą historię z fajnymi bohaterami i odpowiedni klimat, czy nie.
Wg mnie całkiem fajnie wygląda strzelanie do chmary zombiaków, z kolei animacje ruchów głównego bohatera wydają się jakieś takie mało naturalne.
 
Prawdę mówiąc po E3 zaintrygował mnie jakoś jedynie nowy GoW i Nioh, ale tego było nawet demo. Czyli dalej nie jestem przekonany do zakupu konsoli, nie mam też potrzeby apgrejdu peceta.
 
Pany, jakaś fajna gra, żeby po sieci pograć. Ale cos bardziej dla niedzielnych graczy, żebym nie musiał miesiac trenować żeby cos pograć.
 
Zabytkowy pc.

Ja kiedyś intensywnie grywałem w CMR4

maxresdefault.jpg
 
tibia jest zajebista, ale trzeba troche pograc, zeby wiedziec o co chodzi
To jeszcze ktoś gra w tibie? Pamiętam jak chodziłem do podstawówki, to się grało. Później wyszedł WoW i tibia się dla mnie skończyła.
Ale ogólnie tibia to też nie dla niedzielnych graczy, trzeba expić itp.
 
To jeszcze ktoś gra w tibie? Pamiętam jak chodziłem do podstawówki, to się grało. Później wyszedł WoW i tibia się dla mnie skończyła.
Ale ogólnie tibia to też nie dla niedzielnych graczy, trzeba expić itp.
13 tysiecy osob online, ktos tam gra :lol: sam nie gralem z 5 lat, ale kusi, zeby sprobowac, bo sa jakies nowe serwery na starych zasadach
 
Back
Top