GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Zastanawiam sie nad jakims FPS-em.

Ktoś podpowie czy warto kupować BF 4 z dodatkami (warto kupić z nimi czy raczej mapy/tryby są mało uczęszczane i kiepskie?) czy może samego BF4. A może lepszym wyjściem byłoby czekanie na nowa cześć która pewnie niedługo będzie zapowiedziana(plotki na temat gry w klimatach BF 2142).

Czy CS:GO posiada liste serwerów jak kiedyś 1.6 i Source i można grac w rożne mody/tryby czy tylko 5vs5?

Jak tam nowy Rainbow6 czy bez ekipy do grania warto kupować?
 
Warto brać BF4 z dodatkami - jak dla mnie fps ubiegłego roku. Ludzie grają na wszystkich mapach i trybach, więc wybór jest spory.
 
Zastanawiam sie nad jakims FPS-em.

Ktoś podpowie czy warto kupować BF 4 z dodatkami (warto kupić z nimi czy raczej mapy/tryby są mało uczęszczane i kiepskie?) czy może samego BF4. A może lepszym wyjściem byłoby czekanie na nowa cześć która pewnie niedługo będzie zapowiedziana(plotki na temat gry w klimatach BF 2142).

Seria główna Battlefielda od części drugiej stoi u mnie w panteonie gier 10/10 obok Mass Effectów, Kotorów, Wiedźminów, Tormentów i Deus Exów. Myślę tak samo jak @PsiCore - bierz z dodatkami. Wnoszą nowe tryby, zajebiste mapki, bronie, bajery itd.
 
Zastanawiam sie nad jakims FPS-em.

Ktoś podpowie czy warto kupować BF 4 z dodatkami (warto kupić z nimi czy raczej mapy/tryby są mało uczęszczane i kiepskie?) czy może samego BF4. A może lepszym wyjściem byłoby czekanie na nowa cześć która pewnie niedługo będzie zapowiedziana(plotki na temat gry w klimatach BF 2142).

Czy CS:GO posiada liste serwerów jak kiedyś 1.6 i Source i można grac w rożne mody/tryby czy tylko 5vs5?

Jak tam nowy Rainbow6 czy bez ekipy do grania warto kupować?
bf4 to jedyna strzelanka, ktora mnie wciagnela i gram do dzis, klimat miod malina
 
Zwracam honor i stwierdzam, żem cielę! Patrzę tak sobie na mojego wyłączonego lapka i coś mnie pokusiło żeby prześledzić wzrokiem kabel zasilający, aż do gniazdka. Patrzyłem jakiś czas na odłączony kabel i po dłuższej chwili mnie oświeciło! Próbowałem grać w Dragon's Dogme bez stałego podłączenia do prądu, na samej baterii :facepalm: Przed chwilą odpaliłem na chwilę (już na pełnym ekranie) i chodzi płynnie.
 
elo skurwiele, mam pytanie do tych, ktorzy nacierali w skyrima. zaczynam grac po raz pierwszy w mojej karierze, dajcie jakies podpowiedzi na poczatek, zeby nie spierdolic sobie rozgrywki
 
elo skurwiele, mam pytanie do tych, ktorzy nacierali w skyrima. zaczynam grac po raz pierwszy w mojej karierze, dajcie jakies podpowiedzi na poczatek, zeby nie spierdolic sobie rozgrywki
Ło panie. Tutaj sporo zależy od tego jaką postacią/stylem lubisz grać.
W zasadzie nie masz czego spierdolić, dopasuj postać pod swoje preferencje i tyle.
 
Panowie. Jak Wy znajdujecie czas na granie? Ja mam parę tytułów, które bardzo bym chciał przejść głównie ze względu na dobrą fabułę... Ale zazwyczaj jak już odpalę jakąś grę, to zaglądam w każdy kąt i robię każdą poboczną czynność jaką napotkam. Już nawet wiele tytułów, które chciałem ograć po prostu zapomniałem. Teraz zajebiste jest Darkest Dungeon i Dragon's Dogma, na PS Store przeceniony Bloodborne, za dwa tygodnie wychodzi nowy XCOM. Mam do dokończenia jeszcze ostatni epizod Gry o Tron, chciałem przejść Life is Strange, zupełnie zapomniałem o dodatku Burial at Sea, który też chciałem przejść. Pewnie znajdzie się jeszcze wiele tytułów, w które chciałbym pograć, a jak jeszcze dodać do tego pociąg do gry online :sad:
Macie jakiś magiczny sposób na ogranie wielu tytułów? :crazy: Bo nawet jak znajdę czas, to po prostu nie wiem za którą grę się zabrać, jest ich po prostu za dużo.
 
