GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Powiedzialem zonie, zeby pod choinké kupila mi AC Odyssey. Jeszcze nie kupila i nie wiem czy wymienic na BF 5. I bádz tu mádry czlowieku.:eddieconspiracy:
 
Kurde, trudny ten Mutant (moze nie do konca jeszcze ogarniam taktycznych mozliwosci), ale klimacik jest.
 
Nakurwiaj zawsze tego jebanego leczącego bota na początku!
Leczącego mam dopiero teraz (ale dzis juz nie zagram, nawał roboty :( ), jeszcze nic nie zrobil, tak sie zastanawialem wlasnie o co z nim kaman. Mialem nawet - o ja naiwny - nadzieje ze to mnie bedzie leczyl, bo mu jakis stary program sie odezwie :( :( :(
Gram na tym środkowym poziomie, mega początek gry, no a przeciwnicy potrafią zabić jednym strzałem, sami ginąć od 3-4-5. Ten z puzonem zawsze przyzywa kolejnych, i tak jak w pierwszych bitwach ci kolejni byli na liscia, to teraz juz nie. No a radioaktywne wilki przy tym pociągu mnie zdzwily, dobrze ze mialem sejwa :)
 


Trzymam jak wisienkę na torcie, nie chcę za szybko oglądać, musi być klimat! Half-Life'a przeszedłem około 15 razy. A teraz w święta będę grał w co-op: https://store.steampowered.com/agecheck/app/225840/

O swojej miłości do tej gry napisałem swego czasu artykuł w ostatnim numerze wznowionego Secret Service, zanim przemienił się na Pixel. W każdym razie, gra, która już całe życie będzie za mną chodzić :)
 
:wow::scary:


:antonio:

Nie wiem jakim cudem mnie to ominęło. Masz już kompana do gry?:roberteyeblinking:

Tak, w trójkę nawet będziemy grać. Jeszcze nie próbowałem więc nie wiem jak z optymalizacją, czy będą dysynchronizacje i czy w ogóle gra jest taka sama jak oryginał, ale opinie są "przytłaczająco pozytywne" więc wierzę, że będzie zajebiście :)
 
Tak, w trójkę nawet będziemy grać. Jeszcze nie próbowałem więc nie wiem jak z optymalizacją, czy będą dysynchronizacje i czy w ogóle gra jest taka sama jak oryginał, ale opinie są "przytłaczająco pozytywne" więc wierzę, że będzie zajebiście :)
:jimcarrey:


icon_thumbsUp.png
Polecane
0.0 godz. w ciągu ost. 2 tyg. / 5.9 godz. łącznie
Zamieszczono 2 września 2016 o 13:59

Sven Co-op czyli half-life multiplayer w grze chodzi oto że gramy wybraną postacią z kimś bądź samemu jest tam cała fabuła half-life'a oraz inne róźne poziomy możemy przejść każdy poziom
:kis:
 
Powiedzialem zonie, zeby pod choinké kupila mi AC Odyssey. Jeszcze nie kupila i nie wiem czy wymienic na BF 5. I bádz tu mádry czlowieku.:eddieconspiracy:
Jeśli mówimy o XOne lub PC to BF5 pewnie wleci za jakiś niedługi czas do Origin Access/EA Access i za niewielką sumkę rocznie masz w bibliotece. Z Odyssey ciężko będzie o takie promocje. No i AC to singiel, a w BF5 to multi kulti głównie.
 
Jakieś sposoby na zmniejszenie pingu?

Pozamykałem wszystkie aplikacje itd., ale nadal mam ping ponad 100 i dostaję kicka/bana z automatu. A chciałem w CS świątecznie pograć :płacz: Tutaj na wiosce mam internet 10mb/s, ale rok temu takich problemów nie miałem..
 
Jakieś sposoby na zmniejszenie pingu?

Pozamykałem wszystkie aplikacje itd., ale nadal mam ping ponad 100 i dostaję kicka/bana z automatu. A chciałem w CS świątecznie pograć :płacz: Tutaj na wiosce mam internet 10mb/s, ale rok temu takich problemów nie miałem..
Po kablu ethernetowym podepnij neta. Na wifi będzie chujnia.
 
Skończyło mi się PS+ przed świętami, jakoś tak wyszło, że nie odnowiłem. Póki co nie mam w planach odnawiać. Chyba, że będzie jakaś mega promocja na całoroczny abonament.
 
Back
Top