GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ściągnąłem Batmana od Telltale jako darmówkę z PS+. Pierwszy raz gram w tego typu grę, ale wciągnęła mnie strasznie. Może i prosta, może mało się dzieje bo czasem na czas trzeba nacisnąć jakiś przycisk, ale historia mnie wciągnęła (lubię Gotham i cały klimat Batmana), a do tego możliwość wyborów. Gdyby nie to, że trzeba iść spać to bym dziś całe skończył, a pewnie spróbuje ze 2 razy jeszcze przejść robiąc inne wybory.
 
koledzy kuleżanki, kupuje konsole w tym miesiacu (ps4) biore do niej dwie gierki na pewno fifa 18 i ufc 2/3 jakie jescze polecacie tytułu bo temat jest wielki potrzebowałbym z 5 tytułów na start, bo jestem mega z tyłu jeśli chodzi o te tematyke
 
koledzy kuleżanki, kupuje konsole w tym miesiacu (ps4) biore do niej dwie gierki na pewno fifa 18 i ufc 2/3 jakie jescze polecacie tytułu bo temat jest wielki potrzebowałbym z 5 tytułów na start, bo jestem mega z tyłu jeśli chodzi o te tematyke
zamiast fify bierz pesa bo fifa to kiszka:wink:
 
koledzy kuleżanki, kupuje konsole w tym miesiacu (ps4) biore do niej dwie gierki na pewno fifa 18 i ufc 2/3 jakie jescze polecacie tytułu bo temat jest wielki potrzebowałbym z 5 tytułów na start, bo jestem mega z tyłu jeśli chodzi o te tematyke
Sportowo jeszcze NHL wypróbuj.
Z tytułów na PS4:
Horizon Zero Down i, jeśli lubisz wymagające gierki, Bloodborne
 
zamiast fify bierz pesa bo fifa to kiszka:wink:
chodzi Ci ogolnie o fifa 18/pes18 czy ogolnie iffa vs fifa, bo mi osobiscie zawsze lepiej podchodzila fifa, tym bardziej ze fife traktuje bardziej jako umilacz czasu jak po robocie przy piwku z ziomkiem usiade.
 
chodzi Ci ogolnie o fifa 18/pes18 czy ogolnie iffa vs fifa, bo mi osobiscie zawsze lepiej podchodzila fifa, tym bardziej ze fife traktuje bardziej jako umilacz czasu jak po robocie przy piwku z ziomkiem usiade.
Bierz Wiedźmina 3 jak nie grałeś
 
Kwestia gustu, ale moim zdaniem Fifa zjada w tym roku PESa pod każdym względem.
ze jest ladna graficzka i prawdziwe sklady to zjada pesa?:o o: w fife nie da sie grac od 1998, juz dawno ea sports zeszlo na psy ale tak jak mowisz co komu przypadnie do gustu
 
Pany, jeśli pracujecie w korpo, czy gdzieś, gdzie macie dużo czasu na nic i nie ma komputera/konsoli (do oficjalnego grania), to polecam na smartfona (musi być w miarę, i minimum 3GB pamięci, bo na 2GB gra się wykrzacza) grę Real Racing 3. Mnie ścigałki ogólnie nie jarają od dawna, ale ta gierka ma w sobie to coś...

No i spędziłem przy niej ponad 200 godzin w pracy, a u osoby, nie przepadającej za ściganiem, to chyba o czymś świadczy...Gra próbuje naciągać na mikropłatności, ale da się to olać, i wystarczy zarabiać na konkretnych wyścigach (są bodajże dwa, naprawdę dobrze płatne). Ma już chyba 4 lata, a ciągle wygląda dobrze, i trza przywyknąć, że jak ktoś przyuważy, że grasz, to podejdzie przyjrzeć się dokładniej, a w komunikacji publicznej zerkanie znad ramienia też ciągle się zdarza :nono:


 
idzie jakos to ogarnac
mam na ps4 i kuzyn ma ps4
chcemy sie wymieniac grami, ja jego, on moje itd na dwoch konsolach mamy nasze konta, bo gramy czasem razem u jednego
tylko jak to ogarnac, probowalem cos z tymi kontami podstawowymi, ale wyszlo tak, ze tylko na jedna konsole wszystko hula, a druga musi byc zalogowana na konto gdzie gra jest kupiona
tu jest wszystko opisane, tylko jak Mirek XYZ ma jeszcze grac gry Mirabelki Abc?
comment_Bj8Fl367wkV7NCdSsC5PrJt8sO44J7Ug.jpg
 
idzie jakos to ogarnac
mam na ps4 i kuzyn ma ps4
chcemy sie wymieniac grami, ja jego, on moje itd na dwoch konsolach mamy nasze konta, bo gramy czasem razem u jednego
tylko jak to ogarnac, probowalem cos z tymi kontami podstawowymi, ale wyszlo tak, ze tylko na jedna konsole wszystko hula, a druga musi byc zalogowana na konto gdzie gra jest kupiona
tu jest wszystko opisane, tylko jak Mirek XYZ ma jeszcze grac gry Mirabelki Abc?
Konsola Mirka - PS4(A) - musi być ustawiona jako podstawowa konsola Mirabelki (i odwrotnie).
 
wlasnie tak zrobilem i nie hulalo
No to powinno być tak, że
- na konsoli PS4(A) można odpalić gry Mirka tylko będąc zalogowanym na koncie MirekXYZ, a gry Mirabelki na jakimkolwiek koncie (bo "oficjalnie" jest to jej podstawowa konsola). Czyli w praktyce, Mirek logując się na konsoli PS4(A), którą ma u siebie w domu, może odpalić zarówno gry kupione przez siebie jak i przez Mirabelkę.
- na konsoli PS4(B) jest na odwrót, bo "oficjalnie" jest to podstawowa konsola Mirka. Czyli gry Mirka odpalisz logując się na jakiekolwiek konto, a gry Mirabelki tylko z konta PSN MirabelkaABC. W praktyce Mirabelka logując się na swoje konto, u siebie w domu, może odpalić gry Mirka i swoje.
 