Panowie. Jak Wy znajdujecie czas na granie? Ja mam parę tytułów, które bardzo bym chciał przejść głównie ze względu na dobrą fabułę... Ale zazwyczaj jak już odpalę jakąś grę, to zaglądam w każdy kąt i robię każdą poboczną czynność jaką napotkam. Już nawet wiele tytułów, które chciałem ograć po prostu zapomniałem. Teraz zajebiste jest Darkest Dungeon i Dragon's Dogma, na PS Store przeceniony Bloodborne, za dwa tygodnie wychodzi nowy XCOM. Mam do dokończenia jeszcze ostatni epizod Gry o Tron, chciałem przejść Life is Strange, zupełnie zapomniałem o dodatku Burial at Sea, który też chciałem przejść. Pewnie znajdzie się jeszcze wiele tytułów, w które chciałbym pograć, a jak jeszcze dodać do tego pociąg do gry online :sad:
Macie jakiś magiczny sposób na ogranie wielu tytułów? :crazy: Bo nawet jak znajdę czas, to po prostu nie wiem za którą grę się zabrać, jest ich po prostu za dużo.
ja nie mam :( a ten skyrim jest taki zajebisty, ze moglbym caly dzien grac. narazie po paru h jestem na 5 levelu i zagladam wszedzie gdzie sie da. mega giera. przedwczoraj zaczalem, a skoncze ja chyba za rok :D
 
ja nie mam :( a ten skyrim jest taki zajebisty, ze moglbym caly dzien grac. narazie po paru h jestem na 5 levelu i zagladam wszedzie gdzie sie da. mega giera. przedwczoraj zaczalem, a skoncze ja chyba za rok :D
No, ja pamiętam Skyrim'a kupiłem w dniu premiery jeszcze na PS3 bo na starego kompa by mi nie poszło. Ale wtedy jeszcze chodziłem do szkoły, to miałem mnóstwo czasu na maniaczenia. Giera ogólnie zajebista, ale jak przy pierwszej postaci na podstawce wyczyściłem grę, to parę razy się zbierałem za przejście dodatków i za każdym razem po paru godzinach mi się już nudziło.
 
Jak mam się wpisać?
Wejdź w zakładkę członkowie i napisz do mnie na pw to cię zaproszę.

Ustawiłem grupę na prywatną, mogę zmienić na publiczną.
--------------------------------------------------------------------
* Ustawiłem na publiczną, także każdy może się zapisać.
 
Last edited:
Panowie. Jak Wy znajdujecie czas na granie? Ja mam parę tytułów, które bardzo bym chciał przejść głównie ze względu na dobrą fabułę... Ale zazwyczaj jak już odpalę jakąś grę, to zaglądam w każdy kąt i robię każdą poboczną czynność jaką napotkam. Już nawet wiele tytułów, które chciałem ograć po prostu zapomniałem. Teraz zajebiste jest Darkest Dungeon i Dragon's Dogma, na PS Store przeceniony Bloodborne, za dwa tygodnie wychodzi nowy XCOM. Mam do dokończenia jeszcze ostatni epizod Gry o Tron, chciałem przejść Life is Strange, zupełnie zapomniałem o dodatku Burial at Sea, który też chciałem przejść. Pewnie znajdzie się jeszcze wiele tytułów, w które chciałbym pograć, a jak jeszcze dodać do tego pociąg do gry online :sad:
Macie jakiś magiczny sposób na ogranie wielu tytułów? :crazy: Bo nawet jak znajdę czas, to po prostu nie wiem za którą grę się zabrać, jest ich po prostu za dużo.
Niestety mam tak samo, no ewentualnie pociąg do gry online można zastąpić pociągiem do UFC/Fify, czyli gier, których nie da się "skończyć". Także zamiast podać jakieś sensowne rozwiązanie tylko łączę się w bólu ;) Życie było znacznie prostsze zaraz po zakupie PS4, kiedy pod ręką był tylko Wiedźmin.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to wybieranie sobie jednej z dostępnych gier "na czuja", bez wielkiego zastanawiania się i przechodzenie jej do końca bez przeskakiwania na inne tytuły. Ale łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić :confused:
 
https://www.origin.com/pl-pl/store/origin-access

Ktoś dopytywał o granie w BF:H albo 4. Od dzisiaj rusza Origin Acces i za 15zł miesięcznie mamy dostęp do gier (wraz z multi):

• Battlefield 3 (dubbing PL)
• Battlefield 4 (dubbing PL)
• Battlefield Hardline (dubbing PL)
• FIFA 15 (dubbing PL)
• Dragon Age Początek (dubbing PL)
• Dragon Age 2 (napisy PL)
• Dragon Age Inkwizycja (napisy PL)
• This War of Mine (napisy PL)
• Dead Space (napisy PL)
• Dead Space 2 (wersja oryginalna)
• Dead Space 3 (napisy PL)
• Need for Speed Rivals (napisy PL)
• The Sims 3 (napisy PL)
• SimCity (napisy PL)
• Plants vs. Zombies Garden Warfare (wersja oryginalna)

do tego -10% na wszystko w origin oraz dostęp kilka dni wcześniej do trial wersji gier. Myślę, że warto się zainteresować ofertą.
 
