GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Skończyło mi się PS+ przed świętami, jakoś tak wyszło, że nie odnowiłem. Póki co nie mam w planach odnawiać. Chyba, że będzie jakaś mega promocja na całoroczny abonament.
A ja pod choinke dostalem ps+. Zona nie wie na co sie pisze:irish:
 
Nie mogę połączyć Xboxa One z laptopie, w sensie tak aby program na laptopie pozwalał mi na streamowanie gry. Pokazuje mi, że nie znajduje urządzenia, a gdy przepisuję ten adres IP konsoli to nawet nie mogę kliknąć "podłącz". Ktoś wie jak pomóc?
 
Nie mogę połączyć Xboxa One z laptopie, w sensie tak aby program na laptopie pozwalał mi na streamowanie gry. Pokazuje mi, że nie znajduje urządzenia, a gdy przepisuję ten adres IP konsoli to nawet nie mogę kliknąć "podłącz". Ktoś wie jak pomóc?
Streamuj z konsoli?
 
Streamuj z konsoli?

Jak mam obsłużyć konsolę, skoro nie mogę jej podłączyć do żadnego ekranu?
Chcę podpiąć do laptopa, bo jestem na okres świąteczny u rodziców i nie ma sensu podpinać się do TV, bo i tak wtedy nie pogram, a tak wykorzystałbym ekran laptopa.
 
Panowie od tureckiego konta ps. Mam problem, ostatnio we wrześniu jak kupowałem Wieśka to transakcja przeszła pomyślnie kartą revoult, wirtualną visa, a teraz chce kupić ps plusa na 3 miesiące 74,99 tl czyli na zł to jest ok 50zł, mam wpłacone w revoult 56 zł. No i przy płatności mam - We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

Ktoś ma pomysł? 2x płaciłem za psplusa i za wieśka i było dobrze, a teraz problem.

Przez stronę i przez konsolę ten sam błąd.
 
Last edited:
Panowie od tureckiego konta ps. Mam problem, ostatnio we wrześniu jak kupowałem Wieśka to transakcja przeszła pomyślnie kartą revoult, wirtualną visa, a teraz chce kupić ps plusa na 3 miesiące 74,99 tl czyli na zł to jest ok 50zł, mam wpłacone w revoult 56 zł. No i przy płatności mam - We've encountered an error while processing your order. Please try again later.

Ktoś ma pomysł? 2x płaciłem za psplusa i za wieśka i było dobrze, a teraz problem.
Screenshot_2019-01-03-16-22-15-703_com.tippingcanoe.pepperpl.png


Z komentarzy wynika że innego sposobu nie ma. Niby są jakieś zdrapki ale ciężko dostępne.
 
Bana za to nie ma? trochę ryzykowne
Ja tak korzystałem z ps+ przez jakieś 2 lata bez przerwy i bana nie wyłapałem (chociaż podobno jest taka możliwość). Teraz korzystam z 14 miesięcy właśnie z Indonezji (albo Turcji), ale jak mi się skończy to pewnie wrócę właśnie do tych kont z ps+ na 14 dni.
 
Ja tak korzystałem z ps+ przez jakieś 2 lata bez przerwy i bana nie wyłapałem (chociaż podobno jest taka możliwość). Teraz korzystam z 14 miesięcy właśnie z Indonezji (albo Turcji), ale jak mi się skończy to pewnie wrócę właśnie do tych kont z ps+ na 14 dni.
Ok, to spróbuje tego 2tygodniowego konta.
 
Siemanko. Gra ktoś z cohones może w PUBG MOBILE? Ostatnio odkryłem i na telefonie sobie pykam ale nie mogę trafić na kogokolwiek z Polski.
 
Odpaliłem dziś to demo ResiDent Evil 2 i oczywiście musieli zrobić grę dla turbo debili - idź tu, zrób to, wróć tam. Pierwsze RE były zajebiste własnie dlatego, że nie było wiadomo co trzeba robić i cała ekscytacja w tym, że trzeba było samemu wykminić pośród czyhającego zagrożenia o co chodzi. Jak nie będzie się dało wyłączyć tych wskazówek to nie zagram.
 
Nick: wigoor
W grze idzie mi całkiem nieźle ale nie ogarniam jeszcze tych wszystkich zakamarków menu. Osiągnięcia takie, srakie, odznaki, nagrody. Przekombinowali to.
 
Nick: wigoor
W grze idzie mi całkiem nieźle ale nie ogarniam jeszcze tych wszystkich zakamarków menu. Osiągnięcia takie, srakie, odznaki, nagrody. Przekombinowali to.
Niby tak, ale było trochę nudniej bez tego :juanlaugh:Spoko, koło jedenastej będę grał, to się spikniemy :baldwinwhiskey:
 
Back
Top