GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Bloodborne skończony. Kilkadziesiąt godzin gry. Wszyscy bossowie z podstawki i z DLC ubici. Trzecie zakończenie odkryte. Jeden z najlepszych tytułów w jakie mi było dane zagrać. 10/10

A wczoraj odpaliłem sobie Rime, który jest obecnie za free na Plusie i musze powiedzieć, że to naprawdę dobry tytuł. Takie ICO trochę w innym, przyjemniejszym klimacie. Kto ma PS Plusa niech koniecznie sprawdzi.
 
A wczoraj odpaliłem sobie Rime, który jest obecnie za free na Plusie i musze powiedzieć, że to naprawdę dobry tytuł. Takie ICO trochę w innym, przyjemniejszym klimacie. Kto ma PS Plusa niech koniecznie sprawdzi.

Dzisiaj przeszedłem, niby nic wielkiego, a potrafi nieźle wzruszyć na końcu. Bardzo fajna gierka.
 
Wczoraj stwierdziłem, że jesli na sobotniej gali wyjdę do przodu to kupię sobie remake Shadow of Colossus. Już zassana czeka, przydałoby się jeszcze z miesiąc wolnego, bo powiększyła mi się kolekcja gier, które kupiłem na potem. :mamed:
 
:antonio:
http://www.moddingway.com/news/6867.html

• SUPERLIGA Argentina updated 4/2/18
• NACIONAL B Argentina updated 25/1/18
• Brasileirao updated 4/2/18
• Liga Chilena updated 27/1/18
(Not included Unión La Calera)
• Liga Colombiana updated 28/1/18
(Not including Boyacá Chicó and Itagüi Leones)
• Latest European Transfers
• Copa Argentina
• Supercopa Argentina
• CONMEBOL Libertadores improved (including official match ball)
• CONMEBOL Sudamericana
• CONMEBOL Recopa
• UEFA CHAMPIONS LEAGUE Licensed (official match ball)
• UEFA EUROPA LEAGUE Licensed
• UEFA SUPERCOPA Licensed
• Supertaca Portugal
• Turkish Supercup
• AFC Champions League (Teams Japan, Korea y Australia)
• CONCACAF Champions League
• SURUGA BANK Championship (Campeon Sudamericana winners vs J-League Cup winners)
• Preseason Tournament (Florida Cup, Audi Cup, International Championship Cup, Emirates Cup, Coca Cola Cup, Heineken Cup y Budweiser Cup)
• Adboards Electrónicos y Estáticos
• COPA DE VERANO SCHNEIDER Y TORNEOS DE VERANO Argentina
• Balls: CONMEBOL, BRASIL, UEFA CHAMPIONS LEAGUE, ADIDAS TELSTAR.
Oczywiście wszystko lata:duckfap:
 
Wczoraj stwierdziłem, że jesli na sobotniej gali wyjdę do przodu to kupię sobie remake Shadow of Colossus. Już zassana czeka, przydałoby się jeszcze z miesiąc wolnego, bo powiększyła mi się kolekcja gier, które kupiłem na potem. :mamed:
Też mam ten sam problem. Mam chyba z 10 tytułów, które czekają, a tu już za rogiem kolejne. Jak żyć?
 
Moim zdaniem będzie padaka, gra wydaje się być strasznie ślamazarna i trochę tak jakby bez klimatu. Coś jak mod do M&B, ale może pierwsze recenzje będą przychylne.
Jest taka możliwość. Są już jednak pierwsze relacje graczy, którzy mają patcha day one i nie słychać lamentu, wręcz przeciwnie.
Na pewno nie kupię przed premierą, ale oczekiwania mam spore, bo w dzisiejszych czasach królują "puste" sieciowe gry.
 
Jest taka możliwość. Są już jednak pierwsze relacje graczy, którzy mają patcha day one i nie słychać lamentu, wręcz przeciwnie.
Na pewno nie kupię przed premierą, ale oczekiwania mam spore, bo w dzisiejszych czasach królują "puste" sieciowe gry.

Yep. Zawsze warto odczekać. Choć remaster Dark Souls pewnie zamówię przed premierą.
 
Pany, słyszałem że można sobie popykać w w gre na jednym koncie steam, na dwóch kompach, na lanie - jedno konto w trybie offline. Mam pytanie, czy można tak pograć na więcej kont? Np na 4, albo 5 kompów? Chodzi mi konkretnie o L4D2.
 
Dead Space za darmo na orgin. Wystarczy się zalogować i dodać gre.

Jeśli ktoś nie grał jak najbardziej polecam jedna z lepszych gier horror-scifi
 
Jakieś opinie na temat Kingdom Come Deliverance? Jestem mocno zajarany bo tematyka bardzo mi leży, ale ciekaw jestem spostrzeżeń innych.
 