Wejdź w zakładkę członkowie i napisz do mnie na pw to cię zaproszę.

Ustawiłem grupę na prywatną, mogę zmienić na publiczną.
--------------------------------------------------------------------
* Ustawiłem na publiczną, także każdy może się zapisać.
dopisalem sie :) chociaz na steamie to zagralem moze ze 2 razy w zyciu w dote2
 
Don't judge me. :crazy:

Bez_tytu_u9.png

Bez_tytu_u4.png

Bez_tytu_u.jpg



Grafika - słaba, optymalizacja ssie, ale łowi się przyjemnie i wciąga jak cholera. Mowa o Dovetail Games Euro Fishing.
Polecam, jeśli ktoś od dłuższego czasu ostrzył sobie, tak jak ja, zęby na grę w tej właśnie tematyce. Nic lepszego aktualnie nie ma.
 
Dostałem w swój czytnik Bloodborne i natychmiast zrozumiałem, dlaczego bałem się tej gry. Nie ze względu na poziom trudności, bo akurat trudne gry lubię (Ninja Gaiden: Black na poziomie Master Ninja - to było trudne!!), ze względu na to... ze to RPG z całym tym badziewiem i statystykami. Doszło nawet do tego, że pierwszego rywala - tego kundla - zabiłem gołymi rękoma, bo nie wiedziałem, że trzeba sobie wstawić broń do ręki. Jakiś dramat. Dają ci "duszki" broń i musisz łazić po menu, żeby móc jej użyć. No nic, w czasie wolnym napieram dalej. Klimat srogi!
 
Dostałem w swój czytnik Bloodborne i natychmiast zrozumiałem, dlaczego bałem się tej gry. Nie ze względu na poziom trudności, bo akurat trudne gry lubię (Ninja Gaiden: Black na poziomie Master Ninja - to było trudne!!), ze względu na to... ze to RPG z całym tym badziewiem i statystykami. Doszło nawet do tego, że pierwszego rywala - tego kundla - zabiłem gołymi rękoma, bo nie wiedziałem, że trzeba sobie wstawić broń do ręki. Jakiś dramat. Dają ci "duszki" broń i musisz łazić po menu, żeby móc jej użyć. No nic, w czasie wolnym napieram dalej. Klimat srogi!
Jestem na etapie dodatku w trybie NG+.
To jest jakiś koszmar :)
 
  • Like
Reactions: JB_
Dostałem w swój czytnik Bloodborne i natychmiast zrozumiałem, dlaczego bałem się tej gry. Nie ze względu na poziom trudności, bo akurat trudne gry lubię (Ninja Gaiden: Black na poziomie Master Ninja - to było trudne!!), ze względu na to... ze to RPG z całym tym badziewiem i statystykami. Doszło nawet do tego, że pierwszego rywala - tego kundla - zabiłem gołymi rękoma, bo nie wiedziałem, że trzeba sobie wstawić broń do ręki. Jakiś dramat. Dają ci "duszki" broń i musisz łazić po menu, żeby móc jej użyć. No nic, w czasie wolnym napieram dalej. Klimat srogi!
Ja też nie dorwałem broni przed pierwszą walką i zabicie tego kundla gołymi rękami zajęło mi kilka podejść :)
Potem przeczytałem, że w ten sposób dostaje się chyba więcej punktów, a sam kundel się już nie odradza. Z kolei ubity jakąś bronią respawnuje się po każdym zgonie bohatera, jak wszystkie szeregowe bestie.
 
  • Like
Reactions: JB_
Ja też nie dorwałem broni przed pierwszą walką i zabicie tego kundla gołymi rękami zajęło mi kilka podejść :)
Potem przeczytałem, że w ten sposób dostaje się chyba więcej punktów, a sam kundel się już nie odradza. Z kolei ubity jakąś bronią respawnuje się po każdym zgonie bohatera, jak wszystkie szeregowe bestie.
Dobrze wiedzieć!
 
Trzy godzinny gameplay nowego UFC z rempejdżem.

Przewinąłem i zobaczyłem parę urywków... Nic specjalnego jak dla mnie... I jeszcze te spodenki sriboka :facepalm:
 
Kilka dni temu grałem w Cień Mordoru i kompletnie mnie nie wciągnęło, wręcz zirytował mnie system tamtejszej rozgrywki.
Żałuję teraz wywalonych na to pieniędzy, bo mogłem za to kupić dodatek do Wolfa.
 
Back
Top