GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

EA UFC 3 wprowadza nową kategorie wagową :lol:
z3luid3.png
Limit wagowy w piórkowej też jest źle wpisany (przynajmniej w polskiej wersji) Ale mnie bardzo na minus zaskoczył roster wagi ciężkiej, bo nie ma Tybury.
Jotko, patrząc na podane skille, w większości kategorii jest mniej więcej w połowie stawki czyli koło 13-15 miejsca.
Janek - na 26 zawodników w półciężkiej ma większość skilli w dolnej piątce, tylko pod kątem wytrzymałości plasuje się w okolicy środka swojej kategorii wagowej.
 
Przez przeglądarke jest tylko opcja podłączenia karty kredytowej, a tej nie chce podpinać. W takim razie też bedę kupował doładowania.

@Tony Maniana Tak, mam tę kartę o dwóch lat. Myślałem, że powodem może być jakiś limit dla transkacji online, ale mam tę opcję wyłączoną.
Jest coś takiego jak revolut wplacasz tam 50 zl i możesz sobie stworzyć karte kredytową, jak wykorzystasz kase mozesz przelać kolejne pieniądze. Calkiem przyjemne do płatności w internecie
 
W dodatku bardzo fajny Bundelek
https://www.humblebundle.com/games/paradox-bundle-2018
Za 1$: Cities in Motion 2, Magicka 2 , Majesty 2
Za średnią: Crusader Kings II +The Old Gods DL, Pillars of Eternity, Hearts of Iron III Collection, Europa Universalis III Complete
Za 15$: Stellaris

Od czasu przejęcia przez IGN nie jest najgorzej, lepiej niż się spodziewano.
Ja chyba na civilizacie VI z dodatkami się skusze w co miesiecznym humblu
 
sciagnalem psnow probny za friko i gry dzialaja nawet nawet, niektore lepiej, niektore gorzej, ale lista gier jest bardzo spora
ogolnie kilka lat grania spokojnie, mysle, ze jak w Polsce to wejdzie i bedzie z 40zl kosztowac to warto sprobowac
ja z allegro za 2zl tradycyjnie XDD
w gry mozna grac po kilku sekundach, bez sciagania, cos niesamowitego
 
sposob na setki dobrych gier na ps4/ps3
kupujemy psnow na allegro za 2zl i na 7 dni mozemy grac
jedyny minus, ze patent tylko na 7 dni i nie zapiszemy save'ow, ale teraz wiekszosc gier w singlu jest na mniej niz 10h, wiec spokojnie mozna grac
jest pelno dobrych gier tlou, red dead, gow, fajnie, ze w gry z ps3 na ps4 mozna grac itd
najlepsze, ze gier w ogole nie trzeba instalowac, tylko gra sie w chmurze
 
sposob na setki dobrych gier na ps4/ps3
kupujemy psnow na allegro za 2zl i na 7 dni mozemy grac
jedyny minus, ze patent tylko na 7 dni i nie zapiszemy save'ow, ale teraz wiekszosc gier w singlu jest na mniej niz 10h, wiec spokojnie mozna grac
jest pelno dobrych gier tlou, red dead, gow, fajnie, ze w gry z ps3 na ps4 mozna grac itd
najlepsze, ze gier w ogole nie trzeba instalowac, tylko gra sie w chmurze

Dobrze, że nie mam PSa. Jeszcze bym grał...tak to gram na piecu i fonie :gospeldance:
 
Mój synek gra w Minecraft. Mam pytanie jak dołożyć do tego modyfikacje. On mi pokazywał na YT te "modyfikacje" były to dodatkowe gadżety których mógł używać. Kompletnie nie czaję tematu.
Czy to to ?
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1530
1. Pobierz i zainstaluj narzędzie Minecraft Forge (posiada instalator).
Źródło: https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1530
Dokładnie o to mu chodzi. Masz tam poprawną instrukcję jak wgrać mody i z tego co widzę jakąś listę najlepszych. W razie czego tych modów jest masa, więc może sobie poszukać co mu się spodoba np. na Youtube.
 
Właśnie instaluje wersje od PROPHET. Jak będzie coś nie tak to się odezwę, dzięki.
Ale Ci zazdroszczę, że dopiero się za to zabierasz. Miodna gra i od razu sobie ściągnij soundtrack.


W sumie wypadałoby za dwójkę się wziąć:redford:
 
Ale Ci zazdroszczę, że dopiero się za to zabierasz. Miodna gra i od razu sobie ściągnij soundtrack.


W sumie wypadałoby za dwójkę się wziąć:redford:
Niestety, to już za mną - pobieram przyjacielowi i cholernie mu zazdroszczę.

Wszystko ładnie działa i łezka w oku się kręci od samego menu głównego.
Dwójki jeszcze nie ma. Jest prequel, ale od innego studia (też będzie grane jak znajdę czas).
A w dwójce już od tego samego studia chyba będą inni bohaterowie - coś tak słyszałem.
 
Niestety, to już za mną - pobieram przyjacielowi i cholernie mu zazdroszczę.

Wszystko ładnie działa i łezka w oku się kręci od samego menu głównego.
Dwójki jeszcze nie ma. Jest prequel, ale od innego studia (też będzie grane jak znajdę czas).
A w dwójce już od tego samego studia chyba będą inni bohaterowie - coś tak słyszałem.
A to ja jako dwójkę ten prequel traktowałem. Ehh bez Max to nie będzie to samo. Jak zaczynałem w to grać to nawet nie przypuszczałem, że tak mnie wkręci historia w której wcielam się w laskę z małym biustem, a na koniec to się nawet wzruszyłem(zresztą w alternatywnej rzeczywistości też).


Btw
Ma być serial na podstawie jedynki. Patrząc na takiego Atypowego czy The end of the fucking world, to chciałbym żeby zajął się tym netflix. Mogliby kawał dobrego serialu sklecić.
 
Back
Top