Jakieś opinie na temat Kingdom Come Deliverance? Jestem mocno zajarany bo tematyka bardzo mi leży, ale ciekaw jestem spostrzeżeń innych.
Nie grałem, ale podobno dobre. Dużo bugów, które jednak da się załatać aktualizacjami. Chujowy system zapisów (na PC jest już mod poprawiający to).
Ja ogólnie poczekam. Gra singleplayer, więc mi się nie śpieszy. Wolę kupić taniej i połatane.
 
Jakieś opinie na temat Kingdom Come Deliverance? Jestem mocno zajarany bo tematyka bardzo mi leży, ale ciekaw jestem spostrzeżeń innych.
Moim zdaniem będzie padaka, gra wydaje się być strasznie ślamazarna i trochę tak jakby bez klimatu. Coś jak mod do M&B, ale może pierwsze recenzje będą przychylne.


Gość nadaje na żywo gameplay z Kingdoma


W sumie to mi o ślamazarność w grze chodzi najbardziej - nie ślamazarność samej gry, ofkoz, tylko o taki większy realizm - żeby trzeba było się trochę namęczyć, żeby coś osiągnąć, coś stworzyć, zdobyć umiejętność...Jasne, fajnie, jak od kopa można mordować wszystkich, ale w sumie gra to niby jakiś tam symulator jakiejś historii, i w rzadko których giermek napierdalał doświadczonego rycerza świeżo co znalezionym trzonkiem od siekiery. Choć i takie sceny zdarzały się w życiu, ale wolę jednak wolniejsze, realniejsze tempo po trzydziestu latach grania.

Chyba, że o inną ślamazarność chodzi.

Ja tam się jaram, i chyba czas na nowego kompa. Ale to poczekam do nowej pracy, na razie mam "urlop" w związku z poszukiwaniem pracy, no i se gram w starocie.
 
Ja tam się jaram, i chyba czas na nowego kompa.
Z tego co wyczytałem w jakiejś recenzji, gra obecnie potrafi się ciąć albo zatrzymywać również na bardzo mocnych maszynach. Także chyba najlepiej poczekać aż ją dobrze połatają. Dla mnie wygląda mega interesująco i jest wysoko na mojej liście tytułów do ogrania.
Problem w tym, że wyszło UFC 3. Jeśli wszystko potoczy się jak przy UFC 2, to przez pół roku albo rok nie tknę nic innego :tongue:
 
Z tego co wyczytałem w jakiejś recenzji, gra obecnie potrafi się ciąć albo zatrzymywać również na bardzo mocnych maszynach. Także chyba najlepiej poczekać aż ją dobrze połatają. Dla mnie wygląda mega interesująco i jest wysoko na mojej liście tytułów do ogrania.
Problem w tym, że wyszło UFC 3. Jeśli wszystko potoczy się jak przy UFC 2, to przez pół roku albo rok nie tknę nic innego :tongue:

Jak widziałem UFC 3, to jak dla mnie ta gra się tnie bez zacinania...Sorry, ale to taki plastik, że jak w to gram, to i się śmieję, i płaczę jednocześnie, że programiści aż tak to spierdolili.
 
Właśnie czytam że sporo bugów itd. więc najrozsądniej będzie zaczekam aż połatają i przy okazji urwą trochę z ceny.
 
W sumie to mi o ślamazarność w grze chodzi najbardziej - nie ślamazarność samej gry, ofkoz, tylko o taki większy realizm - żeby trzeba było się trochę namęczyć, żeby coś osiągnąć, coś stworzyć, zdobyć umiejętność...Jasne, fajnie, jak od kopa można mordować wszystkich, ale w sumie gra to niby jakiś tam symulator jakiejś historii, i w rzadko których giermek napierdalał doświadczonego rycerza świeżo co znalezionym trzonkiem od siekiery. Choć i takie sceny zdarzały się w życiu, ale wolę jednak wolniejsze, realniejsze tempo po trzydziestu latach grania.

Chyba, że o inną ślamazarność chodzi.

Ja tam się jaram, i chyba czas na nowego kompa. Ale to poczekam do nowej pracy, na razie mam "urlop" w związku z poszukiwaniem pracy, no i se gram w starocie.

Obejrzałem gameplay i już wiem co mi w tej grze nie pasuje i wręcz kłuje w oczy, a czego nie potrafiłem wczesniej określić - wszechobecna sztuczność. Tak jakby twórcy, nie potrafili tchnąć życia w ten świat. Dlatego wcześniej przypominało mi to moda do M&B. Postacie są mega drewnianie. Otoczenie nijakie.. Nie ma wrażenia, że ten świat "żyje". Może na żywo odbiór jest zupełnie inny, ale jakoś nie jestem przekonany.
 
Back
Top