No to powinno być tak, że
- na konsoli PS4(A) można odpalić gry Mirka tylko będąc zalogowanym na koncie MirekXYZ, a gry Mirabelki na jakimkolwiek koncie (bo "oficjalnie" jest to jej podstawowa konsola). Czyli w praktyce, Mirek logując się na konsoli PS4(A), którą ma u siebie w domu, może odpalić zarówno gry kupione przez siebie jak i przez Mirabelkę.
- na konsoli PS4(B) jest na odwrót, bo "oficjalnie" jest to podstawowa konsola Mirka. Czyli gry Mirka odpalisz logując się na jakiekolwiek konto, a gry Mirabelki tylko z konta PSN MirabelkaABC. W praktyce Mirabelka logując się na swoje konto, u siebie w domu, może odpalić gry Mirka i swoje.
czyli ja moge grac na jego koncie, w jego gry
a on moze na swoim i na wszystkich innych
jak ma jako podstawowe
 
czyli ja moge grac na jego koncie, w jego gry
a on moze na swoim i na wszystkich innych
jak ma jako podstawowe
Nie do końca rozumiem jak macie poustawiane te konsole. Czy Twoja (fizycznie Twoja) jest ustawiona jako podstawowa dla konta kuzyna? Czy jego konsola jest ustawiona jako podstawowa dla Twojego konta? Na czyjej konsoli (fizycznie) testujecie?
 
Nie do końca rozumiem jak macie poustawiane te konsole. Czy Twoja (fizycznie Twoja) jest ustawiona jako podstawowa dla konta kuzyna? Czy jego konsola jest ustawiona jako podstawowa dla Twojego konta? Na czyjej konsoli (fizycznie) testujecie?
nie pamietam juz, bo cos tam przestawialem
ja u siebie moge grac w jego gry tylko z jego konta, on moze we wszystkie na obu
 
nie pamietam juz, bo cos tam przestawialem
ja u siebie moge grac w jego gry tylko z jego konta, on moze we wszystkie na obu
Najprawdopodobniej w tej chwili Twoja konsola jest ustawiona jako podstawowa dla Twojego konta PSN, a jego konsola dla jego konta (zakładam, że tak się skończyło to przestawianie). Zróbcie na odwrót i powinno być ok. Innego pomysłu nie mam, ale może ktoś mądrzejszy się trafi.
 
Najprawdopodobniej w tej chwili Twoja konsola jest ustawiona jako podstawowa dla Twojego konta PSN, a jego konsola dla jego konta (zakładam, że tak się skończyło to przestawianie). Zróbcie na odwrót i powinno być ok. Innego pomysłu nie mam, ale może ktoś mądrzejszy się trafi.
tak robilem i on nie mogl grac w moje gry na swoim koncie, tylko na moim
wydaje mi sie, ze tak sie nie da, ze ja w jego, a on w moje
tylko powiedzmy razem w moje mozemy grac lub w jego
 
wydaje mi sie, ze tak sie nie da, ze ja w jego, a on w moje
Da się, sam z tego korzystam. Polecam próbować dalej, żeby wszystko było poustawiane zgodnie z wklejoną przez Ciebie instrukcją i ewentualnie tym co dopisałem w poprzednich postach. Nic więcej nie pomogę.
Powodzenia.
 
Hej, ma ktoś na pieca Shadowrun, albo inne hardkorowe rpgi?

Może być też wersja mobile na androida, ale czytałem, że jest problem z rozmiarem ekranu i zbyt małymi ikonami.

Dzięki!
 
Da się, sam z tego korzystam. Polecam próbować dalej, żeby wszystko było poustawiane zgodnie z wklejoną przez Ciebie instrukcją i ewentualnie tym co dopisałem w poprzednich postach. Nic więcej nie pomogę.
Powodzenia.
tylko ta instrukcja jest do jednego konta, z ktorego wspolnie gramy
a tu chce ja jego gry, on moje, dlatego moze nie wychodzic
 
tylko ta instrukcja jest do jednego konta, z ktorego wspolnie gramy
a tu chce ja jego gry, on moje, dlatego moze nie wychodzic
Robisz tak. Ustawiasz konsole kuzyna jako podstawową do twojego konta PSN i kuzyn gra u siebie na swoim koncie PSN w twoje i swoje gry (do swoich musi mieć dostęp do neta).
Twoją konsole ustawiasz jako podstawową do konta PSN kuzyna i grasz ze swojego konta w jego gry i swoje (do swoich musisz mieć dostęp do neta).

Chodzi o to, że ustawienie konsoli jako podstawowej do danego konta umożliwia korzystanie z zawartości tego konta przez wszystkich użytkowników konsoli bez konieczności logowania się do sieci playstation.
 
Back
Top