GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tak, już to pisałem tutaj kilka razy. Dwójka najlepsza. A DLC Extended Cut to wcale nie jest coś specjalnego.
 
Przeszedłem z wszystkimi fabularnymi DLC wypuszczonymi do tej pory. From Ashes, Extended Cut i Leviathan. Ten ostatni wnosi o wiele więcej logiki do zakończenia niż EC chociaż i tak są fajne kwiatki jak Normandia parkująca sobie przez minutę przed rozwalającym wszystko do okoła Harbingerem, żeby ewakuować rannych. I nadal nie rozumiem dlaczego w końcowym filmiku ten puls energii wytrąca Normandię z ponadświetlnej. Wogóle nie ogarniam po co w ponadświetlną wchodzili...
 
w oczekiwaniu na poleconego FM 2013, pogodziłem się z torrentami :) forza horizon kręci się w czytniku - dam znać niebawem, póki co intro genialne :)
 
Wiele osób przeszło trójkę i ocenia tak samo jak gość z filmiku. I czego to ma dowieść?
Ja np. uważam się za wyruchanego (:D) tym zakończeniem. I tak jak dobry film może być zepsuty przez słabą końcówkę, tak samo i gra może być zepsuta.
 
gracie dla samego zakończenia? dla mnie gra ma dostarczyć mi rozrywki od włączenia do wyłaczenia konsoli/kompa. Potem następna tura itd. Jak się dobrze bawię to gra jest fajna, a jak mi się nie chce dalej grać, to nawet zajebiste zakończenie nic nie zmieni.
 
Nie gram dla zakończenia (w fife byłoby ciężko :D), ale ma ono znaczenie. W szczególności w grze w której fabuła jest ważna.
 
Jest szum, bo to zwykła kpina po prostu co odwalili. Nie przypominam sobie żadnego tytułu z pierwszej ligi, który miałby tak spartoloną końcówkę.
 
I tu się zgodzę, wobec gry były ogromne oczekiwania i wiele graczy analizuje każdą sekunde zakończenia w poszukiwaniu ukrytych przekazów :D
 
Bo nie mogli uwierzyć, że odwalili taką fuszerkę. Ale to już jest zupełnie inna kwestia. Ja pisałem o samej grze, a nie kto jak ją interpretuje i ile czasu mu to zajmuje. Gracze zostali wydymani obietnicami o wpływie decyzji itd. to i jest dużo szumu. Ja osobiście już żadnej gry z uniwersum ME nie kupię na pewno. Po pierwszej części liczyłem, że kolejne będą się rozwijać w tą samą stronę i wyeliminują błędy jedynki. W kolejnych częściach dostałem strzelanki, a na sam koniec dostałem bułę prosto w mordę. :D Mi wystarczy już.
 
Gaara mam do ciebie pytanie, bo nigdzie nie mogę znalezc odpowiedzi (albo do kogoś innego kto zna troche Dark Souls).



Otóz od czego zależy liczba dusz jakie dostajemy za moby?



Mam taka sytuacje, ze przedwczoraj pierwszy raz gralem w DS przez neta, a co za tym idzie wgral mi sie najnowszy pacz.



Od tego czasu zauważyłem, że dostaje sporo więcej dusz za moby. Prosty przyklad: zwykle zombiaki przy w firelink shrine przy wejsciu do undead burg. Wczesniej dostawalem za nich nie wiem... 30 dusz? A od przedwczoraj jakoś 50-72. I dźwięk przy pochlanianiu dych dusz jest jakby taki pełniejszy.



Czyli tak, albo pacz ułatwia gre co mnie osobiscie wkurwia i nie jestem zbyt happy. Albo też wraz z przekroczeniem 25 lvl dostaje ich więcej (gra skaluje dusze z postepami?). Albo zrobiłem coś innego i sam nie wiem co. Fakt faktem troche mnie to dziwi i zastanawia. Chyba ze jeszcze cos ma wplyw na ilosc soulsow.
 
normalnie ilosc dusz zalezy od poziomu trudnosci, czyli jesli zajebales jakiegos npca, albo zginales kilka razy przy pelnym zyciu, swiat sie zmienil na hmm "czarniejszy". wtedy dostajesz wiecej dusz, ale tez skurwysyny maja wiecej hp i str.
 
no nic, jedziemy dalej w takim razie. A w między czasie zrobie sobie przerwe żeby ukończyć moje kochane Silent Hill 2 piaty raz.
 
forza horizon taka sobie. Coś jakby połączyć forzę motorsport z need for speed, ale za dużo tego drugiego :( Grafika natomiast wymiata i lepszej na xboxie nie widziałem nigdy w żadnej innej grze. Muzyka też świetna. Bardziej jednak dałbym tej grze tytuł NFS, a Forza to powinien być mega realistyczny symulator.



