GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ciężko widzę uzbieranie °60,000. Nie mniej życzę szczęścia. W jakim silniku robią? Unity? Unreal?
 
Tar-Ellendil witaj w klubie :) ja wczoraj wieczorem pierwszy raz odpaliłem SD i również jestem pod wrażeniem :) Miasto jest genialne, tylko furami trochę dziwnie mi się jeździ, gorzej niż w gta.
 
@Tomek Unity 3D. Ale wiesz, każda kasa się przyda, nawet jak ktoś wpłaci °1. To nie jest tak, że jak nie uzbierają tego, to cały projekt w pizdu. Kasa zostanie dobrze spożytkowana na rozwój gry.
 
Właśnie wyglądało mi to na Unity. Program ten bez problemu ciągnie tego typu projekty. Nawet i bardziej skomplikowane.
 
@helieris



Wgranie najnowszej wersji Carmageddon nie rozwiązało problemów usuwających się save'ów. Przynajmniej u mnie ;)
 
Ja odpalałem tylko na iPadzie po instalacji łatki. Zobaczę dzisiaj wieczorem jak to wygląda u mnie i dam znać.
 
LinkedTurnip500 , niedługo pewnie zmienię na jakiś inny. Ale póki co ja mam orginalną tylko Fifę 13, niedługo będę miał UFC 3 (mam stare 2009 i 2010, ale wieki nie grałem). UFC pewnie posiadasz ? No i czekam, aż mi przyslą moje kody do gry przez sieć, bo zamówiłem wczoraj i jeszcze nie dostałem, a kaska przelana.
 
Kurwa mać, co to ma być. Kiedy nie próbuję się zalogować na serwery EA w Fifie wyskakuje mi: Serwery EA są aktualnie niedostępne. Spróbuj ponownie później." Noż do cholery, ile można?!
 
dick, a wez mnie nie wkurwiaj, odswiezylem sobie ds i przy pierwszym podejsciu padlem od bossa, a przy drugim przed bossem, ale w innej planszy, jeszcze zjebujac sie w przepasc
 
@Gaara

Ostatnio próbowałem pobawić sie w pvp i tak dostawałem po buzce, że szkoda gadać. Co do twojej odpowiedzi na moje tamto pytanie to ci się troszke pomylilo bo 'ciemniejsze' swiaty wystepuja w Demon's Souls.
Wiecej dusz dostaje bo wgrałem pacza i on zmienił troche to i owo. Szczerze? Mysle czy go nie wykasować, bo pamiętaj jak się męczyłem powolutku szturmując Undead Parish, a do Capry Demona to chyba z 10 razy podchodzilem. Satysfakcja była niesamowita. A teraz? Z palcem w dupie sobie radośnie hasałem po kanałach, za pierwszym razem pokonałem Gaping Dragona (!), potem za pierwszym podejściem Moonlight Butterfly'a (!!). Coś chyba jest nie tak. Aż tak zajebisty byc nie moge :D Wysoki poziom trudnosci mimo wszystko rajcuje jak diabli.
 
Tak mi szybko działa Xbox Live,że nawet nie mogłem wejść w wiadomości,żeby zaakceptować zapro. Ani pobrać składów w Fifie... Dodatkowo rozłącza mnie co chwilę.. Co to jest do ......?
 
Hubi spróbuj przez www.xbox.com , twój internet niestety coś daje ciała :D sprawdź sobie połączenie z xbl na konsoli.
 
Jakby ktory z heretykow sie nawrocil na Pro Evo 2012/2013 i chcial pograc XBOX Live to niech daje znac.



Bez spiny panowie :)
 
Tar nie zawiodłeś się że 3 i 4 akt jest taki krótki? Ja od premiery Wiedźmina 2 na xbox zbieram się do po raz kolejny przejścia go dla drugiej ścieżki fabularnej ale jakoś się nie moge przemóc. Bardzo też mnie smuci brak jakichkolwiek DLC do Wieśka 2. Tak jakby CDP RED zapomniało o Wiedźminie.
 
Back
Top