GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

CS to gra starych wyjadaczy. Modelem free to play przyciągną trochę graczy, ale raczej nie na długo. Za sukcesem fortnite stoi przystępny casualowy typ rozgrywki, CS to jednak tytuł e-sportowy nastawiony na skill.
a ja myślę, że trochę bardziej doświadczonych graczy męczą już ciągłe udziwnienia w fortnite, jakieś wieżyczki z działkami, baloniki i inne huje-muje. ludzie powoli zaczną odchodzić z tej gry i szukać jakieś alternatywy, cs:go raczej świata nie zwojuje, ale już jakby taki pubg przeszedł na f2p to mogłoby to realnie zagrozić epicowi.
 
a ja myślę, że trochę bardziej doświadczonych graczy męczą już ciągłe udziwnienia w fortnite, jakieś wieżyczki z działkami, baloniki i inne huje-muje. ludzie powoli zaczną odchodzić z tej gry i szukać jakieś alternatywy, cs:go raczej świata nie zwojuje, ale już jakby taki pubg przeszedł na f2p to mogłoby to realnie zagrozić epicowi.
Najpierw PUBG musiałby poradzić z kulejącymi technikaliami. Epic Games ma przewagę w postaci dopracowanego silnika i stabilnych serwerów, Bluehole nie jest gotów technologicznie na zalew nowych graczy.
 

Ależ się jaram! W sumie dla mnie wystarczyłoby żeby do starego CTR dodali multiplayer online i bym kupił. Na plejaku przegrałem w to mnóstwo życia na split screenie.
 
Scavengers - ma wyjsc w 2019.
Animacje od Platige Image, nie ma jakiegoś wypasu, ale pewnie tak chciało ($$$) studio Midwinter Entertainment. Klimacik jest, ja tam postapo lubię.
 
a ja myślę, że trochę bardziej doświadczonych graczy męczą już ciągłe udziwnienia w fortnite, jakieś wieżyczki z działkami, baloniki i inne huje-muje. ludzie powoli zaczną odchodzić z tej gry i szukać jakieś alternatywy, cs:go raczej świata nie zwojuje, ale już jakby taki pubg przeszedł na f2p to mogłoby to realnie zagrozić epicowi.
pubg to f2p...bynajmniej mobile, no ale kto teraz gra jeszcze na konsolach i piecach?
(trochu trolluję, ale już niedługo/kilka lat będzie coraz trudniej o gry na klasyczne platformy, mark my words).
 
Najpierw PUBG musiałby poradzić z kulejącymi technikaliami. Epic Games ma przewagę w postaci dopracowanego silnika i stabilnych serwerów, Bluehole nie jest gotów technologicznie na zalew nowych graczy.
Jedyne lagi w pubg online generują serwery po mojej stronie i mój telefon...:wow:
 
IMG_20181214_172957.jpg


Właśnie przyszła. Czas nadrobić.
 
Powiedzcie mi, bo ja jestem niedzisiejszy, jak kupować jakąś grę dla siebie to lepiej - abstrahując od ceny - przez Steam, czy osobno?
W steamie mi się podoba ta chmurowatość, next-klikalnośc, z drugiej strony co będzie, jak ich nie będzie? :)
 
Powiedzcie mi, bo ja jestem niedzisiejszy, jak kupować jakąś grę dla siebie to lepiej - abstrahując od ceny - przez Steam, czy osobno?
W steamie mi się podoba ta chmurowatość, next-klikalnośc, z drugiej strony co będzie, jak ich nie będzie? :)
Przez steam najlepiej, masz wszystkie gry w jednym miejscu, wiadomo, że potem i tak się launcher z gry włącza, ale nie musisz kombinować w kilkaset różnych platform.
 
Back
Top