Pograłem też w sleeping dogs - bardzo fajna gierka, podobna w sumie do gta trochę, ale walki o niebo lepsze. Porównując do podobnej nowości, którą też mam - Max Payne 3, gra się w nią o niebo lepiej, a gra wydaje się dużo bardziej rozbudowana.
 
Tak trochę z innej beczki ale też się zalicza do gier. A mianowicie czy korzystacie/znacie jakieś najlepsze serwisy z aplikacjami/grami na Androida? Chodzi mi o jakieś rankingi, recenzję itp. Wcześniej nie korzystałem z żadnych ale dzisiaj natknąłem się na http://antyapps.pl/. Macie Wy jakieś swoje ulubione?
 
niestety w tym roku trochę się spóźnię z zakupem, ale bardzo chętnie poczytam pierwsze, drugie i kolejne wrażenia kolegów odnośnie nowej wersji.



o nowy fm chodzi oczywiście...
 
@Zlatan


Jeśli chodzi o 17, to jest mniej mobilna, ale lepiej sprawuje się jako zastępstwo dla komputera domowego. Jeśli masz zamiar spędzać przy laptopie więcej czasu w domu, niż na zabieraniu go, to bierz notebook'a z większym rozmiarem.
 
Ja kupiłem ostatnio 15 z Full HD i jest dla mnie idealnie. 17 to by była za duża kolubryna. Z drugiej storny ja codziennie zabieram laptopa do pracy więc waga ma dla mnie jakieś tam znaczenie.
 
Ja teraz zacząłem niszczyć wszystko i wszystkich w Serious Sam 3. Ta seria nigdy mi się nie znudzi :D.
 
Ja gram w Max Payne 3 i rzeczywiście poziom trudności jest dosyć wysoki. Jeżeli dodamy do tego, że mój poziom celowania myszką nie jest nadzwyczajnie wysoki, mówiąc dosyć eufemistycznie, to nikogo nie powinien zdziwić fakt, że przełączyłem poziom trudności na Easy :-) Sama gra jest rewelacyjna, wprawdzie pogrywam po kilkanaście minut dziennie, z braku czasu, ale jestem całkowicie zachwycony. Z jednej strony zupełnie nowy setting i teoretycznie bardzo mało punktów stycznych z oryginałem ale z drugiej niesamowicie udało się nawiązać do tamtego klimatu. Jeżeli dodamy do tego rewelacyjny bullet-time i genialne "reakcje" postaci wrogów na przyjmowane kule to wychodzi mega grywalna całość w dusznym, gorącym klimacie Rio. Najlepij wydane moje 49pln na gry w ostatnim czasie :)
 
Chciałem wam zaprezentować grę mmorpg robioną przez moich znajomych - Gloria Victis.

photo-full.jpg


Jest to oryginalny świat, inspirowany grami typu Gothic, ale oparty na średniowiecznych europejskich wierzenich. Gra jest bardzo dobrze postrzegana przez osoby zainteresowane tematem, znudzone magami strzelającymi kulami ognia, czy piorunami.

big19.jpg

big25.jpg

big29.jpg


Posiada nieliniową fabułę i realistyczne odwzorowanie średniowiecznej kultury, architektury, czy broni.
Projekt obecnie jest w trybie pre-alfa, ale dynamicznie się rozwija - obecnie wystartował kickstarter.
Gloria Victis będzie działał w jęzku polskim i angielskim.
Odnośnik do "kicka", gdzie jest gra po krótce opisana http://gloriavictisgame.com/kickstarter_pl.php

Zainteresowanym polecam:

* Kanał youtube:


* Strona główna i forum:
http://gloriavictisgame.com/index_pl.php
http://forum.gloriavictisgame.com/
 
@Puczi


Coś mi mówi, że "mamy" wspólnych znajomych ;)


W Max Payne poziom jest dosyć wysoki tylko na początku , co nie powstrzymało mnie przed ukonczeniem tej gry na wszystkich pozioomach trudności.
 
Back
Top